Autor Wątek: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej  (Przeczytany 4583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetkadg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • Kasprzaka CITY
  • data ślubu: 24,05,2008
Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« dnia: 17 Czerwca 2007, 18:19 »
Witajcie!
Szukam opinii na temat tej sali i imprez tam organizowanych.  Zastanawiam się nad tym czy rezerwować ją czy nie więc proszę was o radę i opinie :-)


Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Czerwca 2007, 18:50 »
Witaj Anetka,

czy to ten stary MAXIM na Wybickiego chyba?? W każdym bądź razie w kamienicy??

Offline anetkadg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • Kasprzaka CITY
  • data ślubu: 24,05,2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Czerwca 2007, 18:52 »
Nie.  To Restauracja koło targu .  Ul.  Piłsudskiego 1.  Dawniej Hotel Maxim teraz to się nazywa Bea.  :-)


Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Czerwca 2007, 19:01 »
uffff, to odetchnęłam z ulgą, że nie tamten drugi. Ale niestety na temat tego nie znam opinii. Życzę udanego załatwiania!!!!  ;) :-*

Offline anetkadg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • Kasprzaka CITY
  • data ślubu: 24,05,2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwca 2007, 19:02 »
Dziękuję :-) Również życzę naj naj naj lepszego na nowej drodze życia :-)


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Czerwca 2007, 07:27 »
Katarzyna_84 była tam na weselu- wiec zapytaj jej
Ale ja jak tam bylam i to nawet nie załatwiać wesele- ale byłam tam z mamą  kiedy szukała salu na impreze firmową- no cóz nie zrobiło to na mnie zbyt dużego wrazenia i nie chodzi tu o wyfgląd bo ten to rzecz gustu itam jest całkiem przyzwoity- ale tam po prostu smierdziało ( nie wiem czym dochodziły te zapachy z kuchni i ubikacji ) ale wyszłysmy praktycznie zaraz

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Czerwca 2007, 09:30 »
anetkadg  :hello:
Byłam tam na weselu dwa lata temu i jedno mogę stwierdzić napewno, że jedzonko mają super, obsługa się uwijała ekspresowo.
Jedynie co wiem to pomimo podpisanej umowy na miesiąc przed weselem podnieśli cenę, co niestety jest dużym minusem jak dla mnie przynajmniej. Tak to nie było problemów.
Zależy jak Ci się układ sali na górze podoba. Klima wtedy była mała (za młodymi) i nie wyrabiała na całą salę więc goście okna otwierali a wtedy klimę wyłączyki i była dupa zbita za przeproszeniem. Dekoracje były w ich gestii i spisali się ok. Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć, w razie czego pytaj. Pozdrawiam.

Offline ewelka25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Czerwca 2007, 17:32 »
Witam.
My nie tak dawno podpisalismy umowe z Bea na 29/12/2007. Jak dla nas sala jest super! A najwazniejsze ze mielismy konkretna osobe do zalatwienia wszystkiego. Opinie-slyszelismy tylko pozytywne, przede wszystkim dobre jedzonko. Trzeba tez przyznac ze sala z dwoma poziomami jest rozwiazana bardzo ciekawie- obiad na parterze a reszta impezki u gory. Mamy nadzieje ze wszystko bedzie  ok i np nie zmienia ceny. Podsumowojac- sala jest wyremontowana i napewno tam nie smierdzi :) Pozdrawiam

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Czerwca 2007, 23:01 »
Ale minusem jest rozstawienie stołów na górze niestety nie da się ukryć.

Offline anetkadg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • Kasprzaka CITY
  • data ślubu: 24,05,2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Czerwca 2007, 15:16 »
Zarezerwowałam tą salę i mam nadzieje ze sie nie zawiode.  Moje wesele bedzie na okolo 65 osob wiec akurat.  Chciałam sale w shumie ale sala do 3. 30 a przedłuzenie 500zl to jakas paranoja bo kto konczy wesele o tej godzinie.  Po za tym 65 osob by sie tam pogubilo chyba bo jest ogromna sala a jedzenie nadaje sie na bankiety a nie na wesele.  A tu jest blisko b jetesmy z golonoga i ladnie.  A co do zapachu to ja nic takiego nie zawazylam a bylam tam chyba z 6 razy ogladac ta sale.  Jest czysto i ladnie.  Z ustawinem stolow mozna kombinowac jak wszedzie :-) pozdrawiam i dziękuję za opinie :-) i sugeste.  Prosze o wiecej :-)


Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwca 2007, 23:01 »
No na górze to raczej ze stołami nie ma co kombinować ??? Ale super się tam wybawiłam na weselu, a obsługa tam jest naprawdę rewelacyjna i sympatyczna, jeszcze raz to muszę podkreślić, bo się dziewczyny spisały.

Offline hebdzia
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Czerwca 2007, 08:58 »
Tez tam byłam na weselu ale nie bardzo mi się podobało no i faktycznie przekręt z tą kawą robia.
Sala ogólnie jest ładna, ale moi znajomi mieli to tańsze menu i wyszłam z tamtąd głodna. Noi przez podział sli do tańca i stołów nie da się prowadzić zabaw z gośćmi siedzącymi.

Offline anetkadg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • Kasprzaka CITY
  • data ślubu: 24,05,2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Czerwca 2007, 11:31 »
My mamy to drosze menu wiec moze nikt nie wyjdzie glodny
Ja juz nie mialam sily szukac na innych salach bo w Dąbrowie bylam juz na wszystkich
wiec juz sie zdecydowalismy na BEA. Ale mam nadzieje ze za te pieniadze sie nie zawiode


Offline anka*
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Czerwca 2007, 18:08 »
Ja miałam swój ślub w tej właśnie restauracji w 2006 roku.  I jesteśmy z niej zadowoleni.  Jeżeli chodzi o jedzonko - to ja się nie wypowiem- bo mało jadłam - ale goście mówią że było dobre :) a przede wszystkim było go dużo.  Zamawialiśmy oprócz obiadu 3 gorące posiłki a były 4 ( gratis) + inne dodatki typu dodatkowy rodzaj sałatki - także jak ktoś przychodzi na wesele żeby pojeść to narzekac nie powinien.  Obsługa spisała się rewelacyjnie - chodzili jak takie ciche myszki i zbierali / dokładali . . . .  Wystrój i na górze i na dole w porządku.  O dwóch niespodziankach od restauracji nie będę pisać bo nie będzie niespodzianki dla tych co są przed a mają tam zarezerwowaną salę. 
Co do ceny to rzeczywiście nam też podnieśli - tak się nie powinno robić - ale oni mają to w umowie zapisane więc wyjścia nie ma.  Na szczęście negocjacje w tym względzie są możliwie i zapłaciliśmy o te 6 zł więcej na 1 osobę. 
Także uspokajam wszystkie przyszłe Panny Młode które zdecydowały się na tą salę że raczej żałować nie będą.  Piszę raczej bo różne osoby mają różne oczekiwania, zdarzają się rózne wpadki ale w przypadku moim i mojej koleżanki która miała tam slub miesiąc wcześniej wszystko było OK.  Gdybym miała jeszcze raz rezerwować salę to decyzji co do BEI bym nie zmieniła. 

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Lipca 2007, 12:54 »
anetkadg my mamy wesele w shumie i pierwsze słyszę, żeby sala była do 3.30 :roll: Sala jest wynajmowana na 10 godzin, zależy o której zaczniecie, a za każdą godzinę po przekroczeniu tych 10 płaci się ok 500 zł. Mają limit 120 osób, na mniej nie wynajmą, chyba że chcesz w inny dzień niż sobota  :roll: A co do jedzenia to w kwietniu miała tam wesele moja sąsiadka i podobno nie ma się do czego przyczepić, jest go bardzo dużo i bardzo dobre, po za tym lokal piękny i okolica. Do tego pięknie stroją salę, więc kolejny problem z głowy  ;D

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Lipca 2007, 17:53 »
adusiaxxx u Was 10 h sala a u nas taki wymóg ma orkiestra, tez grają 10 h a każda godzina +200 zł, ale 500 zł to trochę dużo, o ktorej planujecie rozpocząć wesele :?:

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #16 dnia: 3 Lipca 2007, 22:11 »
U nas orkiestra też gra 10 h, biorą 1 200zł, ale za każdą następną godzinę 120 zł, czyli w normie  ;D
A co do sali to cena  za kolejne godziny jest trochę z kosmosu,  :|| my w kościele mamy ślub o 16, więc sale planujemy na 18 do 4.00 rano. Wydaje się krótko, ale teraz byłam na weselu w ząbkowicach, które było na sali od 19 do ok. 4.30 i na koniec już się nikt nie bawił, wszyscy byli padnięci. Więc myślę że tak będzie ok, ale zobaczymy  ;)

Offline Agata1982

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Lipca 2007, 23:48 »
Shuma widocznie za bardzo sie ceni bo takie wymogi to przesada-to nie  eleganckie i nie przystoi takiej restauracji stawiac takie warunki klientom.Strasznie mnie to zbulwersowało ze az tak pewnie sie czuja i co gorsza ludzie sie na to zgadzaja-czysty wyzysk!!!

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #18 dnia: 4 Lipca 2007, 11:45 »
Bo wiedzą, że i tak znajdą chętnych  ::)
Napisane: Lipiec 04, 2007, 11:40:07
Wszystkie terminy wstecz na 2008 rok są zarezerwowane, my byliśmy w teraz kwietniu, to był wolny tylko 5 i 12 kwiecień 2008, a jak ostatnio zadzwoniłam, żeby zapytać, czy może ktoś zrezygnował z późniejszej daty, to się okazało, że nie ma już żadnych wolnych terminów  ::) No chyba że chodzi o piątek albo niedzielę, wtedy nie mają limitu osób  ::)

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #19 dnia: 4 Lipca 2007, 17:48 »
adusiaxxx, w kościele msza na 16 i trwa godzinę a czasem nawet nie, jeszcze życzenia.. to rzeczywiście na sali możecie być koło 18... ja nadal główkuję nad godziną czy 15, czy 17 i jakoś nie mogę się zdecydować..  ???

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #20 dnia: 4 Lipca 2007, 20:32 »
katarzyna_84, a Wy gdzie robicie wesele? Ja tak myślę, że u nas 16.00 to będzie ok, jeszcze życzenia, oczywiście jak pogoda dopisze, bo kwiecień różne numery robi  ::)

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #21 dnia: 6 Lipca 2007, 18:10 »
Cytuj
katarzyna_84, a Wy gdzie robicie wesele?

My mamy zaklepanego "Jubilata" w Będzinie, blisko będzie żeby skoczyć na zamek, czy koło pałacyku sptryknąć parę fotek  :)

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Lipca 2007, 21:02 »
No my też chcemy zrobić małą sesyjkę na zameczku  ;D Ale zastanawiamy się jeszcze czy aby nie przenieść tego na inny dzień  :drapanie:

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Lipca 2007, 10:28 »
Moim zdaniem to zdecydowanie lepszy pomysł z pełną sesją w innym dniu niż wesele, oglądając zdjęcia z późniejszych plenerków młodych małżeństw tylko się w tym przekonaniu utwierdzam. Nawet jeśli dół sukni trochę się przybrudzi to od czego jest magia komputerów  :D

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Restauracja BEA - dawny MAXIM w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Lipca 2007, 20:02 »
No właśnie, a w tym dniu czas tak szybko leci....