e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: czekając na Naszą fasolkę...  (Przeczytany 1199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007
czekając na Naszą fasolkę...
9 lipca 2007, 22:26
 :hello: Witajcie, mam 25 lat. Za 3 tygodnie i 5 dni wychodzę za mąż a jutro mam obronę pracy licencjackiej i zamiast się uczyć (a nic nie umiem) ;) myślę o małej fasolce, na którą czekamy. Jest to dopiero drugi cykl starań ale tym bardziej wyjątkowy, że ostatni przed ślubem i bardzo chcielibyśmy taki prezent ślubny  ;D Nie przejmuję się żadnymi problemami, że mogę źle się czuć, bo po pierwsze byłoby za wcześnie na objawy a po drugie tak bardzo chcę dziecko, że wszystko inne podporządkuję tylko pod nie. Jestem z moim narzeczonym już 8 lat i w pełni dojrzeliśmy do stworzenia pełnej rodziny i nic nam innego nie pozostało tylko brać sie do roboty a reszta się ułoży. Mam nadzieję, że pokibicujecie nam troszeczkę i szybciutko uda mi się zamknąć wątek  ;D

Offline Gosiaaa Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 28.04.2007
Joasia życzę owocnych starań.

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
Joasia   :hello: i ja takze bede Ci kibicowala  :D

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Ja również będę Ci kibicować :)
Owocnych staran.

Gabiś

• Gość
Spokojnie!!! na pewno uda wam sie szybciteńko i będziecie mieć ślicznego dzidziusia:)

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
 :jupi: dziękuję Wam za wsparcie. Prowadzę obserwacje cyklu przez mierzenie temperaturki no i znowu mnie dzisiaj wkurzyła. Nie chce skoczyć  :klnie: Nie dość, że za 3 godziny mam obronę to jeszcze mnie dodatkowo dobija... Już chcę być po... Niech się dzieje wola boska  :buu: Zmykam na ścięcie  :kierowca: :ckm:

Offline Gosiaaa Kobieta

• uzależniony
Joasia obrona to tylko formalność ;-) powodzenia

Gabiś

• Gość
Jeśłi moge Ci coś doradzić to nie myśł o tym cały czas... Czasem naprawdę psychika może miec zły wpływ. Zajmij sie obroną i ślubem, zapomnij na moment o dzidzi a na pewno sama przyjdzie nawet nie bedziesz wiedziec kiedy:)

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Joasia powodzenia w starankach i trzymam kciuki, żebyś zafasolkowała  :ok: :ok: :ok:

Jeśłi moge Ci coś doradzić to nie myśł o tym cały czas... Czasem naprawdę psychika może miec zły wpływ. Zajmij sie obroną i ślubem, zapomnij na moment o dzidzi a na pewno sama przyjdzie nawet nie bedziesz wiedziec kiedy:)

Podpisuję się po tym co powiedziała Gabiś. Nie myśl tyle o dzidzi, zajmij się weselem i obroną (trzymam kciuki  :ok:) Im bardziej się chce maleństwa tym gorzej z zajściem. Wiem coś o tym  ;D ;D

Ja z moim narzeczonym też jesteśmy już osiem lat i to jest nasz drugi cykl starań i mam nadzieję, że tym razem się uda. Testowanko 14go i zobaczymy co z tego wyszło. Nie nastawiam się, żeby znowu się nie zawieść. Pozdrawiam cię cieplutko  :przytul:

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
 To prawda co pisza dziewczyny bo nie ma  sensu sie nastawiac psychicznie bo to moze byc  wielka blokada w zafasolkowaniu . Ja takze  cykl ,w ktorym zafasolkowalam uznawalam za stracony .Nie  mialam w nim skoku tempki , wiec pomyslalam ,ze owu nie wystapila a tu wielka suprise  ;D II krechy na tescie ciazowym  :D

Warto czasem zapomniec jak bardzo sie pragnie zafasolkowac  ;)

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
 :Najlepszy: uffffff, właśnie się wybroniłam i rzeczywiście narazie powinnam się rozluźnić, bo nawet nie czuję, że już mam luz!! A od jutra ostro zabieram się do przygotowywania ślubu!!

Gabiś

• Gość
no to gratuluję i tak tzrymaj!!! Niczym się nie martw:):) :skacza: :skacza:

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
Joasiu
:brawo_2: :brawo_2:  :brawo_2: WIELKIE GRATULACJE :brawo_2: :brawo_2:  :brawo_2: 
Jeden etap masz już za sobą, teraz przygotowania do wesela, a w międzyczasie może uda się wam ... zafasolkować.
Powodzenia  :przytul: :przytul:

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
 :D dzięki!! Mam nadzieję, ze krok po kroku wszystko się ułoży. Narazie łykam Magvit B6 i Folik i dzialamy dalej  ;D

Offline Gosiaaa Kobieta

• uzależniony
[size=16[pt]gratuluje[/size]

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • data ślubu: 08.2007
 :hello: GRATULACJE!!!!
No widzisz, idzie po Twojej myśli, praca obroniona, więc z fasolką też się uda. Trzymam kciuki.

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Joasia, gratulacje :D
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
Joasia serdecznie gratuluje  :brawo: :brawo_2:

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ja róznie przyłączam soe do Gratulacji
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
Dzięki dziewczyny!!  :Daje_kwiatka: Ale to jest głupie uczucie, siedze przed komputerem i mam poczucie winy, ze czegoś jeszcze nie zrobiłam, nie nauczyłam się. Nie mogę się przywyczaić, że już po wszystkim  :D

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Gratuluje obrony i życzę powodzenia w zaciązaniu :-)

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
 :drapanie: Zastanawia mnie mój cykl. Nie mogę się doczekać owu choć juz powinna być. Jak jutro nie podskoczy tempka to moja miłość będzie musiał przejechać 80 kilometrów  :kierowca: na przytulanko (bo pracuję w delegacji), co by cykl nie był stracony i spowrotem wrócic bo ma dentystę na 21.30. Troszkę to śmieszne takie staranka, ale szkoda nam przegapić bo juz w poprzednim cyklu miałam szkolenie akurat w tym dniu  :hahaha:

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Asiu, po to jest sluz i odpowiednie środowisko dla żołnierzyków, żeby nie trzeba było trafiac akurat w owu...spokojnie 6 dni przed skokiem i 3 dni po skoku tempki można działać i najlepiej co drugi dzień :-)

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
hahaha, to odwołuję alarm!!  :brewki:

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
:drapanie: Zastanawia mnie mój cykl. Nie mogę się doczekać owu choć juz powinna być. Jak jutro nie podskoczy tempka to moja miłość będzie musiał przejechać 80 kilometrów  :kierowca: na przytulanko (bo pracuję w delegacji), co by cykl nie był stracony i spowrotem wrócic bo ma dentystę na 21.30. Troszkę to śmieszne takie staranka, ale szkoda nam przegapić bo juz w poprzednim cyklu miałam szkolenie akurat w tym dniu  :hahaha:

:hahahaha: :hahahaha: :hahahaha: jak człowiek musi się poświęcać dla celu, do którego dąży. Takie jest życie :brewki:

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
Ale to przyjemnośc takie poświęcenia  :brewki: mówiłam mu, że odwołuję alram, ale on nie, koniecznie MUSI przyjechać. Ach ci mężczyźni...  ::)

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
no i przyjechał...  :brewki: Mam nadzieję, że przy takim poświęceniu zadziała, choć nie wiem czemu prawie nie mam śluzu   :drapanie: W poprzednim cyklu trochę go było i owu miałam w 15 dc a tu juz 17 dc i nic.... Ale jak to wiele forumek pokazało - nie znasz dnia ani godziny  :hopsa:

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
Joasia dokladnie nie znasz dnia ani godziny  ;) ;D

Pamietaj,ze wiara czyni cuda  :D

Tobie tez przesylam moje fluidki , jesli chcesz pisiorkowe , bo wlasnie takowe posiadam  ;)  :dzidzia:

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
Bardzo, bardzo chcę!!! Kurczaczkowi pomogły to może i mnie też??  :skacza:

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
Joasia z calego serduszka  :serce: Ci je przesylam  :dzidzia: