e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Odliczanko cmoni i kuby 27.07.2007 :)  (Przeczytany 1827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 27.07.2007
Odliczanko cmoni i kuby 27.07.2007 :)
24 czerwca 2007, 19:45
witajcie wszyscy, troche późno zaczynam swoje odliczanko bo ślub juz za miesiąc ale wczesniej jakoś nie miałam na to czasu
zaczne od tego, że z moim lubym poznaliśmy sie przez przypadek,miało to miejsce 6 lat temu. kiedy to wybrałam sie z koleżankami na disco bo wielkich namowach.  Zasiadłysmy przy stoliku który był zarezerwowany gdyż cały klub był zajęty z mysla ze jak przyjda osoby które stolik sobie zaklepały to zejdziemy. Jednak stało sie inaczej wpadło paru chłopaków którzy świętowali urodziny i tak nas zagadali że zostałyśmy. Oczywiscie jeden z nich wpadł mi w oko tańczylismy cała noc a później umówiłam sie z nim na poniedziałek aby po mnie przyjechał na zajęcia taneczne które okazało sie odbywały sie niedaleko miejsca jego zamieszkania. Szczerze mówiąc to miałam przekonanie że on nie przyjedzie a tu niespodzianka wchodzi do naszej sali ćwiczeniowej mój luby aż mi serce zabiło mocniej. I tak zaczeła sie nasza znajomośc która trwa do dziś a za miesiąc umocni sie przed ołtarzem,

a jesli chodzi o przygotowania weselne to można powiedzieć że juz wszystko załatwione zostały tylko drobne sprawy.
Za to jutro bedzie ważny dzień bo wybieram sie na pierwsza przymiarke sukni ślubnej i zobacze wówczas jak bedzie w całosci wygladać. jutro postaram sie wkleić zdjęcie :)
pozdrawiam

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
 :hello:

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
cmonia   :hello: :hello: :hello:

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
cmonia melduję się i Ja :)
czekamy na dalsze wieści i zdjątka :D

Offline mizia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 2007
 :hello: :hello:

koniecznie pokaz nam sie w sukni, a poki co, moze napiszesz jaka wybralas?

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
melduję się i ja
powiem ci moi dziadkowie ślubowali 27-07-1947 tak więc w dniu twojego ślubu będaobchodzić 60tą rocznicę ślubu
tego wam też życzę
i obiecuję odwiedzać twój wątek

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
 :hello: :hello: :hello:
To czekamy jutro na fociaki

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
melduję się i ja ;)

Czekamy w takim bądź razie na Twoje zdjęcia w kiecuni i dalszą część opowieści :)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
 :hello: cmonia melduję się i ja w Twoim odliczanku i tak jak reszta Forumek czekam z niecierpliwością na fotencje  :tupot:
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
i oto obiecane zdjecia

Shot with PENTAX Optio M30.

Shot with PENTAX Optio M30.

• maniak
a czemu taka smutna minka na tych zdjęciach? :( sukienka przecież piękna :D
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
a  przechodzac do opowiesci to moze wspomne jak doszło do zareczyn. Pewnego dnia bylo to 4 grudnia 2006 roku mój Kuba zjawił sie u mnie ubrany w garnitur i zaprosił na kolacje. Bylam zdziwiona co to moze byc za okazja, pomyslalam sobie czy moze zapomnialam o czyms. Także jedząc kolacje naglae mój kuba wyciaga przepiekne pudełeczko a w nim przepiekny pierscionek zareczynowy. Zatkało mnie i w sumie nic nie powiedzialam, dopiero chwilke ochlonelam i odpowiedzialam TAK. Wiec zaczely sie powoli przygotowania. rezerwacja sali we Wrocku potem zespól kamerzysta i fotograf i tak szybko to zleciało że juz niedlugo weselicho.  :D

Offline mizia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 2007
superrr:)
podoba mi sie gdy narzeczeni od razu po zareczynach planuja slub... czesto sie zdarza, ze ludzie sie zareczaja a potem cisza... o slubie nikt nic nie wspomina...

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
popieram ;)
nigdy nie rozumiałam narzeczonych z pięcioletnim starzem, nie myslących nawet o ślubie

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
Cmonia melduję się i ja. Sukieneczka jest śliczna :brawo_2:
A zaręczyny były fajną niespodzianką.
my zaręczaliśmy się prawie dwa i pól roku temu i tylko wstępnie ustaliliśmy, ż eto będzie wrzesień 2007.

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
 :hello: :hello: :hello:

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
podoba mi sie gdy narzeczeni od razu po zareczynach planuja slub... czesto sie zdarza, ze ludzie sie zareczaja a potem cisza... o slubie nikt nic nie wspomina...
No właśnie, bo po co się w takim razie zaręczać ??? My na naszych oficjalnych zaręczynach z Rodzicami już mieliśmy ustaloną datę ślubu  ;D

A zaręczyny były fajną niespodzianką.
:taktak: :taktak: :taktak:
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Jejku uwielbiam takie romantyczne oświadczyny :)

Ja też nie rozumiem par, które zaręczaja się a potem przez długi czas nic nie wspominają o ślubie :) My również zaręczyliśmy się i od razu zaczeliśmy wszystko planować :)

• Chuck Norris
Sorki dziewczyny, ale nie pomyślałyście, że czasem wynika to z kwestii finansowych :?: My wiedzieliśmy, że będziemy musieli czekać aż skońćzę studia, bo T po skończeniu swoich dostał kiepską pracę niestety, a mieszkanie z parentsami nie wchodziło w grę, jego pensja wystarczyłaby na opłacenie wynajętego mieszkania a dalej co... My ślub będziemy brać równo po 3 latach od zaręczyn, choć mógłby być pod koniec tego roku zimą, ale stwierdziliśmy, że jeszcze pół roku wytrzymamy. Zaręczyny były dla nas ważne, bo wiedzieliśmy, że chcemy być razem, a i po to, żeby było jasne to także dla rodziców. Sorki cmonia, za ten wywód u Ciebie.

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
u mnie minęło prawie 4 lata od pamiętnego "spadaj" (kto czytał ten wie  :wink:) i chcialiśmy brać ślub w 2006 ale właśnie finanse nam nie pozwoliły i takie tam,a teraz jesteśmy ogólnie na to gotowi i finansowo i emocjonalnie

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
:Hello:

Jestem i ja ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
witam Was w moim odliczanku, ciesze się że moja suknia wam sie podoba,jutro jeszcze zamieszcze zdjecia z ostatecznej przymiarki,
katarzyna_84 nie przeprasza jpo to jest forum :)
teraz prosze doradzcie jaki bukiet mam sobie zamowic.

• Chuck Norris
cmonia, a masz już coś upatrzone jeśli chodzi o bukiety:?: Wiesz już w jakiej kolorystyce będziesz mieć makijaż:?:

Offline milady84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 24.05.2008
witam cieplutko i melduję się w Twoim odliczanku :hello:

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
jesli chodzi o bukiet to coś myslałam o rózach w kolorze herbacianym z dodatkami zielonymi :)

a tu jeszcze zamieszczam zdjęcie sukienki już w calej okazalosci z dodatkami

Shot with PENTAX Optio M30 at 2007-07-08

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
no zostało już tylko 15 dni,dzisiaj idziemy zapłacic za sale i zarezerwować miejsca dla wszytskich gosci.  Juz nie moge sie doczekac,
mamy jeszcze zamowiona sesje zdjeciowa w studiu przed samym slubem,
czuje ze ten dzien bedzie piekny oby tylko pogoda sie zmienila bo obecnie to raczej jesien a nie lato :)

pozdrawiam gorąco :)

• maniak
pogoda musi się udać :D

Marcel - 8.01.2017

Offline Ania P. Kobieta

• Dopóki miłość nas dwoje łączy, świat się zaczyna, świat się nie kończy...
  • uzależniony
  • data ślubu: 11.08.2007 :*
 :hello: Witam Wrocławiankę! mało tu osób z tego pięknego miasta, tym bardziej się cieszę, że mogę gościć w twoim wąteczku. Na jakiej sali macie wesele?

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
Witaj Ania P.  my wesele mamy w Starej Garbarni,mam nadzieje ze bedzie cudownie :)