e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: tworzenie filmików - pragram  (Przeczytany 2124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline **sloneczko** Kobieta

tworzenie filmików - pragram
3 Lipca 2007, 17:08
 :hello:

Proszę o poradę w sprawie jakiegoś dobrego, ale łatwego programiku do cięcia oraz obróbki dźwiękowej filmików w różnych formatach oraz fajnego programiku do łączenia zdjęć i dodawania do nic mp3.

z góry dziękuję

Eva*

• Gość
może byś Windows movie maker?

Offline SaTine Kobieta

Ja ostatnio korzystam w Memories On Tv , super programik do robienia multimedialnych prezentacji (później można je nagrywac na CD i odtwarzac w każdym! dvd) , można dodawać piosenki, jest mnóstwo "przejść z jednego zdjęcia do drugiego" do wyboru, można dodawać napisy, komentarze, dodatkowe obrazki (gify), tła, strony początkowe. No i najważniejsze  , jest prosty w obsłudze.

Eva*

• Gość
Ja ostatnio korzystam w Memories On Tv , super programik do robienia multimedialnych prezentacji (później można je nagrywac na CD i odtwarzac w każdym! dvd) , można dodawać piosenki, jest mnóstwo "przejść z jednego zdjęcia do drugiego" do wyboru, można dodawać napisy, komentarze, dodatkowe obrazki (gify), tła, strony początkowe. No i najważniejsze  , jest prosty w obsłudze.

windows movie maker ma to samo+ można dodawać filmiki i dzielić je na krótsze potem załaczać do tworzonej prezentacji itd.  no i równierz jest prosty...w obsłudze... (od dzis tworzę sobie w tym programie cos a'la Mój teledysk ślubny ;D )