e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Co i od kiedy ???  (Przeczytany 156874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Co i od kiedy ???
26 stycznia 2018, 22:59
Daria mogłabym Ci wyjaśnić i napisać coś więcej i chorobach moich dzieci,  ale w sumie po co.Nie czuje potrzeby roztrzasani tego i tlumaczenia. Te wszystkie argumenty które podajecie to dla mnie takie problemy pierwszego świata.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
26 stycznia 2018, 23:11
Ok to zwracam honor dziewczyny.
Ja znam mnostwo kobiet ktore tak robia - jestem jedna z nich.  Nie bede was tu czarowac zem idealna matka ;)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
26 stycznia 2018, 23:15
No jednak trochę roztrząsasz pisząc o nich na  forum. Niestety drugiej części wypowiedzi nie   ogarniam. Problemy pierwszego świata? Hmmmmm

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
26 stycznia 2018, 23:16
P. S. Sylwia, nie bój żaby, ja też się do nich nie zaliczam .

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
26 stycznia 2018, 23:19
Masz racje Daria.Właśnie sobie po raz kolejny uswiadomilam, że to błąd . Spokojnej nocy dziewczyny

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
26 stycznia 2018, 23:29
Marta? Może warto wziąć pod uwagę to co tu dziewczyny piszą ? Całe życie się przecież uczymy i może akurat zmiana tego nawyku wpłynie pozytywnie na Wasze historie chorobowe?  :-* Nie denerwuj się  :-*

Ja tam idealną matką w kwestii karmienia nie jestem , ale też nie podałabym dziecku mleka sprzed kilku godzin ... :( wielu rzeczy nie wiem, ale akurat to o namnażaniu się bakterii w resztkach mleka oraz przenoszeniu różnych „dziwnych”  rzeczy przez ślinę - akurat tak dlatego nigdy tego nie zrobiłam.

I Sylwia? gdzie tam ten kamień mam rzucić ?  ;D ;)  będę jutro w ZS więc noł problem ;)

Offline amuszta Kobieta

• bywalec
26 stycznia 2018, 23:37
Ja znam mnostwo kobiet ktore tak robia - jestem jedna z nich.  Nie bede was tu czarowac zem idealna matka ;)
Sylwia a ktora z nas jest?!?

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
26 stycznia 2018, 23:43
Nikt tu nie pretenduje do miana idealnej matki. Nie mniej forum to skarbnica wiedzy i warto z niej korzystać.
Elemelko, nie obrażaj się kochana, dla Ciebie  podanie starego mleka to rzecz malowazna, próbujemy Ci uświadomić, że świeżość mleka jest ważna. Co z tym zrobisz to Twoja sprawa.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
26 stycznia 2018, 23:52
Elemelko to nie chodzi o to że ktokolwiek chce Cię karcić tutaj. Potraktowała bym to jako sprawę do przemyślenia i tyle.

Też mogę rzucić kamieniem ale lepiej rzucę książką ;)  http://www.empik.com/jelita-historia-wewnetrzna-enders-giulia,p1104057349,ksiazka-p ogólnie rzecz biorąc ksiżkę polecam dla wszystkich :)

nie wypite mleko zawsze lądowało do zlewu. Czasem była to cała butla. 
Oj tak przy tej całej wylewanej butli, nie raz mi ręka zadrżała ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
27 stycznia 2018, 08:48
Sylwia a ktora z nas jest?!?

czasem czytając forum ,mam wrażenie ,że bardzo dużo tu takich "idealnych mamusiek"

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
27 stycznia 2018, 09:00

nie wypite mleko zawsze lądowało do zlewu. Czasem była to cała butla. 
Oj tak przy tej całej wylewanej butli, nie raz mi ręka zadrżała ;D

[/quote]

Ile litrow mleka wylalam to az zal bylo, ale co zrobić. 

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
27 stycznia 2018, 09:05
Anulla, potwierdzam, książka super, mam ją na półce i często wracam.

Justyna, każda z nas dba o jedno, a olewa drugie, każda ma inne priorytety, ale strasznie mnie wkurza takie ocenianie się matek nawzajem. Bo ktoś coś robi inaczej, to już chce być idealny, cokolwiek to znaczy? A tym samym gorszy, bo robi to w zgodzie ze sobą? Smutne, bo wiedza jest ogólnodostępna i każdy może wyciągnąć z niej wartościowe dla siebie rzeczy.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
27 stycznia 2018, 11:31
Napisalam dluuuugi post. I skasowalam go  8)
Selena wiedza przekazana w sposob dekikatny - jestem za! Juz nie raz dzięki wam wyciagnelam oewne wnioski chocby zywienia i malutkimi krokami staram sie je realizować co nie jest latwe majac takie a nie inne nawyki żywieniowe.
Natomiast wyciąganie chorob dzieci Marty uwazam za chamatwo i brak taktu.
Myślę ze ona glupia nie jest i pewne rzeczy napisane inaczej moglaby sobie orzeanalizowac. Natomiast poprzez atak niektorych dziewuch sama bie mialabym ochoty.

Justyna- temat przegadalysmy nie raz ;)))

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
27 stycznia 2018, 13:27
Sylwia, te dziewuchy to też trochę bez taktu. Pewnie chodzi ci o mnie, żadnych chorób dziewczynek tu nie wyciagalam i nie mam zamiaru analizować tu pewnych faktów, bo widać to nie ma sensu. Na forum są dzieci które nie chorują wcale, te które chorują statystycznie normalnie i te, które chorują bardzo często. I do takich zaliczają się dziewczynki elemelki czy swojego czasu synek Magdy. Takie są fakty i tyle w temacie.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
27 stycznia 2018, 13:37
Nie mniej forum to skarbnica wiedzy i warto z niej korzystać.
Przekonalam sie nie raz, ze ten nadmiar wiedzy bardziej mi zaszkodzil niz pomogl.

Na forum są dzieci które nie chorują wcale, te które chorują statystycznie normalnie i te, które chorują bardzo często. I do takich zaliczają się dziewczynki elemelki czy swojego czasu .
Daria, a moze poprostu sa osoby ktore pisza o kazdym katarze, sraczce i czkawce, a inne nie? Teraz to Marty beda idealnie zdrowe, bo napewno juz nic nie napisze.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
27 stycznia 2018, 13:46
Dajcie już spokój ...  :-\

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
27 stycznia 2018, 13:50
Edzia ,nie wiem może ,ale czy to o to chodzi???? Po raz kolejny kogoś słowa zostały błędnie zinterpretowane i tyle. Przynajmniej przez część z Was......

Offline bubulina Kobieta

• maniak
27 stycznia 2018, 13:58
Ja tego nie rozumiem. Wszyscy sie wypowiadaja a gdy ktos mowi wprost to jest problem. Czy naprawde chodzi tylko o przytakiwanie...

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
27 stycznia 2018, 14:35
Nie nie chodzi o przytakiwanie.
Zobacz babulina dwa zdania:

Babulina rozepchalas nalej brzuszek. Pakujesz w nia tone jedzenia pewnie dlatego jest gruba ( zalozmy ze kiedys napisalas nam ze Tosia niestety ma nadwage i jest ci z tym ciezko i zle)

Babulina postaraj sie ograniczyc Tosi jedzenie. Na pewno wyjdzie jej to na dobre. W nocy brzuszek musi sie zregenerowac a tu ewidentnie jest przyzwyczajenie.

Zobacz te dwa zdania tycza sie tego samego. Ograniczenia jedzenia. Ale jakze rozny przekaz.

Podobnie mogla poczuc sie i Marta. Mam nadzieje jednak ze ma to w nosie i nie bedzie teraz sie obwiniac ze gdzies dala ciala..

Edyta masz racje.
Dlaczego odkad pojawily sie dzieci coraz mniej watkow, a tylko ogolne..
Miedzy innymi dlatego ze nawet nie wiesz kiedy twoje slowa pisane obroca sie przeciwko tobie.

Na szczescie mam duzo dystansu JUZ do tego forum, bo kiedys go nie mialam.
Ake wiem tez ze gro dziewczyn poodchodzilo bo mialo juz dosc ciaglycj pouczen i czytania o idealach.

Offline bubulina Kobieta

• maniak
27 stycznia 2018, 18:20
Masz racje Sylwia.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
27 stycznia 2018, 18:21
A tez dlatego ja tu w ogóle nic prywatnego nie pisze.

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
27 stycznia 2018, 21:36
Wlasnie, ze chodzi o przytakiwanie i to w każdym temacie. Nie tylko o dzieci, ale nawet spędzanie czasu, wakacje, szkola itd. Jak tylko ktos smie miec inne zdanie to następuje lincz i publiczna obraza.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
27 stycznia 2018, 22:24
To na zmiane tenatu..
Czy pamietacie jeszcze jak zachowywaly sie wasze dzieci podczas zabkowania?
Moj filip nie cgce jesc nic oprocz jajecznicy , mleka i parowke czasem zje.
Musy owocowe, mysli, jogurt z bananem.. nic kompletnie. Sloiki sa fuuu.. mone obiady sa bleee.
Boje sie ze zaraz mu sie wyniki pogorsza, juz mu kosci strzelają co mnie przeraza..
Z nim staralam sie inaczej , zdrowiej choc sebus nie pomaga np. Wchodze do ppkoju a seba mu dal pomemlac parowke kiedys tam.. innym razem sebus je lizaka i co robi? Daje tez filipkowi bo mamusiuuuu to tak slodko wyglada i lubie sie dzielic z braciszkiem..
Mam dość walki ;)
No ale to jedzenie 3 produktow wciaz... ma sa kra

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
28 stycznia 2018, 18:53
U mnie Sylwus Dominika ma temp.39,8  i pije tylko moje mleko,trochę musu owocowego i koniec.... Tak już od dwóch miesięcy dzieje się co kilka dni przez 3 dni....nie wiem czy nie namotalam  ;-)  naraz wyszły dolne jedynki,potem górne dwójki i teraz idą górne jedynki.... Dziąsła rozpulchnione i ogólnie masakra.... Ale wyniki ok.
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
28 stycznia 2018, 20:59
Sylwia, pamiętam, że moja Zuzia nie jadła nic :P wiec z trzech produktów chyba bym się cieszyła ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
29 stycznia 2018, 09:29
Moniu prawie 40st na zabki?
Bardzo wam wspolczuje  :(
U nas sie przrbila druga gorna 1 i byl ogromny placz cals noc.. syrop nie pomagal, pupa cala poraniona .imo ciagego smarowania, nie uzywania chusteczek itp :(

Ania nie ppwinnam tu alw zapytam.
Czy mleczko kokpsowe ma zawsze taka warstwe smietany?

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
29 stycznia 2018, 10:50

Ania nie ppwinnam tu alw zapytam.
Czy mleczko kokpsowe ma zawsze taka warstwe smietany?

Powinno ;)
Mleko kokosowe jest baardzo tłuste i odkłada się ta śmietanka.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
29 stycznia 2018, 14:31
tak Sylwuś, taka temp. od zębów :-/  nawet lekarzom trudno w to było uwierzyc dopóki nie zajrzeli jej do buźki....i każdy, że masakra i że biedna i ma prawo nic nie jesc itp.  i u nas tez od zębow katar ciagle.....
a dziś byłyśmy u położnej - Dominika waży prawie 11kg i mierzy 80cm  :-)  taki mój roczek <3  :-) 
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.