Autor Wątek: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.  (Przeczytany 2448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adlerek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • To było piękne wesele...
  • data ślubu: 2 czerwca 2007 HOTEL DOBOSZ
śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« dnia: 15 Czerwca 2007, 14:11 »
TAK OTO WYGLąDALISMY, MOJA PIęKNA żONKA I JA.  .  .  A JAK SZALEć TO SZALEć. . .

Witajcie kochani, pytanie o hotel DOBOSZ, my z moją małżonką mieliśmy tam weselisko 2 czerwca br.  a przygrywał dj ZIBI, moi kochani, takiego wesele jeszcze nie widziałem.  Było świetnie, rewelacyjnie super, bosko, goście z zachwytu aż przystawali. . . po kolei. . . Sama organizacja:
Tu na wstępie serdeczne podziękowania dla Pani Justyny Dobosz i Pana Daniela Figiel za świetnie zorganizowanie tego jedynego dnia w życiu, które na zawsze pozostaje w pamięci. . . . SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
IDŹMY DALEJ:
Oczywiście, jest cała masa spraw, które nas trapiła, co i jak, kiedy. . . Ale profesjonalnie zajęli się nami ww. , i dopasowali nasze uwagi, prośby do całości. . . . Naście razy biegaliśmy zmieniając menu( i tu uwaga do was kochani, wiem łatwo mi mówić, ale jeżeli to możliwe nie mąćcie zbytnio z tym, bo sami się zakręcicie, my chyba od 3 m-cy zmienialiśmy to na to i na to, oczywiście ukłony w stronę Pani Justyny i Pana Daniele z anielskim spokojem nas przyjmowali, pokazywali, tłumaczyli, . . .  ach, gdyby nie oni. . . .
Dalej, jak wam zaproponują wiejski stół, to zaręczam, że to super sprawa, zarówno jako wystrój, jak i wspaniałe wyroby, takich kiełbas, wędlin itp.  to dawno nie miałem w ustach, nas goście zajadali się, to było coś pysznego, a ogórki małosolne, grzybki, świetne, zrobiły furorę!!! P-O-L-E-C-A-M
Ach, ach , ach. . .
Ok, sala. . . są 4 sale, my wzięliśmy salę na piętrze, tzw.  salę konferencyjną, I BYŁO TO ŚWIETNE POSUNIĘCIE. . . OPOWIEM DLACZEGO
dlaczego, a dlatego, że było to fajne urozmaicenie imprezy, sala na piętrze, schodki, a że są ładne to elegancko to wyglądało. . .
Sama sala, piękna, elegancka i z klasą!!! Naprawdę Hotel ma Piękne sale, podjechać możecie i zerknijcie, bo warto, albo nawet zajrzyjcie na ich stronkę internetową. . .
Przejście do tej sali odbyło się przez dużą salę na parterze, gdzie żeby goście byli zorientowani, drogę ku "przystankowi końcowemu" zaznaczyliśmy balonami z helem, świetny efekt, co 1,5 m . . . pięknie to wyglądało. . . Przezroczysty duży  balon a w środku mniejszy ecri, na tasiemce przymocowany do malutkiego balonika z wodą, nie przesuwały się same, i łatwo je było ustawić. . . polecam, robi wrażenie na gościach i samo w sobie super wygląda, jako dekoracja!!!
. . . ale co ja mam jeszcze pisać. . . tyle tego, aha. . .

Każda sala  ma klimę, wentylację, zimą ogrzewanie, więc tu jest ok.  Tylko świadek musi pilnować żeby klima chodziła, bo czasem się wyłączy. . .  ale to w niczym nie przeszkadza. . . albo  dać znać kelnerowi i zaraz jest ok.
o Wystroju nie będę pisał gdyż trudno to ująć słowami, postaram się dodać zdjęcia. . .  sala piękna, elegancka. . .  goście, i naturalnie i my byliśmy i jesteśmy zachwyceni. . . 
Dodatkowo salę przyozdobił florecista, ale to już nasz wymysł, tak chcieliśmy, HOTEL nie miał nic, przeciwko, ale to ustalamy na wstępie. . .
Florecista, kwiaciarnia RAJ CYRYLA I METODEGO 10- WŁAŚCICIEL  Konrad TEL.  tel na priv- ma talent, wspaniale dobrał kwiaty do sali. . . też na zdjęciach. . .

Dodatkowo, chcieliśmy przystrojenie balonami, nie było problemu, HOTEL dał wolna rękę, a wystrój sali balonami to było coś, piękne serce z małych baloników, nad parkietem owalna girlanda , a w środku dwa UWAGA wybuchające duże balony z . . . świetny efekt , dwa balony po 1 m średnicy a w środku każdego z nich małe baloniki i konfetti, . . .  Dlaczego tak, otóż plan był taki, podziękowania dla rodziców wymyśliliśmy następująco:
piękne akrylowe trofea, z wygrawerowanymi sercami, i napis: Za zajęcie I miejsca w mistrzostwach Świata za wychowanie Córki( ten akryl wręczyłem ja mąż rodzicom moje małżonki, ona zaś z podobnym tekstem tyle, że za wychowanie Syna, wręczyła moim rodzicom. . . i do tego kwiaty. . . Tu ogromne ukłony w stronę ZIBIEGO, świetnie to zaaranżował. . . niczym spiker, fanfary, szanowni państwo itp.  mamy zaszczyt ogłosić itp.  rodziców ZATKAŁO  to mało powiedziane. . !!! Co dalej, otóż data 2 czerwca nie była przypadkowa, 3 czerwca 75 lat obchodził urodziny dziadek mojej małżonki, to wiedzieliśmy odkąd tylko planowaliśmy ślub. . . i uznaliśmy, że to będzie miły prezent dla niego, nasze wesele i On, . . .
Również dostał akrylową statuetkę, z życzeniami stu lat. . . i teraz wracam do pękających balonów, Zibi, tak to świetnie poustawiał, że rodziców ustawiliśmy pod jednymi balonami,  drugich pod drugimi a dziadunia pomiędzy, my zaraz między nimi, i wtedy Zibi w odpowiednim momencie dał znać świadkowi, aby "podpalił lont” i balony zrobiły małe bum, a z nich wyleciały i baloniki konfetti. . . piękne zakończenie całej ceremonii. . . i oczywiście łzy, goście po prostu oniemieli. . . .  rodzice do dziś jak o tym mówią to maj łzy w oczach. . . zresztą my też. . .

Dalej, hm, a jeszcze kilka słów o jedzeniu, itp.
Otóż, alkohol pół HOTEL pół my, ale to kwestia omówienia tego indywidualnie. . .
Picie, było w litrowych butelkach, coca-cola, fanta, spirte, na sali stałą lodówka, zaraz za wiejskim stołem, wszystko było na miejscu, albo kelnerzy albo świadek, albo ojcowie, brali wódkę,zimniutką i stawiali na stół. . . uważam, że bomba, cały czas mieliśmy to pod kontrolą.  Ale napoje tak jak wszystko musicie sami powiedzieć, czego chcecie, czy tak czy siak, Hotel ma koncepcje, ale wszystko, zaznaczam wszystko mówcie, . . . są bardzo ugodowi, czekają tylko na propozycje, ale oczywiście sami mają masę i własnych, kwestia wyboru. .
A dodatkowo na stołach porozstawiane były dzbanki z sokami. . . a naszym stołem, nami opiekował się jeden kelner, dbał abyśmy zjedli coś ciepłego, dolewał wina( bo piliśmy winko). . A odnośnie wina, polecam, nasi gości byli zachwyceni, była wódka i wino dla Pań, . . . białe półsłodkie, na butelkach były kokardki, pięknie to wyglądało. . . a naklejki na wódkę kupcie w Apollo, koło dworca głównego, ja myślałem ze kupię taniej na necie, i co się okazało, znalazłem takie jak chcieliśmy, kupiłem, dostałem i co. . . na odwrocie producent APOLLO, szczecin. . . no mój reakcja była . . . .  ;D
TAKŻE, PAMIĘTAJCIE APOLLO, SZCZECIN KOŁO DWROCA GŁÓWNEGO TAM MAJĄ WSZYSTKO, I CENY Są OK. .
dalej, na stołach były winietki, polecam, fajny efekt, i nie ma zastanawiania się gdzie, kto ma usiąść, to bardzo ważne, na winietkach było nasze zdjęcie zrobione w  SEPHI na złoto, imię i nazwisko Gościa, i pod zdjęciem data ślubu i nasze inicjały. . . polecam, gościom strasznie się to podobało, wszyscy pobrali je na pamiątkę. . .  jak coś to dam namiary na firmę z Wrocławia, . . .  :)
No, wracając do obsługi, kelnerzy wspaniale się spisywali,jedzenie. . . POPROSTU PYCHA, STOŁY SYTO ZASTAWIONE, elegancko przybrane. . . Wszystko do omówienia z Panią Justyną i z Panem Danielem. . .  I jeszcze jeno , nie domawiajcie jedzenia, nie myślcie ż jak wam zaproponują menu to jak zobaczycie że na 50 osób są trzy rodzaje mięsa i każdego po 20 szt. , razem 60 na 50 gości, to i tak to zostanie!!!!!!! My prosiliśmy żeby zwiększyć, bo to, bo jak zabraknie. . . W życiu nie da rady tego wszystkiego przerobić. . . gwarantuję. . . i  CAŁY CZAS DAJCIE WIARĘ TEMU, CO MÓWIĄ PANI JUSTYNA Z PANEM DANIELEM. . . . PORCJI STRASZNIE DUŻO ZOSTAŁO. . . MIMO, Iż NAM SIE WYDAWAŁO że BRAKNIE, A GUZIK, JESZCZE TYDZIEŃ PO WESELU MIELISMY  JEDZENIE Z WESELA, ŁADNIE NAM POPAKOWALI NA WŁASNE ŻYCZENIE, ALE TO UZGODNIJCIE WCZEŚNIEJ. . . .
. . . CZYLI TAK,

SALA- WSPANIAŁA
ORGANIZACJA- WSPANIAŁA
HOTEL - WSPANIAŁA
OBSŁUGA I JEDZENIE- WYŚMIENITA

POKOJE HOTELOWE- SUPEROWSKIE- A są bardzo fajne i warto namówić gości żeby zostali na noc, rano poprawiny albo obiad, nikomu nie będzie się chciał lecieć z końca miasta . . . uzgodnijcie z gośćmi wcześniej, kto zostaje, ile i to też wcześniej dajcie znać HOTELOWI.  Dlaczego im szybciej tym lepiej, a to dlatego moi drodzy, że Hotel jest tak uprzejmy i wyrozumiały, że zamawiając noclegi dla gości, ustalacie ile, jaki pokoje, i starają się aby były one wszystkie w miarę możliwości koło siebie. . . . to ważne, i dwa jak robicie to zbyt późno, to doba kochani kończy się o 12,a więc jeżeli to uzgodnicie to dobę hotelową przeciągną wam bez dodatkowych opłat o 6 godzin. . . . może nawet więcej, ale o tym rozmawiajcie wcześniej. . !!!Bo wesel może tam być 4 jednocześnie, . . . . i  co. . . wszyscy chcą mieć pokoje, nie. . . ale się rozpisałem. . :P

WSZYSTKO WYPADŁO SUPEROWKO, IDEALNIE, JESCZE RAZ PANI JUSTYNO, PANIE DANIELU, GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ ZA ORGANIZACJĘ, I GENERALNIE ZA WSZYYYYYYYYYSTKO . . . . 

A WAM KOCHANI, POLECAM ZORGANIZOWANIE WESELA W HOTELU DOBOSZ W POLICACH, Są TO PROFESJONALIŚCI. . .

A TAK NAM ARGINESIE, MY POPRAWIN NIE ROBILIŚMY, TYLKO OBIAD. . . Był PYSZNY, ALE TAK NA MARGINESIE SALA NA POPRAWINY MOŻE KOSZTOWAĆ WAS EXTRA, USTALCIE TO NA WSTĘPIE!!! WSZYSTKO USTALAJCIE WCZEśNIEJ, A ZAPEWNIAM WAS żE HOTEL DOBOSZ, sprosta waszym oczekiwaniom w 100 %. . . 

a i TORT, tu tez do wyboru, albo sami albo hotel.  my mieliśmy własnego torta, tyramisu(chyba tak się to pisz), był boski, na okrągłej paterze , zrobionej z lustra, tort kształt sześciokąta, płaski, z żywymi różami. . . piękny, dam zdjęcia i namiary na cukiernie. . . bajer, nie został ani kawałek. . . !!!!A tor robił chłopak mojej siostry, spisał się na medal. . !!!!! i wierzcie mi zrobi to dla każdego, ma talent!!! jak coś to piszcie, . . .  zawsze do pomocy. . .
jeszcze raz jak nie macie wybranej sali na wesele, polecam HOTEL DOBOSZ, a wodzirej i granie tylko  DJ.  ZIBI. . . !!!!

NASI GOŚCIE CAłY CZAS NAM PISZĄ, DZWONIĄ I PLOTKUJA, żE BYLI NA WIELU WESELACH, ALE TO ZORGANIZOWANE BYłO SUPER, MUZYKA I BALETY DO BIAŁEGO RANA, PRZY ZIBIM NIE DA RADY Się NUDZIC, TO POPROSTU TRZEBA PRZEŻYĆ. . . .
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2007, 23:50 wysłana przez monia »

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwca 2007, 14:53 »
Moje gratulacje!!!!!!bardzo się cieszę że wszystko poszło po Waszej myśli!!!!!!!!!!!Życze dużo szczęścia na Nowej Drodze Życia!!!
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline bagunia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwca 2007, 15:52 »
Gratulacje i powodzenia na nowej drodze zycia!!!

Offline *Mimi*

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Czerwca 2007, 15:55 »
Gratulacje, gratulacje, gratulacje !

Offline Kllusia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 898
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2007
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwca 2007, 17:52 »
Jeszcze raz gratuluję - piękna z Was para  :brawo:
I prosimy o więcej fotek - moja córka ma wesele też w Doboszu 1 września br.

Offline kurczaczek83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20528
  • Płeć: Kobieta
  • Igorek ur. 24.01.2014
  • data ślubu: 24.12.04
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Czerwca 2007, 19:25 »
Wszystkiego najlepszego na Nowej drodze życia!!!!
Czy będzie więcej fotek?



Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Czerwca 2007, 21:40 »
Wszystkiego najlepszego na Nowej drodze..........

czekamy na wiecej foteczek :)

Offline anicka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.5.2007
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwca 2007, 11:17 »
Gratulacje!!!
I wszystkiego naj... na wspólnej drodze  :bukiet:

Offline tchiopentalik
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 183
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Czerwca 2007, 14:00 »
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Czerwca 2007, 00:26 »
gratulacje  ;D


Offline adlerek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • To było piękne wesele...
  • data ślubu: 2 czerwca 2007 HOTEL DOBOSZ
Odp: śLUB POLICE, WESELE HOTEL DOBOSZ 2 CZERWCA 2007 R.
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Czerwca 2007, 16:34 »
Serdeczne dzięki, mamy kilka kiepskich fotek, , gdyż na weselu nie było profeslonalnego kamerszzysty, a gościom jak się okazało ciężko było zapanować nad drążymi rączkami, ...są niewyraźne, ale oddają klimat, ...
i jeszcze cosik dla oka... a jak...:)a oczywiście fotograf był w kościele, ale o tym po 30 czerwca, gdyż 21 czerwca mamy sesję wterenie, jedziemy z aparatem i kamerką nad morze i stajem gdzie się da...
będzie fajowo...autko do śłubu także mam... 
a tan na dole to my, turcja, PAMUKALE, ZAMYKANE NA 12 LAT...OSTATNI DZWONEK...do końca roku