Autor Wątek: PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............  (Przeczytany 137121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« dnia: 11 Marca 2005, 09:02 »
nie wiem gdzie mam to umieścić więc narazie tutaj... przyda sie parom chodzącym do poradni....   :roll:





przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marca 2005, 09:10 »
Hmm, ja już o tym czytałam na innych forach, tam dziewczyny wręcz proszą o takie "ściągi", ja oczywiście poszłam na beszczelnego i powiedziałam Pani z poradni, że żadnych wykresów robić nie zamierzam bo nie będę stosować tej metody-uczciwie  :?: Trzeba było widzieć jej minę :roll: , aha dodałm też, że stawiam sprawę jasno bo nie mam zamiaru kopiować wykresów jak to robią inne dziewczyny i kropka. Ale się wściekła, powiedziała nawet, że nam ślub kościelny nie jest do niczego potrzebny skoro nie chcemy "się regulować" i że ona musi to proboszczowi zgłosić  :Olaboga: i oczywiście nie chciał nam podpisać karteczek ale ja i mój mężulo uświadomiliśmy panią, że groźbami  :evil:  to ona nas nie zachęci i jak nie ta to inna poradnia albo mogę jej przynieść taki wykres jak tak bardzo chce  :Kwasny: - ustąpiła

Znam też przypadek (moja koleżanka), że dziewczyny mówią, że biorą pigułki w celach zdrowotnych i nie ma sensu w takim przypadku robić wykresików

albo

zwyczajnie kopiują i odbębniają swoje

a ciężarne  :Co_jest:  :?: No właśnie, żony moich kuzynów były w takim położeniu - muszę spytać co wtedy  :wink:


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marca 2005, 09:18 »
no i własnie dlatego to wklejam.... wstajemy o różnych porach... pracujemy, czasami xle się czujemy...

przyda się na "sciągę"



http://www.npr.prolife.pl/ptc_w_cyklu_miesiaczkowym.htm
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marca 2005, 13:19 »
Ech, no cóż... trochę się zawiodłam  :cry:  Niespodziewałam się, że takie (nieuczciwe) ściągi pojawią się także na tym Forum!!! Uważam, że nie potrzeba dużego wysiłku, żeby poobserwować siebie przez pewien czas, a może to jedyna szansa dla niektórych kobiet, co by trochę chociaż swój organizm poznać?!!
A poza tym i tak osóbce, która pojęcia nie ma na ten temat te wykresy i tak niewiele powiedzą, no chyba, że sobie korepetycje jakieś załatwi...
Po prostu lenistwo i oszustwo  :cry:   :cry:   :cry:  


Offline pszczółka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marca 2005, 16:02 »
:)
Miejcie odwagę żyć dla miłości JPII

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marca 2005, 19:08 »
no... mam nadzieję,ze pani w poradni nie zarząda ode mnie czegoś takiego...  :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marca 2005, 19:25 »
Maju, mieliście pecha!!!!! Na naszych naukach nikt nam nie kazał robic, ani pokazywac wykresików, i przede wszystkim o nic nas nie pytała!!!!!!!!!!! a my grzecznie, żeby nie przedłużać - po prostu tylko grzecznie słuchaliśmy :D  :D

Offline Pluszowa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 90
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Marca 2005, 20:34 »
my mamy opierwsze poradnictwo 23 marca,wiec niedlugo.Pania od tych zajec widzielismy juz w parafi,miala zajecia z dziecmi.Myslalam,ze to bedzie jakas dojrzala babka,a zobaczylam jakas sikse:)) Kurcze boje sie tego spotkania.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Marca 2005, 21:27 »
no rewelacja.... polecam zajęcia u salezjanów na witkiewicza.... pani z poradni jest bardzo super super......

mielismy 3 w 1... rozmowa ponad godzinę czasu na "każdy temat"... pani nie była typem starej dewoty odnoszącej wszstko do boga lecz kobietą otwartą, ciekawą opinii innych bez najmniejszej chęci negowania czy pouczania... powiedziała co miała powiedzieć, zadała nam kilka pytań , my powiedzieliśmy to co mielismy do powiedzenia i.... " niech się wam szczesci na nowej drodze zycia"...

nastawiona byłam na pranie mózgu ... miło się  pozytywnie "rozczarować"..  :D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Marca 2005, 08:56 »
A tą poradnię to mogę sobie tak sam wybrać czy musze iść do tej do której dostalismy numer od proboszcza?
Swoją drogą to niezłe wciskanie na siłę "metody", współczuję drogie panie, mogliby już te tabletki dla panów opracować na 100% i nie było by już problemów dla Was ;)


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Marca 2005, 09:12 »
jak to "musisz"... nie możesz iśc o innej??? gdzie jest napisane ,ze musicie iść do tej wyznaczonej...

nam też proboszcz na naukach "kazał" iśc do poradni na ottona ale poszliśmy do salezjanów i musi to honorować....
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Aśka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Marca 2005, 09:42 »
Monia, kochanie, w którym miejscu jest ten kościół- masz może numer telefonu pod ręką i pamiętasz w jakie dni jest czynna poradnia? My byliśmy na Barnima- ale tam poradnia bedzie dopiero po świetach:(
Moja sukienka do sprzedania... [url = http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=17518#17518 [/url]

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Marca 2005, 18:27 »
Cytat: "Pluszowa"
my mamy opierwsze poradnictwo 23 marca,wiec niedlugo.Pania od tych zajec widzielismy juz w parafi,miala zajecia z dziecmi.Myslalam,ze to bedzie jakas dojrzala babka,a zobaczylam jakas sikse:)) Kurcze boje sie tego spotkania.


może nawet lepiej, że młoda?? :D

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Marca 2005, 20:20 »
Cytat: "Aśka"
Monia, kochanie, w którym miejscu jest ten kościół- masz może numer telefonu pod ręką i pamiętasz w jakie dni jest czynna poradnia? My byliśmy na Barnima- ale tam poradnia bedzie dopiero po świetach:(


nie znam telefonu... ale...

jest to kościół na skarpie... jak jedziez z centrum miasta ul. jagiellońską przejeżdżasz koło szpitala msw przez przejad kolejowy i wtedy zaczyna się witkiewicza... jedziesz jakieś 300m i dojeżdżasz do kościołą na skarpie (po lewej stronie, przed ryneczkiem kaliny)

poradnia jest czynna w każdy poniedziałek od 17.30 ... tydzień wcześniej umówiłam się z panią ,ze przyjdziemy i bez dłuuuuuuuugiego oczekiwania weszliśmy na pogaduchy....
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Marca 2005, 09:23 »
Zadam takie może dziwne pytanie, ale nie "siedzę" w tych sprawach :D .
Te poradnie to tak "co łaska"? Cena umowna? Czy może free? :)
Pytam bo my w tym tyg zaczynamy nauki więc potem poradnię chcemy "zrobić".


Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Marca 2005, 10:26 »
U nas bylo for free (6 lat temu). Teraz moze cos sie pozmienialo  :roll:

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Marca 2005, 12:01 »
Jeszcze mi zostało dużo czasu zanim pójdziemy do poradni, ale wydaje mi się, że nie będzie za ciekawie! :Olaboga:



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Marca 2005, 13:26 »

Martuś, nie panikuj ;-) może się okazać, że będzie całkiem spoko :-)

A co do kasy za poradnię, to u mnie było za free; 2 lata temu, no i nie w Szczecinie ;-)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Marca 2005, 07:59 »
Cytat: "pioteras"
Zadam takie może dziwne pytanie, ale nie "siedzę" w tych sprawach :D .
Te poradnie to tak "co łaska"? Cena umowna? Czy może free? :)
Pytam bo my w tym tyg zaczynamy nauki więc potem poradnię chcemy "zrobić".


free... nic się nie zmieniło....

cio łaska na zapowiedziach i ślubie, akcie chrztu itp...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Marca 2005, 15:11 »
Czy koniecznie trzeba skorzystac z tej poradni,która wyznaczyl ksiadz proboszcz?czy można iść do kogoś innego.u mnie tak sie szczęśliwie składa,że mama mojej koleżanki z pracy daje takie nauki w poradni(ma na to wszystkie potrzebne papiery i pieczatki) i powiedziala ze nam to podpisze.czy myslicie ,ze ksiądz moze nie uznac tych spotkań w innej poradni?Bo szczerze mówiąc nie mam ochoty tego słuchac.wystarczy,ze poszłam kiedys na takie spotkanie z moja koleżanką,kiedy ona brała ślub i tematy spotkan typu"Prezerwatywa jako niemoralny środek antykoncepcji" lub "spirala antykoncepcyjna-spiralą śmierci".Nie przemawia do mnie.A wręcz odstrasza :shock:
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Marca 2005, 09:22 »
Możesz iść gdzie chcesz do poradni, byleby podpis i pieczątka osoby uprawnionej były, ksiądz proboszcz powinien to honorować.


Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Marca 2005, 16:24 »
za nauki w ogóle się nie płaci, ani za te w kościele, ani za te w poradni rodzinnej. Tzn,jak chcesz to możesz wszędzie płacić,ale nie musisz i nikt nie powinien Ci kazać za to płacić.
my nie płacilismy

Offline Pluszowa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 90
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Marca 2005, 11:02 »
my dzis czyli(23.03) mamy pierwsze spotkanie z babka z poradni.Zdam relacje jak to u nas wygladalo.

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Marca 2005, 11:19 »
ok, czekamy na relacje.

Offline olimpx
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Kwietnia 2005, 10:16 »
Hmn, Mój jest za granicą i oczywiście poradni jeszcze nie mamy i obawiam sie ze będzie trudno wygospodarowac czas, więc powiedzcie ile jest takich spotkan? I czym można zrobić jedno ale np. dłuższe? Bo inaczej to będę musiała sama chodzić albo jakiegoś kolegę poprosić na zastępstwo ;-)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Kwietnia 2005, 12:54 »
masz 3 spotkania... 2 spotkania w tgodniowym odstepie czasu i 3cie po m-cu czasu....

jeśli masz wystarczająco mocne argumenty - może zrobia ci w tempie ekspresowym... jesli argumentów brak - szukaj "narzeczonego"...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Aśka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Kwietnia 2005, 09:00 »
My poradnię zaliczyliśmy wczoraj:) Przyznam, że nie mam po tej wizycie najlepszych wrażeń ale udalo się przkonać panią, że my już wszysko wiemy, a z racji wykonywanego przeze mnie zawodu nie wymagamy dalszego przekolenia :twisted:  i zaliczyla nam 3 wizyty za jednym zamachem :D
Moja sukienka do sprzedania... [url = http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=17518#17518 [/url]

Offline olimpx
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Kwietnia 2005, 14:29 »
Cytat: "monia"
masz 3 spotkania... 2 spotkania w tgodniowym odstepie czasu i 3cie po m-cu czasu....

jeśli masz wystarczająco mocne argumenty - może zrobia ci w tempie ekspresowym... jesli argumentów brak - szukaj "narzeczonego"...

Rozmawiałam dziś z panią z poradni i telefonicznie udało mi się wybłagac tylko jedno, trochę dłuższe  spotkanie :) Ufff

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Kwietnia 2005, 14:48 »
Gratuluję Wam dziewczyny: Asiu i Olimpx, że udało się to tak załtwić!  :wink:



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
PORADNIA RODZINNA................WYKRESY............
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Października 2005, 12:05 »
Ja mam narazie jedną poradnię zaliczoną (Wojtasa nie było w Polsce, wiec ja sama)- i wcale nie mam ciekawych wspomnien. Niby nie ma się czego czepiać, ale ja generalnie wyszłam z tego spotkania trochę zniesmaczona. Była "mała" polemika z panią (serio, miałam szczere chęci siedzieć cicho)......14.11 następne spotkanie, a tymczasem właśnie pani mówiła, że mam się poobserwować i robić wykres........niedoczekanie.
Nie będę niczego kopiować, to byłoby zbyt proste. Nie zamierzam robić żadnych wykresów. I nie dlatego, że uważam to za pozbawione sensu (NPR znaczy się)- wręcz przeciwnie, czasami bywa nieocenione, ale to raczej jako sposób obserwacji swojego ciała dla kobiet planujących ciążę lub mających z tym problemy. Nie podobał mi się sposób w jaki pani z poradni negowała wszystko, co nie jest "kalendarzykiem" i dlatego nie będe robiła żadnych wykresów. Nie i już; bo tak :!:  :twisted:

Przypomniał mi się dowcip :D  Nie jest to może najlepsze miejsce na publikację, ale pasuje do mojego nastroju teraz.

- Dlaczego kobieta podczas miesiączki i kilka dni przed gotuje zupę w czterech garnkach na raz??
- Bo ku*** tak :!:  :!:  :!:
 :wink: