Autor Wątek: sale weselne w D.G.  (Przeczytany 4277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monis777

  • " Milosc cierpliwa jest, laskawa jest..."
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
  • Zawsze z usmiechem:-)
  • data ślubu: 20 wrzesien 2008r.
sale weselne w D.G.
« dnia: 7 Lipca 2007, 17:40 »
Witajcie, mam na imie Monika i wlasnie dolaczylam do Waszego forum.  Organizuje swoje wesele w sierpniu 2008-nie mamy jeszcze konkretnej daty, bo mieszkamy w Anglii i dopiero teraz zaczelismy sie tym zajmowac.  Bedziemy w PL juz za miesiac na 3 tyg.  i wtedy uzgodnimy konkretny termin.  Szukam fajnej sali na wesele ok 50 osob w Dabrowie Gorniczej.  Przegladalam opinie o catamaran-prosze o wiecej.  Pozdrawiam ;)

Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Lipca 2007, 18:01 »
monis777 witam cię cieplutko na forum  :hello: :skacza: :hello:
Myślę, że powinniście jak najszybciej ustalić datę, bo sierpień to bardzo popularny miesiąc na wesela.
My również przebywamy zagranicą (a jak się rozejrzysz dokładniej na forum to zobaczysz, że sporo forumek jest na obczyźnie  :)) i załatwiamy większość na odległość, przez neta lub prosimy rodziców. A jak będziemy w Polsce to będziemy podpisywać umowy i uzgadniać szczegóły.
Najlepiej zajrzyj do działu regionalnego.
Miłego forumowania

Offline Jagna77

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5924
  • Płeć: Kobieta
  • Mateuszek cały nasz świat ....
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Lipca 2007, 18:02 »
 :hello: :hello: :hello:

Offline monis777

  • " Milosc cierpliwa jest, laskawa jest..."
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
  • Zawsze z usmiechem:-)
  • data ślubu: 20 wrzesien 2008r.
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Lipca 2007, 18:05 »
Witaj i pieknie dziekuje za cieplutkie powitanie ;D Masz racje-jak tylko wyladujemy pospiesze do kosciola itd, a wlasnie, jak to sie organizuje? Najpierw sala i orkiestra, a pozniej kosciol ??? pozdrawiam

Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Lipca 2007, 18:59 »
My na początku wstępnie ustaliliśmy dwie daty (23.08 lub 06.09 2008, bo pomiędzy 30.08 moja przyjaciółka ma wesele  ;D ) i zaczęliśmy szukać sali.
A, że sala którą wybraliśmy była wolna tylko 23.08 to taką datę ustaliliśmy. Salę poleciła mi jedna z forumowiczek. Czytałam również mnóstwo pozytywnych opinii o niej. Umowę podpisała mama mojego M i rownież ona była ogladać salę i przekazała nam zdjęcia. 
I potem już rezerwujesz sobie z tych najważniejszych rzeczy fotografa, kamerzystę, zespół. No i w między czasie kościół i godzina (też trzeba iść jak najwcześniej bo terminarz jest napięty). W naszym imieniu u księdza była moja mama. I mieliśmy wielkie szczęście, bo była już tylko wolna jedna godzina i to akurat ta którą chcieliśmy 17.
Powodzenia w przygotowaniach i śmiało pytaj... forumki ci pomogą  :) :) :)

Witajcie, mam na imie Monika i wlasnie dolaczylam do Waszego forum.  Organizuje swoje wesele w sierpniu 2008-nie mamy jeszcze konkretnej daty, bo mieszkamy w Anglii i dopiero teraz zaczelismy sie tym zajmowac...

...a w której części UK mieszkacie, w jakiej miejscowości :?: :?: :?:
« Ostatnia zmiana: 7 Lipca 2007, 19:02 wysłana przez szajbik »

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Lipca 2007, 23:41 »
witaj! najlepiej zaczac od sali i zespołu potem Kościół, kamera i fotograf!!
wejdz na wątek zagłębie i śląsk tam pisałam o salach w naszym regionie!!
jak coś to pisz na priv


Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Lipca 2007, 12:14 »
Witaj na forum :) Napewno znajdziesz tutaj wiele interesujących Cię informacji, forumki chętnie dzielą się wszelkimi opiniami i spostrzeżeniami :)

 :hello:



Offline jumi_1979

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1348
  • Płeć: Kobieta
  • samodzielna mama
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Lipca 2007, 08:09 »
Witaj na forum :hello: Powodzenia w przygotowaniach.

Offline monia24

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie znana...
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Sierpnia 2007, 18:51 »
witam

ja też jestem nową forumowiczką,nie mam jeszcze daty ślubu,planuję na sierpień 2008,ale jak to wyjdzie to nie wiem bo salę ciężko zarezerwować.  chciałabym sie dowiedzieć czegos więcej na temat restauracji CATAMARAN  w DG jakie są ceny itd.  bo czytałam opinie o kilku restauracjach i sa podzielone. z góry dzięki za odpowiedź

Monia
Monia

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Sierpnia 2007, 19:09 »
Witajcie dziewczyny  :hello: :hello: :hello:
monia24 o Catamaran zapytaj Aniutka_84, ona ma tam za 2 tyg wesele więc napewno udzieli Ci cennych rad  ;D

Offline monia24

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie znana...
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Sierpnia 2007, 19:15 »
dzięki adusiaxxx,napewno zapytam
Monia

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Sierpnia 2007, 19:18 »
No Aniutek trzyma rękę na pulsie, więc jest w tym temacie obcykana  ;D

Offline monia24

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie znana...
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Sierpnia 2007, 19:38 »
a mozesz mi napisac jak do niej wyslac wiadomosc?bo private nie moge,a nie wiem czy odczyta jak jej napisze w tym dziale?
Monia

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Sierpnia 2007, 20:36 »
Wchodzisz w jej profil i klikasz na wyślij prywatną wiadomość, powinnaś mieś taką możliwość  :drapanie: Bo inaczej to sama nie wiem  :drapanie:

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Sierpnia 2007, 20:42 »
Zawsze jeszcze możesz zajrzeć do odliczanka Ani  ;D

Offline monia24

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie znana...
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Sierpnia 2007, 19:27 »
robiłam tak ale nie mogłam wysłać,nie wiem dlaczego,ale dzięki za pomoc
Monia

Offline Stabilo

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.05.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Sierpnia 2007, 23:06 »
Cześc Monia! Ja także będę bawiła się w restauracji Catamaran - bardzo spodobał mi sie klimat i lokalizacja tej restauracji.  Jeśli chodzi o terminy -  tydzień temu wolny był 3 maja 2008 i ostatnie weekendy października 2008.   

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Sierpnia 2007, 07:23 »
ja przełożyłam teraz wesele z 25 sierpnia na 25 grudnia tego roku i udało sie jakos w Catamaranie - był wolny juz tylko listopad no i świeta- no i teraz został wolny mój termin 25 sierpnia
Hmm ciekawe jak tam bedzie w zimowo- świateczne klimaty
Ale jeden facet mi opowiadał ,ze był tam w swieta i było super palił sie kominek- wszystko było slicznie udekorowane
Przynajmniej tyle dobrze z,e zapewnili mnie ,ze cena sie nie zmieni bo od tego roku wzrosła o 20 zł przy naszym menu a my sale zamawialismy w maju 2006

Offline monia24

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie znana...
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sierpnia 2007, 14:20 »
Stabilo

ja jeszcze nie pytalam o wolne terminy w catamaranie,narazie zastanawiam sie ktora restauracje wybrac,Aniutek pisze ze cena ma jeszcze wzrosnac :( ale dzieki za informacje.podoba mi sie ta restauracja nawet bardzo ale troche maja drogo,a nie wiesz od ilu osob robia wesela?bo ja chce tak na ok 60

pozdrawiam
Monia

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sierpnia 2007, 15:14 »
nie no cena ,która teraz mają jest aktualna- mysmy zamawiali sale w 2006 i wtedy ceny były inne- teraz musielibyśmy za to menu zapłacic 220 - a płacimy 200 ale tez nie mamy niektórych rzeczy, które sa w tej cenie 220 - czy ja wiem czy drogo?? Po przeliczeniu w te i wewte nam sie to opłaca- bo wódeczke mamy finlandie, wszystkie winka, piwka jakie maja, drinki, punch alkoholowy itp.
Napoje równiez wszelakie jak i alkohol bez ograniczeń - ciasta, owoce, inne słodycze
Niczego nie musimy dowozic, wszystko jest na miejscu Ja mam wesele na 70 osób ale oni zrobia  Ci kazda liczbe gosci - kolezanka tam miała na ok 50 i zadnych problemów nie było
Sa tam różne rodzaje menu- zaczynaja sie ceny chyba od 140

Offline monia24

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie znana...
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Sierpnia 2007, 15:28 »
aha,dzięki Aniutek,czytałam na forum dość sporo informacji o salach,na twoim odliczanku znalazłam bardzo dużo przydatnych informacji,muszę się jeszcze zastanowić którą sale wybrać bo sama już nie wiem.sporo tego jest,a i ceny są różne.może i masz rację 200zl. za osobę i w sumie masz wszystko,a Catamaran bardzo mi się podoba,a nie wiesz jak jest tam z noclegiem,czy trzeba dopłacać i mniej więcej ile za osobę??

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
Monia

Offline Stabilo

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.05.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Sierpnia 2007, 15:37 »
Ja również planuję wesele na ok. 70 osób - menadżer lokalu nie wpominał nic o limicie gości.  Mówił za to, że przy weselu poniżej 60 gości jest większa dowolność w ustawianiu stołów - wynika z tego, że i takie organizują.
Najtańsze menu na przyszły rok wynosi 190 zł, ale rzeczywiscie po kalkulacji lepiej zamówić te za 220 (z alkoholami - wódka wino, piwo, punch,ciastem, napojami, wiejskim stołem, pieczonym prosiakiem i baranem).  Ja najbardziej jestem zadowolona właśnie z tego, że jeśli chodzi o salę, mam zupełny spokój - nie muszę przeliczać, ile alkoholu na łebka, ile kawałków ciasta, co z dekoracją itd.  Zakup tych rzeczy i ich transport to także dodatkowy czas i pieniądze.  Poza tym tak jak pisałam klimat panujący w lokalu, wystrój, nastrojowe oświetlenie bardzo mi odpowiadają - bardzo nie lubię sal z białymi ścianami (tak jak jest w pobliskiej "Kotwicy") lub ścianami wyklejonymi lustrami i pełnym oświetleniem. 
Aniutku trzmam za Ciebie kciuki i będę pilnie wypatrywać relacji po Twoim weselu! Mam nadzieję, że pozwolisz mi zasypac się pytaniami:) 

Offline Stabilo

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.05.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Sierpnia 2007, 15:40 »
Obok lokalu wynająć mozna brdy 8-osobowe za 150zł lub 4 osobowe za 75. Mój narzeczony nie pochodzi ze Śląska, dlatego tez możliwośc noclegów dla całej jego rodzinki bardzo ułatwiła mi zycie:)

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sierpnia 2007, 19:33 »
jasne Stabilo ,ze mozesz zasypac mnie pytaniami
Zasypałabyś mnie juz teraz za tydzień - bo mój 1-szy termin był na 25 sierpnia ale niestety 14 stego sierpnia musoieliśmy to przesunąć bo narzeczony znalazł sie w szpitalu z komplikacjami pooperacyjnymi i lezy w Bystrej i niestety nie wyszedłby do tego wesela- dlatego zdecydowaliśmy sie przełożyć
Bedziemy miec niestety kłopot z domkami- bo są nieogrzewane i w zime raczej kiepsko a mamy 17 przyjezdnych osób z samej mojej strony
a mój narzeczony mieszka 80 km stad i tez miał wynajmować te domki
Bedziemy musieli czegos poszukać z ogrzewaniem hehe

Offline anka*
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Sierpnia 2007, 11:48 »
Catamaran to bardzo ładna sala, ma swój niepowtarzalny klimat - szczególnie latem.  Też się nad tą salą zastanawialiśmy - tylko miejsca do tańczenia - jak dla mnie za mało :(

Offline monia24

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie znana...
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Sierpnia 2007, 18:27 »
dziewczyny dzięki za informacje
Monia

Offline Stabilo

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.05.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Sierpnia 2007, 20:56 »
Aniutku83, strasznie mi przykro - mam nadzieję, że narzeczony ma się juz lepiej i przetańczy z Tobą całe wesele. Zimą w Catamaranie z pewnością będzie panował super klimat - rozpalony kominek, lampki świateczne... No i goscie będą odczuwac braku klimatyzacji ;) Pozdrawiam Cie i trzymam kciuki za narzeczonego!

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: sale weselne w D.G.
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Sierpnia 2007, 22:00 »
Aniutku, co się stało z Twoim odliczankiem  ??? Skasowałaś go  ???  :depresja:

 :przytul: Co u Was, jak W. się czuje  ???

Pozdrawiam Was cieplutko  :przytul: