e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Szukam mieszkania/pokoju w Krakowie dla brata - PILNE!!!!!!!  (Przeczytany 2333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Kochani może macie informacje o jakimś lokum, które nadawałoby się do wynajęcia dla mojego brata, młody chłopak, spokojny, pracuje. Jest to mega pilna sprawa!!!!

Dzieki :-)

Ps.Ten wątek tylko na chwilkę, usunę go w miarę szybko...

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 29.09.2007
Asiu warto odwiedzać  stronę ogłoszeń z AGH tam się ludzie ogłaszają i sami szukają. Warte polecenia naprawdę. Powodzenia w poszukiwaniach. A to na długo czy na wakacje?

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Asiu warto odwiedzać  stronę ogłoszeń z AGH tam się ludzie ogłaszają i sami szukają. Warte polecenia naprawdę. Powodzenia w poszukiwaniach. A to na długo czy na wakacje?

na dłużej, bo on tam pracuje.

Kasiu, a że tak z innej beczki..może byśmy kiedyś jakąś kawkę wypiły razem jak będę na delegacji w Czechowicach...

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
Jak najbardziej, troszkę podczytuję u Ciebie i wiem że trochę tych delegacji jest, a z czechowic do BB niedaleko, tylko mnie tam często trudno zastać, raczej kraków- ale to też z jasła nie tak daleko, a i ja mam do jasła setyment- mam koleżankę na roku z Twojego miasteczka. Ona jest super babeczka. Pozdrawiam

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Podnoszę temat, aktualny tyle że dla drugiego brata. Miał zaklepane mieszkanie, pojechał na miejsce, a babeczka nie raczyła się zjawić, zadzwonił, to mu powiedziała, ze nieaktualne >:( a koleś zaczyna od poniedziałku pracę ::)

Może komuś się coś o uszy obiło...

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
Asiu przykro mi ale nie mam pojećia na temat mieszkania- sama nie wyajmuję a też mało znam ludzi co to wynajmują od kogoś pokoje- przykro mi. Kurde może niech spróbuje na takich portalah co to np. biuro kwater czy coś takiego funkcjonuje w krk bo widziałam ogłoszenia. Powodzenia