Autor Wątek: PROSZę POMóżCIE!!!  (Przeczytany 1795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Guen

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
PROSZę POMóżCIE!!!
« dnia: 12 Lipca 2007, 00:49 »
Proszę pomóżcie mi   :'(

Szukałam jakiś czas temu po stronach internetowych zespołu na wesele z okolicy Gliwic i wpadł mi w ucho zespół Ratoro.   Jednak kiedy chciałam się z nimi skontaktować okazało się że nie spisałam sobie numeru kontaktowego a teraz mam problem z wejściem na ich stronkę i nic nie mogę z tym zdziałać.   Widziałam w którymś poście, że niektóre z Was też były zainteresowane tym zespołem, więc jeżeli istniałaby możliwość przesłania numeru telefonu do nich to byłabym bardzo wdzięczna  :D

Jeżeli nie to może znacie jakiś porządny zespół ze Śląska.   Bardzo bym prosiła o odzew z Waszej strony na priv lub na maila: guenhywar@poczta. onet. pl
« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2007, 00:58 wysłana przez Guen »


Budzić się i chodzić spać we własnym niebie,
być tam, zawsze tam gdzie Ty. . .

Offline monis777

  • " Milosc cierpliwa jest, laskawa jest..."
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
  • Zawsze z usmiechem:-)
  • data ślubu: 20 wrzesien 2008r.
Odp: PROSZę POMóżCIE!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipca 2007, 21:43 »
Witaj Zdesperowana, ciesze sie, ze moge Ci pomoc; REGULAMIN - dane prosze przesyłaćna PRIVA!, dzieki Tobie kolejny zespol do wyboru-dzieks ;D Tez szukam na moje wesele 20 wrzesnia 2008,jestem z Dabrowy Gorniczej, daj znac prosze jak jakis fajny zespol znajdziesz. dzieki, pozdrawiam, monika
« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2007, 23:27 wysłana przez rybkawiedenka »

Gabiś
  • Gość
Odp: PROSZę POMóżCIE!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipca 2007, 23:54 »
U mnie na weselu bedzie grał własnie zespół ze śląska - są to Bracia Studenci są dość rozchwytywani więc tzreba dużo wczesniej rezerwować ale naprawde warto!! Byłam na jednym weselu gdzzie grali i byłam zachwycona!! Namiarymogę wysłać chętnym na priva:)

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: PROSZę POMóżCIE!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipca 2007, 01:38 »
guen Wyslalam Ci na priva namiary na Ratoro :D