e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Odliczanie czas zacząć  (Przeczytany 997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agata Szczecin Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 08.08.2008
Odliczanie czas zacząć
16 lipca 2007, 23:11
08. 08. 2008 Hotel Sens - Lubieszyn, fotograf - studio ESTE i tyle na razie wiemy jesli macie dobry, sprawdzony zespół proszę o kontakt bo żadnego ciekawego jeszcze nie słyszałam i nie spotkałam

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: Odliczanie czas zacząć
16 lipca 2007, 23:23
hej!!!!powiedz czego szukasz(znaczy czego wymagasz,co lubisz) a najpewniej skorzystaj z faqa n poczatek- mi w kazdym razie pomoglo..czytanie opini forumowiczek i weryfikowanie ich z naszymi wyobrazeniami.
pozdrówka
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

• nowicjusz
16 lipca 2007, 23:37
hej zastanawiamy sie czy lepiej wybrac dj-a czy zespol, a to dlatego ze mamy juz wybrane piosenki ale wlasnie boimy sie zeby zespol nam ich nie skopal wykonaniem :) jak zawsze sa plusy i minusy a jak bylo u Ciebie?? pozdrowionka

Offline malgosiak Kobieta

• forumowicz
17 lipca 2007, 00:03
Agata..ja mam wybrany zespol Music Flowers Orchestra..sa drodzy i graja na bardzo eleganckich balach i przyjeciach..mi do mojego miejsca i wystroju wlasnie taki zespol pasuje, w innych okolicznosciach mysle ze zdecydowalabym sie na Zespol Muzykanci..sa naprawde dobrzy zreszta mozesz posluchac ich na stronie internetowej..jak chcesz namiary to napisz do mnie na gg 4576356

Offline aneczka 2008 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 5.07.2008
17 lipca 2007, 10:42
Fajna data śluby ale to w piątek.   :brawo_2: My mamy 05.  07.  2008 i zepół Combo z Nowogardu bardzo fajny ale mało mają wolnych teminów. 
combo.  strefa.  pl
Pozdrawiam

• nowicjusz
17 lipca 2007, 21:04
Małgosiu dziekuje Ci bardzo bo jeszcze pozna noca odsluchalismy demo Music Flowers Orchestra, wyslalismy maila z zapytaniem o wolny termin, odezwali sie do nas i bardzo sie ciesze bo 08. 08. 2008 mieli jeszcze wolny, idziemy ich zobaczyc i posluchac w akcji 4 sierpnia w Hotelu Park ale mysle ze wlasnie oni beda u nas grali - pelny profesjonalizm a cena- no coz dobrze sie cenia ale wiadomo za co - wysoka klasa a przeciez to od zespolu bardzo duzo zalezy wiec akurat na to nie mam zamiaru oszczedzac tym bardziej ze Music .  .  .  sa swietni.  Pewnie sie jeszcze odezwe bo przed nami miesiace przygotowan i pytan.  A gdzie wy planujecie wesele?? Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje papa

• forumowicz
17 lipca 2007, 22:01
My mamy zarezerwowany Hotel Park.. Ciekawa jestem jak wyglada tam wesele Sylwester jest super zawsze..moze podobnie jest z weselem. Jak bedziesz to szybko zdaj tu mi relacje. :) Ja nie moge niestety byc w tym czasie w Polsce,ale jak mowisz ze graja tam 4 sierpnia to moze moja mame z siostra na male zwiady wysle. :)
Agata..a dlaczego masz date slubu na piatek. Masz tylko cywilny slub? Co juz masz zalatwione??
Ja juz mam wszystko czekam tylko na kosciolek, zeby proboszcz mogl mnie w ksiege wpisac bo jeszcze nie maja na przyszly rok.
Pozdrawiam

• nowicjusz
17 lipca 2007, 22:58
Co do tego ze slub bedzie w piatek - wybieralismy date a ze to piatek to nam nie przeszkadza beda dwa dni poprawin haha a przynajmniej wszyscy zapamietaja no i latwiej z lokalem, zespolem etc.  W Parku bylismy tez nam sie podobalo( od kiedy tylko rozmawialismy o slubie bylismy zdecydowani na Park) ale jak dla nas to za malo miejsca do tanczenia, kierownik jakos potraktowal nas lekcewazaco i stwierdzilismy ze odpuszczamy.  Padlo na Sens bo to nasza przyszla okolica po sasiedzku, budujemy dom w Dolujach i do naszego slubu mamy zamiar tam zamieszkac (chcemy poprawiny zrobic na ogrodzie ).  A my teraz tez poza Polska ale w przyszlym tygodniu przyjezdzamy do Szczecina.  Zalatwione mamy niewiele : lokal, fotograf, zespol wstepnie, reszte chcemy podciagnac jak wrocimy Pozdrawiam

Offline ANNUUSSIIA Kobieta

• uzależniony
17 lipca 2007, 23:15
my tez bedziemy mieli slub w piatek.... i tez mielismy pytania dlaczego w piatel :P a co do zalatwienia czego kolwiek to rzeczywiscie jest latwiej, termin jest przewaznie wolny:)  ;D

• forumowicz
18 lipca 2007, 00:36
No nie fajnie skoro tak  mozna ja  nie wiedzialam..myslalam ze tylko w soboty sa koscielne sluby. Moze jakbym wczesniej wiedziala to bym tez sie zdecydowala na piatek alejakos sobota mibatrdziej do slubow pasuje.
A co do sali to powiem szczerze ze bedac tam na sylwestra uwazam ze bylo wystarczajaco miejsca..ale wiadomo nasali balowej o wiele lepiej sie tanczy niz restauracyjnej. My bedziemy miec wesele na 100 osob i mysle ze bedzie ok. Tzn mam nadzieje. Osobiscie glowny powod to jest to ze bedziemy miec gosci z zagranicy i z calej Polski a Hotel park zaoferowal dobre ceny za hotel  ze SPA no i lokalizacja dla gosci jest rewelacyjna ..wszedzie blisko a jednak maja kameralna atmosfere i nie musze martwic sie ze gdzies zgina podrodze z wesela hehe. No  jest tak tam bardzo ladnie i elegancko zwlaszcza teraz po remoncie. Pierwszy nasz wybor bylo Maciejewo ale skolei jest bardzo duzoludzi ktorzy przyjda dokosciola a nie beda proszeni na wesele wiec tu klopot bysmy mieli jak to zorganizowac. Oki konczebo tonie moje odliczanko..sorki Agatka..ponioslo mnie:)

Offline marta082008 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
4 listopada 2008, 23:25
Czemu ten wątek tak umarł?