e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czy są już jakieś Pary Młode na 2009r ??  (Przeczytany 16083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Linttia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08.08.2009r.  :D
Ponieważ w moich okolicach trzeba rezerwować sale, zespół itp.  aż 2 lata wcześniej to ja już mam ustaloną swoją datę slubu  :D  A może ktoś z was jest w takiej samej sytuacji ?? Jesli tak - to poznajmy się :)
« Ostatnia zmiana: 20 sierpnia 2007, 15:04 wysłana przez lady_yes »

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Odp: Pary Młode 2009!! :)
12 lipca 2007, 16:33
łoł juz 2009.
Witaj.

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
12 lipca 2007, 17:59
Linttia kochanie, bierzesz ślub w moje 26 urodziny :D :skacza:
gdyby nie to, że ta data (8 sierpnia- sobota) był tak daleko od roku 2006 też bym wtedy brała ślub :D :hahahaha:
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
12 lipca 2007, 19:48
wow juz mloda para z 2009 :shock: :shock: :shock:
Niestety taki jest teraz bum ślubny, że trzeba z dużym wyprzedzeniem wszystko rezerwować.
Oczywiście witam cieplutko  :przytul: :uscisk: :przytul:

Offline Linttia Kobieta

• użytkownik
12 lipca 2007, 22:15
Cytat: Lara_Croft link=topic=7605. msg327536#msg327536 date=1184255992
Linttia kochanie, bierzesz ślub w moje 26 urodziny :D
W takim razie nie będe miała,żadnych problemów aby zapamietać twoje urodziny  :)

Eh jaki ten świat szybki. . . .  2 lata to przeciez tyle czasu. . . .  Ale wyobraźcie sobie,że sala jest już zarezerowana po grudzień 2009!!

Offline ewelinkas Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 12 07 2008
12 lipca 2007, 22:35
Ja równierz witam. Ale numer a ja myślałam że rezerwowanie rok wcześniej to przesada.
No cóż można tylko pogratulować że załapałaś się na 2009, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Linttia Kobieta

• użytkownik
13 lipca 2007, 11:54
Cytat: ewelinkas link=topic=7605. msg327732#msg327732 date=1184272518
Ja równierz witam.  Ale numer a ja myślałam że rezerwowanie rok wcześniej to przesada. 
No cóż można tylko pogratulować że załapałaś się na 2009, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
haha dziękuję :) Dla mnie to naprawdę szok,że trzeba tak wcześnie o tym wszystkim mysleć.  Ale jeżeli chce się mieć ładną sale na slub, dobrą kucharkę i orkiestre umiejącą spiewac to niestety tak trzeba.  Wyobraź sobie,że niedaleko mnie sa już terminy na 3 lata wczęsniej :o Ale na to bym sie już nie godziła. . .

Gabiś

• Gość
13 lipca 2007, 14:12
Ja również witam bardzo serdecznie!!! Również musialm rezerwować salę ponad rok wcześniej więc doskonale Cię rozumiem:) Życzę Ci powodzenia w przygotowaniach!!

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 09.07.2009
16 sierpnia 2007, 13:15
Witaj,

Jeśli pozwolisz to i ja się przyłącze.  Szukałam tutaj takiego wątku i spadłaś mi z nieba ;) 
 Zdaje się, że mamy tą samą datę ślubu ;D

« Ostatnia zmiana: 16 sierpnia 2007, 13:19 wysłana przez Aimee »

Offline Aguś-sc Kobieta

• entuzjasta
16 sierpnia 2007, 18:00
to i ja się do was przyłączę  ;)

no niestety teraz tak jest jak my zaczęliśmy załatwiać salę, to na tej co tak bardzo bardzo chciałam mieć wesele to na rok 2009 - wyobraźcie sobie dziewczyny - były wolne już tylko 3 terminy (jeden w lipcu, sierpniu i we wrześniu)

• zapaleniec
16 sierpnia 2007, 18:04
Aguś to się załamać mozna :o, no ale wyż demograficzny się pobiera to jak ma być inaczej?

Offline Aguś-sc Kobieta

• entuzjasta
16 sierpnia 2007, 18:07
no idzie się załamać w sumie to było tak, że pojechaliśmy się zorientować co i jak no i pytanie od właściciela na który rok ślub to mówimy 2009 (takie były plany na początku, ale udało się na 2008  ;D tylko oczywiścnie nie na tej sali) i gościu właśnie do nas z tym tekstem "na rok 2009 pozostały 3 wolne terminy, w lipcu, w sierpniu i we wrześniu) to żeśmy się załamali wtedy

• zapaleniec
16 sierpnia 2007, 18:14
Ja to bym pomyślała że koleś sobie jaja robi :D. Dobrze że nic więcej w życiu nie będe  musiała planować z takim wyprzedzeniem ;D

Offline Aguś-sc Kobieta

• entuzjasta
16 sierpnia 2007, 18:25
na początku to pomyślałam, że on sobie żartuje i zaczęłam się śmiać, ale pokazał nam swój terminarz i przestałam się śmiać i zrobiłam takie oczy  :shock:

Online Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
17 sierpnia 2007, 14:27
Witajcie Panny Mlode 2009 !! ja wcale sie nie dziwie e juz rezerwujecie salę !! zespół też radzę!
My zamawialiśmy w październiku 2005 roku na 04.08.2007:):) ale warto bylo sala cudowna i goscie bardzo zadowoleni!!

Offline Madziulka83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.2009
17 sierpnia 2007, 23:23
Hello, my też mamy termin na 2009, pomału szukamy fotografa,kamerzysty i sali,bo zespółj uż załatwiliśmy.. niestety tak to bywa, ze czasem trzeba dużo wczesniej zacząć planować i załatwiać, bo potem bywają problemy...
Mateuszek

Lenka

Offline insanes Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 1.08.09
20 sierpnia 2007, 13:36
witam wszystkie pary młode 2009 ja też się do nich zaliczam i też już muszę rezerwować salę zwłaszcza że mieszkamy obecnie w Krakowie a wesele będzie w Wiejcach (między Poznaniem a Gorzowem Wlkp).  A jak myślicie DJ równiez powinniśmy dużo wcześniej zarezerwować wiem że z orkiestrą bywa ciężko ??

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
20 sierpnia 2007, 14:00
Może i ja się kiedyś do Was przyłącze :P

Offline Madziulka83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.2009
20 sierpnia 2007, 14:08
Anjuschka kto wie co życie nam szykuje, ale będziemy na Ciebie czekać :)
Mateuszek

Lenka

Offline Linttia Kobieta

• użytkownik
24 sierpnia 2007, 09:03
Witaj,

Zdaje się, że mamy tą samą datę ślubu ;D

W takim razie tylko pogratulować wyboru :D Dobrze,że się dziewczyny znalazłyście bo już sie obawiałam,że tylko ja jestem na sierpień 2009r..... Co macie już załatwione?? Bo ja tylko sale.... szukam zespołu ale to nie takie łatwe :( poza tym myślałam,że może i przesadzam rezerwując 2 lata wcześniej a teraz widzę,że chyba jednak nie...
Hello, my też mamy termin na 2009, pomału szukamy fotografa,kamerzysty i sali,bo zespółj uż załatwiliśmy..
Coś mi się wydaje,że chyba tez powinnam się wyrwać ze swoim lubym na poszukiwania kamerzysty i fotografa.... Zwłaszcza że mieszkasz niedaleko ode mnie ;) bo ja jestem z okolic Olkusza ;D

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
To może i ja się przyłączę, chociaż kwestia ślubu jeszcze jest u nas zależna od finansów, więc znając życie wszystko się poprzesuwa...  no i wahamy sie jeszcze pomiędzy koscielnym a cywilnym, z przewagą dla cywilnego :)

Offline madziajna Kobieta

• nowicjusz
Czesc dziewczyny! :hello:

I ja sie niesmialo do was przylacze :)My wlasciwie temat wesela podjelismy calkiem niedawno wiec jak sie pewnie mozecie domyslic juz nie byloby termin we wszystkich popularnych miejscowkach na przyszly rok :o. . . wiec teraz sobie spokojnie czekamy na rok 2009. . a to jeszcze tyyyyle czasu!

Jeszcze nic nie zalatwiamy. . myslimy zeby ruszyc z weselna machina w zime (pewnie podczaszimowego urlopu).  Miejsce juz RACZEJ wybralismy, bedzie to Palac w Maciejewie, ale zadnej daty nie ustalilismy.  Bedzie i tak uzalezniona od naszych urlopow jako ze na codzien mieszkamy na polnocy Szkocji.

Anyway. . masa buziakow dla was :-* :-* :-* :-*

Offline _Karola_ Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
WITAM!!!

widze że data 08. 08. 2009 staje się coraz bardziej popularna.  To tez moja data ślubu:)) Sala juz wstępnie zarezerwowana, teraz szukamy orkiesrty, może nam ktoś coś fajnego poleci??
Pozdrawiam wszystkie młode pary 2009:)

Buziaki!!! I wiele szczęscia dla wszystkich!!!!

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
WITAM!!!

widze że data 08. 08. 2009 staje się coraz bardziej popularna.  To tez moja data ślubu:)) Sala juz wstępnie zarezerwowana, teraz szukamy orkiesrty, może nam ktoś coś fajnego poleci??
Pozdrawiam wszystkie młode pary 2009:)

Buziaki!!! I wiele szczęscia dla wszystkich!!!!
Już mode pary 2009  :o jak ten czas szybko leci
Pamiętam jak my mieliśmy jeszcze tyyyyyyle czasu i wszystkiego szukaliśmy, a teraz , jesteśmy już szczęśliwym małżeństwem z ponad miesięcznym stażem  :D
My mieliśmy zespół Vines z Sosnowca, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i gościom też się bardzo podobał, jeśli chcesz to podam Ci namiary. Zespół jest 3 osobowy - 2 mężczyzn i 1 kobieta

Offline _Karola_ Kobieta

• nowicjusz
No tak, to jeszcze tyle czasu, ale jest do czego dążyć.  Juz nie moge sie doczekac, kiedy te przygotowania rusza wielką parą :))
Monia, będe bardzo wdzięczna za namiary na ten zespół, może maja jakąs strone internetowa?? Pozdrawiam i gratuluje "ponad miesięcznego stażu małzeńskiego" :))))))

Dziękuje tez Kasi za namiary na zespół :))  i czekam na więcej :))))
Buziaki!! :*:*:*

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Namiary na  :koncert: wysłane :na_ucho:

gratuluje "ponad miesięcznego stażu małzeńskiego" :))))))
Dziękujemy

Offline _Karola_ Kobieta

• nowicjusz
Monia, wielkie dzięki:))
narazie zbieram różne opinie o zespołach no i zaczynamy konkretnie szukac tych najlepszych :))))))
Na pewno dam znac co wybralismy :))

Pozdrawiam, buziaki!!

Offline Lili-liliana Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.05.2010r.
Madziulka83 mogę ci poradzić fajnego fotografa właśnie z chrzanowa (my go wybraliśmy).

Jak byś potrzebowała to pisz.

Offline Ziuta Katafalk

• nowicjusz
Hej, a myślałam że tylko my tak się śpieszymy z załatwianiem wszystkiego:) wrzesień 2009 przed nami.  Fotografa już mamy, suknię zacznę szyć sobie w marcu, jakoś to będzie.
pozdarwiam

Offline Linttia Kobieta

• użytkownik
Fotografa już mamy, suknię zacznę szyć sobie w marcu, jakoś to będzie.
pozdarwiam
O jej a ja mam tylko sale zarezerwowaną... Suknie zaczynasz szyć 1,5 roku przed ślubem??