Autor Wątek: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER  (Przeczytany 36539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kornelia_w
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« dnia: 14 Czerwca 2007, 16:00 »
Cześć dziewczyny potrzebuje waszej pomocy szukam dobrej i sprawdzonej kosmetyczki oraz fryzjerki,najlepiej aby to było w jednym miejscu wiecie w tym dniu nie ma zbytnio dużo czasu  :wink: :wink:DZIękuje za odpowiedz  :)

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwca 2007, 09:26 »
Trochę trudno jest znaleźć dwa w jednym .... ja polecam Panią Karoline Stągiel do fryzury - namiary na priv ;), dużo dobrego słyszałam też o P. Joli Sobolewskiej...malowałam się u P. Ali Wróblewskiej


Offline Calypso

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwca 2007, 22:51 »
Hej. Stylizację ślubną, czyli makijaż i fryzurę będę robiła w PRESTIGE na Czarnieckiego ( przy szkole językowej UNIT). Dziewczyny przeszły z Galerii Piękna. W lipcu idę na próbny makijaż i fryzurę. Mam nadzieję, że będę zadowolona.  ;) ;) ;)
Calypso

Offline neuronek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca 2007, 12:10 »
Ja wybieram się na makijaż do pani Moniki (kosmetyczka i wizażystka) na osiedlu Chopina a na fryzurkę i pazurki udaję się do Majorki (też na Chopina).  Oba miejsca są już sprawdzone, ponieważ korzystam z ich usług od lat kilku, ale mimo wszystko idę na makijaż próbny i fryzurę próbną, lepiej zawsze mieć pewność czy to będzie to.

Offline kornelia_w
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwca 2007, 21:19 »
Dzięki dziewczyny za odpowiedz. . .  :)
Calypso czekam na wrażenia z Prestige,mam nadzieje że będą miłe. . . .  A Maju a czy ta pani Ala Wróblewska nie ma swojego studia na Karłowicza . . . . Podobno też tam jest dobry fryzjer pani Karina Szabunia i właśnie pani Ela która jest kosmetyczką, robi też paznokcie ale nie wiem czy robi makijaż. . . . .  :D
« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2009, 22:44 wysłana przez ela »

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Czerwca 2007, 09:36 »
Tak Pani Ala jest z Karłowicza


Offline Skrzat

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9 maja 2009
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Stycznia 2009, 22:24 »
Odświeżam wątek, bo jako raczkująca, nie doszperałam się jeszcze informacji na ten temat.  Jeśli jest coś o wrażeniach ze Studia Prestige w Stargardzie, to pardon i będę wdzięczna za link :)

Jeśli macie jakieś opinie o stylizacji ślubnej z tego Studio, to chętnie poczytam.  Nie mieszkam w Stargardzie i nie mam żółto-zielonego pojęcia w czyje ręce warto powierzyć swoją fryzurę i makijaż na ślub.

Pozdrawiam. 
 

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Stycznia 2009, 22:46 »
Skrzat ponieważ jestem z branży  ;D  to mogę ci z czystym sumieniem polecić na czesanie zakład na Limanowskiego :) (jest tylko jeden na tej ulicy)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Stycznia 2009, 08:24 »
Ja byłam ostatnio malowana przez Panią ze studia, które jest w naszej bazie tutaj co prawda nie była to makijaż imprezowy (do programu) ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne


Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Lutego 2009, 23:37 »
Dziewczyny podnoszę temacik-proszę o namiary na naprawdę dobre wizażystki w Stargardzie i jeśli macie jakieś sprawdzone fryzjerki to teżjednak z wizażystką jest naprawdę problem ;)-w internecie nie ma ofert ???
Z góry dziękuję pozdrawiam

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Lutego 2009, 23:47 »
izabelle ja uważam że w Stargardzie nie ma wizażystki która jest naprawdę WOW !
Są oczywsicie które malują i robią to w miarę ale nawet jak bym miała polecic to nie wiem kogo ;/
Siedzę w kosmetyce prawie 10 lat i nikt konkretny o uszy i wzrok mi sie nie obił  :P

Jezeli nie robisz makijażu na codzien to wystarczy nałozyc puder , róz , tusz i kreskę i już bedzie ci sie wydawąło ze jesteś super pomalowana . Jeżeli jednak malujesz się , tzn chodzi mi o oczy to raczej nie znajdziesz w Stargardzie wizażystki która zrobi to dobrze .

A fryzjera masz już poleconego :)





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a czekaj , czekaj chyba nasza Lady_yes była malowana też tam na Liomanowskiego gdzie jest fryzjer i było ladnie :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Lutego 2009, 01:47 »
Dziewczyny na Limanowskiego:

Ewelina, która czesze i bez próbnej wyczarowała mi na głowie piękny fryz w dniu ślubu
tu widać kawałek fryzurki

Ania, która maluje tak :


Byłam baaardzo zadowolona !!!!!


There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Lutego 2009, 08:39 »
Ja też sie kiedyś malowałam u Ani - byłam na prawdę zadowolona.

W tym samym miejscu można się czesać u Eweliny - Ola wkleiła fryz. Ja jednak wybrałam Karolinę - ma zakład przy dworcu PKS.
Aha chyba jednak Rafał nie czesze ślubnych itp. ::)


Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Lutego 2009, 10:08 »
Dziekuję
Elu mi też nie obiło się o uszy i chyba niestety muszę poszukac jakiejś Pani ze Szczecina która dojeżdża do domów(niestety nie znam tam nikogo >:()
Jeśli chodzi o fryzurkę to też nie mam takiej stuprocentowo podjętej decyzji-ostatnio robiłam fryzurkę na imprezę w kameleonie i muszę powiedziec że było naprawdę nieźle  ;D
Lady yes - ślicznie-gdzie jest ten salon na Limanowskiego dziewczyny?To jest jakiś wielki salon urody bo ja kojarzę tam tylko jakiś mały salonik fryzjersi Asi???Co prawda jestem z okolic Stargardu ale nigdy nie potrzebowałam profesjonalnego makijażu więc nie szukałam fachowca.
Zawsze maluję się sama jednak w dniu ślubu boję się że będę zbyt zestresowana :o
Jakimi kosmetykami ta Pani z Limanowskiego maluje-kilka miesiecy temu byłam z siostrą na makijażu ślubnym(tylko ona była malowana) i strasznie mnie zdziwiło że płacąc komuś za profesjonalny makijaż malują max factorem a niekiedy kosmetykami naprawdę z dolnej półki >:(
Kurcze dziwne z tym Rafałem-ma taką renomę i jest naprawdę dobry a nie robi fryzur okazyjnych ;D ;D a z drugiej strony może i lepiej że nie robi tego na siłe ;D
pozdrawiam

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Lutego 2009, 10:45 »
Dziewczyny a może możecie mi coś powiedziec na temat Galerii Piękna na Wyszyńskiego?
Mają w swojej ofercie stylizację ślubną,a w nim wszystko czego mi potrzeba tylko nie mam pojęcia jaka jest u nich jakośc wykonywania usług ???

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Lutego 2009, 22:47 »
Taki maciupci salonik z dwoma stanowiskami fryzjerskimi.

Oj, jakimi kosmetykami maluje, to Ci nie powiem - nie pamiętam po prostu... ;)
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Lutego 2009, 23:12 »
OLa trzymało się do rana ? Nie uczuliło ? Tusz nie spłynął ? Puder był na swoim miejscu ?

Wiec kosmetyki ok.  ;)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline vanilla7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • Nothing compares to You:):*
  • data ślubu: 26.06.2010 r.
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Marca 2009, 09:52 »
A jesli chodzi o fryzjerki to ja polecam Eweline Orzechowska z Kubanskiej.  Czesala mnie w lato na wesele kuzyna i jak zobaczylam co mi zrobila to z rozpedu dalam jej buziaka:) A znalysmy sie 3 dni bo wtedy bylam sie pierwszy raz farbowac u niej.  Gwarancja indywidualnego podejscia i fantazji, zero oklepania, polecam z calego serca

Offline seendi
  • zakochani....zaczarowani..
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #18 dnia: 3 Marca 2009, 22:08 »
A ja mogę polecić  Monikę i Gosię z salonu Olimpia ;D

Offline vanilla7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • Nothing compares to You:):*
  • data ślubu: 26.06.2010 r.
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #19 dnia: 3 Marca 2009, 22:55 »
A czy na slubny makijaz do Gosi duzo wczesniej trzeba sie zapisywac?

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #20 dnia: 3 Marca 2009, 23:34 »
A czy ta Ewelina to jakaś kobietka co czesze w domu czy pracuje w salonie? ;)

Offline vanilla7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • Nothing compares to You:):*
  • data ślubu: 26.06.2010 r.
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #21 dnia: 4 Marca 2009, 00:08 »
Z tego co mi wiadomo to tylko w salonie. Ale jest jeden, hmm nie wiem czy to dobre okreslenie, mankament, ktory nie kazdemu odpowiada - nie robi fryzur probnych, robi pod typ urody i sukienke. W sumie i tak nigdy nie wyjdzie dokladnie to samo, ja tam ufam jej bardzo jako fryzjerce i poddam sie jej fantazji:)

Offline seendi
  • zakochani....zaczarowani..
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #22 dnia: 4 Marca 2009, 08:52 »
A czy na slubny makijaz do Gosi duzo wczesniej trzeba sie zapisywac?
Ja byłam pod koniec stycznia pomalować tam włoski i  wtedy zapisałam się na makijaż do Gosi a ślub mam we wrześniu. A wiem że już kogoś  miała na ten sam dzień zapisanego. Lepiej iść wcześniej, zapisać się i mieć pewność że nikt już terminu nie zajmie ;)

 

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Marca 2009, 14:20 »
Witam dziewczyny-ja po wielkich poszukiwaniach telefonach wypytywaniach zdecydowałam się jednak na stargardzki salon Olimpia i własnie Panią Gosie -czy ktoś korzystał z ich usług?-mimo że klamka zapadła w moim przypadku to fajnie poczytac jakieś inne opinie-miłego dnia:)

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Marca 2009, 15:46 »
a gdzie jest w ogóle ten salon? Pierwsze słyszę :)

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Marca 2009, 16:02 »
Gosiaczku to jest na Wojska Polskiego przy medisie-nie daję głowy ale tam chyba też jest solarium???:)Wiem że ten salon już od jakiegoś czasu istnieje ale nigdy nie korzystałam z ich usług(miałam jedną fryzjerkę od kilku lat i jeśli chodzi o solarium tez jestem wierna jednemu salonowi), ale usłyszałam komplementy pod adresem Pani wizażystki wiec ide:)))po to są te próbne makijaże i fryzury-będę tam w maju i napewno zdam relację:)

Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Marca 2009, 17:09 »
Z usług fryzjerskich w salonie Olimpia nie miałam okazji skorzystać. Chciałam się tam czesać w dniu ślubu, ale niestety panie mają wtedy wolne, natomiast p. Gosia makijażystka, bardzo utalentowana osoba :) zgodziła się w tym dniu przyjść do salonu specjalnie dla mnie :D Malowała mnie już kilka razy i zawsze byłam zadowolona z efektów. Z czystym sumieniem mogę polecić Gosię  :)
Ja zapisałam się ponad pół roku wcześniej  ;D

Offline jayin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.04.2009
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Kwietnia 2009, 21:02 »
A któraś z was miała do czynienia z paniami fryzjerkami z "WENUS" na Wojska Polskiego? (przy skrzyżowaniu z Limanowskiego właśnie ;-), po schodkach, koło Kredyt Banku)

Offline khadija

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 590
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.V.2010
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Maja 2009, 12:47 »
Cieszę się,ze ktos zaczął ten temat. Ja też biorę ślub w Stargardzie i tu muszę poszukać fryzjera i makijazystki. . . Nie znam tu nikogo,bo mieszkam w Szczecinie!mam nadzieję,że dzięki Waszym podpowiedzią znajde kogos odpowiedniego:)Pozdrawiam

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: STARGARD KOSMETYCZKA I FRYZJER
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Maja 2009, 14:37 »
Gosiaczku to jest na Wojska Polskiego przy medisie-nie daję głowy ale tam chyba też jest solarium
A więc dziewczyny pomyliłam miejsce-Olimpia to salon prawie naprzeciw szpitala na Wojska Polskiego obok małego kiosku z pieczywkiem:))
Coś i się źle skojarzyło:))
A więc byłam tam na próbie tydzień temu i jestem ardzo zadowolona-Gosia faktycznie ma talent:))
Własnie o taki makijaż mi chodziło--jeśli chodzi o fryzurę próbną to zmieniłam zdanie-pewna fryzjerka z kilkunastoletnim stażem i dobrym salonem w Stargardzie wyznała mi że ona nigdy nie miała w ofercie fryzur próbnych-jej zdaniem to strata pieniędzy  i tak nie uczesze nikogo dwa razy tak samo-nadal do końca nieweim gdzie się udac na fryzurkę -Olimpia czy Basia????