e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ostatnie 100 Dni Narzeczeństwa Kasiq i Grzesia  (Przeczytany 11383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 29.09.2007
Tak jak obiecałam dzisiaj rozpoczynamy ostatnie 100dni do ślubu i zakładam wątek. Fotki, opisy pojawią się w trakcie dajcie mi chwilkę aż zgram na kompa z aparatu i będzie dużo dużo dużo.
3... 2... 1... 0... START ;D

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Hejo, no to jestem pierwsza :hello:
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
 :hello:   no nie jestem druga :) a przed chwilką napisałam że jestem pierwsza :)

Offline milady84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 24.05.2008
a ja jestem trzecia  :hello: , i wcale się tym nie martwię bo i tak załapałam się na podium  :los:

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
Hehe ale mnie dziewczyny rozbawiłyście... No dobra zaczynając od końca- zdjęcia z mojej obrony magisterskiej.
Napisane: Czerwiec 21, 2007, 17:41:07
Na pierwszym zdjęciu oczywiście Ja i mój Grześ!

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
I następne też sprzed kilku Dni mój Grześ jeszcze z brodą i potem bez, ciekawa jestem jak Wam się lepiej podoba a i nasz piesek Pakuś.

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
to ja też się melduje u mojej imienniczki ;) i  krajanki ...
czy ta obrona na AGH była :?:
« Ostatnia zmiana: 21 czerwca 2007, 17:56 wysłana przez KiP »

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
Ma się rozumieć że AGH- Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej (obecnie ... i Informatyki Stosowanej)

Offline Natulinek Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 28.06.2008
witam w twoim odliczanku... :) bedziemy tu wszystki trzymac kciuki aby twoj wyjatkowy dzien byl taki jakim go sobie wymarzylas.. :)

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
Ma się rozumieć że AGH- Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej (obecnie ... i Informatyki Stosowanej)
tak mi się coś wydawało :)
ja to tylko geofizyk od siedmiu boleści jestem ...

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
Moi drodzy z racji tego że zwykle w tych miejscach odliczania pojawia się jakaś historia zakochanej pary, tak więc i ja nakreślę Wam kim jesteśmy i jak się poznaliśmy...

Otóż 5 lat temu Mały Kasiq wyjechał w daleką podróż do nowego miasta- Krakowa, aby pobierać nauki na Wydziale Fizyki. Było mu bardzo ciężko, gdyż był sam- targany różnymi uczuciami. Przez poprzedni rok chciał zakończyć trwający 5 lat trujący związek z człowiekiem właścicielem- który wybudowała Kasiqowi złotą klatkę. Ale Kasiq był sprytny i uciekł na studia :DD Tam na pierwszych zajęciach przysiadł się pewien milczący przystojniak. Nieststy Kasiq nie wyrobił sobie o nim dobrego zdania- bo chciał nawiązać kontakt i przedstawił się i wogóle- bo Kasiq szybko nawiązuje kontakty- a tam tylko "Grzegorz". Potem okazało się że to taki skromniś i nie obyty z dziewczynkami Chłopczyk.

Strzała ukuła mnie w samo serce- które po dziś dzień krwawi ze szczęścia na widok tamtego Grzesia z ławki.

Zaczęliśmy się coraz częściej spotykać. Ja potrzebowałam korepetycji (moja fizyka wbrew pozorom nie była na najlepszym poziomie) a i czas się fajnie nam obojgu spędzało w knajpkach krakowskich.
Potem jakieś łyżwy, wyjścia na mecze(te były najlepsze, wszyscy drżeli na samą myśl że jestem na stadionie). Ujął mnie tym że był taki nieśmiały i jakby z innej epoki- całowanie w rękę i takie tam puszczanie przodem w drzwiach i muzyką-lata 80-te moje ulubione.

Czułam się tak jakbyśmy się znali od wielu wielu lat.

Napisane: Czerwiec 21, 2007, 18:25:39
tylko geofizyk
ale ...-fizyk :D
Anusiaa, milady84, KiP, Natulinek- witajcie dziewczynki- napewno będzie to dzień wyjątkowy.

Potem to już poszło z górki. Wspólna nauka, wyjścia, wakacje z rodzicami na Chorwaji- eh kiedy to było, po niespełna dwóch latach w najbardziej nieoczekiwanym momencie Grześ mi się oświadczył w rocznicę naszego poznania. Oczywiście się zgodziłam- na nikim mi tak nie zależało- od początku wiedziałam że to ten, ten z którym chcę być do końca życia i któremu urodzę śliczne dzieciaczki.

No i tak dzisiaj jesteśmy w tym momencie że za 3mce nasz ślub. Już nie mogę się doczekać.

Buziaki dla Wszystkich którzy tu zaglądają i będą zaglądać. Dzięki

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007

o lol, to Ty z moim przyszłym szwagrem chyba na roku byłaś :D
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
Lara_Croft witaj u mnie. No nie wykluczone, chociaż ja skończyłam Medyczną a on pewnie jAdrówkę, komputerówkę albo co innego bo u mnie prawie same dziewczyny. A jak się nazywa?

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
kasiq I ja się melduję :hello:

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Kasiq i ja się melduje :)

Fajna z was para  ;D

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
Ojej nie mogę odejść od kompa tak mnie wciągnęło...

milenaw,Vall witam Was dziewczynki...

:oops: zawstydzacie mnie jak to dziewczynki z forum lubią najbardziej...

Offline megi28 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30.09.2006
OJEJ a ja taka spóźniona, a chyba najbardziej czekałam na tą seteczkę:)
Ale kobicie w ciąży trzeba wybaczyć  :hello:

Kasiu bardzo fajną parę tworzycie ale trudno mi powiedzieć czy twój przyszły małżonek wygląda lepiej z zarostem czy bez. Wygląda zupełnie inaczej, ale to przystojniak wiec sama musisz ocenić jak ci się bardziej podoba:)
No a relacja zapowiada się bardzo interesująco, i będę cię odwiedzać tak często jak tylko dam radę.
No zdjęć dużo poprosimy bo to forumki kochają najbardziej :Fotograf: :Fotograf: :Fotograf: :Fotograf:

Buziaczki

Offline anelle82 Kobieta

• uzależniony
    • anelle82 żonką
  • data ślubu: 13.10.2007r, godz.16
ja tez sie melduje u Ciebie :)

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
megi28,anelle82 to teraz oficjalnie witam Was kochane forumki.

Wiecie co Grześ to tak ma, że w zimie jak jest zimno to zapuszcza brodę i mi się w niej bardzo, potem żeby nie miał pół twarzy białej a pół opalonej to się goli i też mi się podoba ale takie zmiany są fajne. Poza tym o ile się da śmiga skuterkiem więc jest cieplej z zarostem poza tym bardzo się podrażnia przy goleniu no i suma sumarum tak już jest.

Dobra laseczki ja spadam coś zjeść bo od 3 godz na kompie i ogarnąc muszę mieszkanko bo się zapuściło przy tej mojej nauce.

Buziaki. Napewno tu jeszcze zaglądne

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Kasiq - no nie ma to tamto - musisz tu zaglądac  ;D

czekamy na spis rzeczy zalawtionych :) fotki kreacji....etc... :D

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
O, fajnie, że sobie założyłaś odliczanko! Będę zaglądać!

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
wydział, może ten sam, ale kierunek nie ten :( Szymek jest z fizyki technicznej- specjalizacja energetyka

a co do brody to mój Marcin robi czasami podobnie :D
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 6.02.10
Witaj witaj!! Fajnie, że odliczanko założyłaś :). Czekamy na wiecej opowiesci o footek!! No i koniecznie napisz co macie juz załatwione :).
A jeśli chodzi o te brode to n ie da sie powiedzieć jak lepie wygląda, bo wygląda po prostu INACZEJ!!
Pozdrowienia :)

Offline mizia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 2007
 :hello:
witam w Twoim odliczanku!!

Na początek gratuluję tytułu mgr inż :)
Naprawdę urocza z Was para!!

Twoj Grześ z zarostem wygląda jak zupełnie inna osoba od Grzesia bez zarostu. Ależ on Ci urozmaica życie... to tak, jak byś miała dwóch narzeczonych :)

Offline aniuska25 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 22.09.2007

:hello: :hello: :hello: Jestem i ja ;D Witam kolejną wrzesniówkę ;D

Twoj Grześ z zarostem wygląda jak zupełnie inna osoba od Grzesia bez zarostu. Ależ on Ci urozmaica życie... to tak, jak byś miała dwóch narzeczonych :)
Super stwierdzenie :D

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
 :hello: :hello: :hello:

hehe az mi sie przypomniala moja obrona.. :los:

jakieś takie fajne znajome twarzyczki z Was :D

Offline Asia-85 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 8.09.2007 nasz magiczny dzień...
 :hello: :hello: :hello: i ja sie melduję ps. gratuluje obrony :) i czekam na więcej fotek  :tupot:

Offline Niki Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
:hello:
Ładna z Was para :wink:
Gratuluję tytułu "mgr inż."  :brawo_2:

To teraz czekam na informacje o sukni - już wybrana :?:
No i fotki  :tupot:  :tupot:  :tupot:

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Fajny ten twoj narzeczonek i z broda i bez heheh :ok:

Zdjecia swietne, jaki transparent :o teraz czekamy na fotke kreacji ;D