e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Fotograf-Zagłębie  (Przeczytany 3080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szatina

• forumowicz
  • data ślubu: 20.09.2008
Fotograf-Zagłębie
16 lipca 2007, 17:40
Witam kochane,mam do Was ogromną prośbę,poszukuje super fotografa i videokamerzysty,czy moglybście mi polecić kogoś naprawde konkretnego kogoś kto naprawde zna się na swoim fachu.Dziękuje dziewczynki ślicznie!!

Offline dorka_9 Kobieta

• uzależniony
    • Zapraszam na relacje!!!
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Odp: Fotograf-Zagłębie
16 lipca 2007, 18:35
Witaj.My mamy kamerzystę z okolic Częstochowy-za dwa dni bierze 950 zł-ale naprawdę super nagrywa i montuje kasetę.Mojego P brat go miła na weselu i kaseta jest naprawdę superowa.Kaseta jest zrobiona z super z teledyskami, różnymi wstawkami a co najważniejsze jest zrobiona nowocześnie a nie tak przestrzale jak większość robi.
Fotografa mamy z Dąbrowy Górniczej.Mamy studio w dniu ślubu 14 ujęć po 3 razy każde 40 zł i do tego album gratis dostajemy i płytkę.Natomiast plener mamy za 690 zł i będziemy mieć w 4 miejscach i dostaniemy album z najlepszymi zdjęciami i płytkę niekodowaną z 200 zdjęciami.Można sobie wziąć tańszy plener za 490 ale wtedy zdjęć jest mniej i tylko w jednym miejscu są robione dlatego pan który nam będzie robił zdjęcia przekonał nas żebyśmy sobie wzięli ten droższy  ;D

Offline szatina

• forumowicz
16 lipca 2007, 18:41
Dorka_9 a ten fotograf ma jakąś stronke i jak to studio się nazywa?

Offline Antalis

• Chuck Norris
16 lipca 2007, 18:53
Dziewczynki poszukajcie zanim zalozycie nowy temat.

Tutaj juz taki był: http://forum.e-wesele.pl//index.php?topic=6366.0
Szatina wystarczy tam napisac ze kogos szukasz lub wysłac PRV lub maila do dziewczyn ktore juz wczesniej oferowały pomoc. Namiary dostaniesz tylko na prv bo na forum nie wolno ich udostepniac.

Offline Sarna Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.08.2008
20 sierpnia 2007, 12:32
Dorka 9 podzielisz sie namiarami?
Dziwi mnie, ze nawet opinii na tym forum nie wolno wymieniac, czy parę słów podobało mi sie lub nie, zrobili to czy siamto trzeba koniecznie na priv? Wszyscy na tym tracimy.  Oczywiście nie chce zmieniać zasad forum, jestem nowa, ale zastanowcie sie nad tym.  Bardzo podoba mi sie forum małopolskich foremek lub gimbla, tylko brakuje czegoś takiego na Sląsku/Zagłębiu. . .

Offline nita Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11-10-2008
28 sierpnia 2007, 12:49
To ja chętnie poproszę o namiary na tego fotografa z DG
Wielkie dzięki ;D

Offline elka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 23.08.2008
31 sierpnia 2007, 16:26
jeślibym mogła, to ja tez bardzo prosze o namiary na tego fotografa z DG.  Z góry dziękuję. . .
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline PESTKA Kobieta

• nowicjusz
10 października 2007, 15:31
Witam
Również proszę o namiary na fotografa
Z góry dziękuje
Pozdrawiam

Offline migdał Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 9.06.2007
14 października 2007, 11:35
hejka dziwczyny,
ja jestem z sosnowca.  Jestem juz po ślubie i moge Wam z czystym sumieniem polecić i fotografa i kamerę.  Foto robilam  w zagórzu- studio na pierwszy rzut oka nie robi wrazenia ale fotki to poprostu mistrzostwo swiata!!! I nie łudzcie sie tym ze kazdy fotograf robi retusz i inne bajery bo jak macie w sezonie wesele a oni maja wtedy duzo zlecen to leca po kolei,  kasa i dowidzenia.  Powiem tak- fotografa miałam w domu przy przygotowaniach moich i męża, w kosciele, na sali(powitanie chlebem i solą, pierwszy taniec) potem studio i plener conajmniej w 3 miejscach.  Mam 520 zdjec na plytce zrobione jako pokaz slajdów z podładem muzycznym, 1 duzy album 30/30 cm wykonany jako ksiazka(czyli fotki jakby wtopione w calość) nie przyklejane jak to do tej pory bylo, 2 male albumy takie same dla rodzicow, 1 zdjecie 70/100cm w antyramie i 20/30cm do mniejszej ramki.  Album skala sie z 10 kart czyli wchodzi ponad 60 fotek. 

kryptoreklama
« Ostatnia zmiana: 15 października 2007, 10:45 wysłana przez Sylvi »

Offline Kamelia Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.08.2007
14 października 2007, 12:15
hej,
wydaje mi sie że wiem o kim migdał pisze.  Fotograf ma nazywa sie dane na PW.  Powiem tak- zjeździłam cale zagłebie, byłam i u borkowskich i u paska i cała ta reszta poprostu daremne ceny i te albumy jak 15 lat temu-wklejane fotki pare ujeć, za każde zdjęcie dodatkowo trzeba płacić.  Zdecydowałam sie na FOTO DESIGN Sebkam  i jestem również bardzo zadowolona.  Fotki wyglądają jak arcydzieła a my jak gwiazdy filmowe- zero błyszczenia, przejaśnień jakiś blizn czy innych nagłych niepożadanych efektów specjalnych na twarzy:)) super i fakt 3 albumy i gratisów do tego masakra. . .  pewnie że można zrobić u niego  fotki za duzo mniejszą kase ale za to co ona robi, jak, i ile daje róznych fajnych rzeczy nie warto żałować!!! Równiez polecam!!!
« Ostatnia zmiana: 14 października 2007, 14:38 wysłana przez ela »

Offline katcze Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.06.2008
16 października 2007, 19:33
Witam bardzo proszę o namiary na tego fotografa o którym pisze Kamelia i migdał.  Bardzo chetnie rozeznam temat, co, jak i za ile:) szczytem radosci byłyby fotki na priv ale decyzje zostawiam głównym fotografowanym:) Liczę na szybką odp i serdecznie pozdrawiam:)

Offline 80angel Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.07.2008
16 października 2007, 21:07
dorka_9
b. proszę o namiary na fotografa i kamerzystę.

Cieplutko pozdrawiam,
Kamelia...
czy możemy liczyć na kilka Waszych fotek abyśmy mogli zobaczyć jak ten fotogarf robi zdjęcia?

pozdrawiam

Offline dorka_9 Kobieta

• uzależniony
    • Zapraszam na relacje!!!
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
16 października 2007, 22:22
80angel namiary poszły już na priv  ;D

Offline mmartula Kobieta

• nowicjusz
17 października 2007, 19:55
Czy ja też mogłabym prosić o namiary na tego fotografa i parę Waszych fotek?:-)  Z góry dziękuję!

Offline 80angel Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.07.2008
17 października 2007, 20:22
dorka_9

wielkie dzięki   :)

Offline carrissima Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 29 marca 2008
23 października 2007, 08:32
Hej dziewczyny, ja też bym prosiła o namiary na tych fotografów. 
Czasu już mam niewiele /zwłaszcza, że niedługo wyjeżdżam/, a zdąrzyłam odwiedzic tylko Borkowskiego.  Zdjęcia co prawda cudo, ale ceny . . . . . . wygórowane.

Offline Kamelia Kobieta

• nowicjusz
24 października 2007, 11:26
hejka,  poszukajcie w google foto design sebkam, napewno zaraz wyskoczy jego strona; najlepiej jechac do niego i wypytac o wszystko, tam jest na stronce kontakt do niego tel i adres.  A co do borkowskiego to bylam tam tez przed swoim slubem i fotki fakt ladne ale za kazda dodatkowo trzeba placic jakby chciec wiecej.  A SEBKAM robi to samo a cena conajmniej polowe nizsza.  Oczywiscie 4000 tez mozna zapłacić:))) tylko towaru wiecej bedzie:)) fotke zalacze wieczorem bo jestem teraz w pracy a to zdjecie obok moich wypowiedzi to ja z mężem na zdjęciach w plenerze NOCĄ czyli na zamku w będzinie:) ładne??

Offline carrissima Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 29 marca 2008
25 października 2007, 21:47
Zdjęcie fantastyczne, wielkie dzięki !!!

Offline Kamelia Kobieta

• nowicjusz
1 listopada 2007, 16:28
hejka, piszcie do mnie na gg kto chce dostac moje foteczki slubne i kto jest zainteresowany moim fotografem bo niestety maja za duza objetosc i nie daja sie wkleic na forum. Odesle kazdemu kto bedzie chcial, pozdrawiam.p.s. jak cos wymysle zeby je tu umiescic to to natychmiast zrobie

Offline pszczolkamaja27 Kobieta

• nowicjusz
6 listopada 2007, 16:24
Witam

Jakis czas temu moja kuzynka brała ślub.  Muszę przyznać że jej zdjęcia są rewelacyjne.  Przy oglądaniu jej albumu ślubnego przez naszą rodzinkę było słychać tylko ohhhhy i ahhhy. Wszyscy byli pod wrazeniem.    Ja w przyszłym rolu również wychodzę za mąż i już zdecydowałam się na Foto Kopecki.  Pozdrowionka