Autor Wątek: Ślubny dylemat  (Przeczytany 4214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bianka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Ślubny dylemat
« dnia: 7 Marca 2005, 20:11 »
Dziewczyny, błagam pomóżcie mi!

Byłam w salonie Lisa Ferrera i mam dwie sukienusie do wyboru:




Nie wiem kompletnie którą powinnam wybrać. Mam 175cm wzrostu i krótkie włosy ciemny blond, jestem szczupła. Co sądzicie, pomóżcie bo nie mogę już spać.

W ogóle mają tam ładne suknie ślubne i miłą obsługę,ale te dwie najbardziej wpadły mi w oko.

Pomocy!  :!:  :!:

Bianka

Offline Violka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2005
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Marca 2005, 20:33 »
Obie są ładne, ale ta druga jest przepiękna.
A czy tą drugą też można w bieli sobie zażyczyć?
Podoba mi się w niej zdobiona góra, marszczenia w pasie i ten lampas z boku. Jest cudowna. Poza tym pięknie podkreśli Twoją szczupłą figurę.
Ta pierwsza jest bardziej skromna.
Jestem zdecydowanie za drugą.


Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Marca 2005, 20:46 »
Popieram Violke  :!: Obie sa sliczne, ale mnie tez bardziej podoba sie ta druga. Wedlug mnie jest strrrasznie elegancka, stylowa i taka "inna"  :)  :!:  :!: Przepiekna jest :!:  :!: Poza tym mysle, zeTobie, jako osobce wysokiej i szczuplej w tej suknie bedzie naprawde przeslicznie, bo bedzie podkreslala wszystkie twoje atuty  :lol:

Offline Joanna
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Marca 2005, 20:50 »
Powiem krótko :D DRUGA!!!


Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Marca 2005, 21:10 »
Mi obie sie podobaja, BARDZO.....
Chyba troszke bardziej podoba mi sie druga, ale to tez zalezy jak wyglada na osobie!
weszlam tez na podana prze ciebie strone, suknie sa boskie :)
02.07.2005

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Marca 2005, 21:21 »
Obydwie suknie są śliczne ale mi również bardziej podoba sie ta druga. Myśle jednak, że powinnaś je obie przymierzyć i zobaczyć, w której bardziej się sobie podobasz i lepiej się czujesz. Powodzenia  :D

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Marca 2005, 21:24 »
:D DRUGA  :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline agniesiak1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Marca 2005, 21:46 »
Bianko,

Czy bylas tez w innych salonach? NIE KUPUJ SUKNI w pierwszym salonie. Ja zwiedzilam w sumie tych salonow ok. 30, przymierzylam z 50 modeli, poki wybralam sobie te jedyna. I poradze Ci - jesli nawet maluska rzecz nie podoba Ci sie w sukni lub masz co do niej watpliwosci to nie bierz.

Poza tym w tym salonie tez bylam i mierzylam model pierwszy. Spodobal mi sie jest bardzo delikatny i ma bardzo ladne zdobienia ale mysle ze drugi model ladniej sie uklada, ale jest taki bardziej "ciezkawy".

Idz i przymierzaj chocby jeszcze ze trzy razy zanim podejmiesz decyzje. Chocbys miala tam chodzic codziennie przez tydzien biorac po kolei cala rodzine....

Daj znac ktora wybralas.
A & M

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Marca 2005, 22:51 »
Agniesiak 1 całkowicie się z Tobą zgadzam! :)

Bianko jeżeli chodzi o te sukienki to obie są na prawdę śliczne! Ale dużo bardziej podoba mi się ta druga! Ale to przecież twój wybór, bo to właśnie Ty pójdziesz w niej do ślubu! :)  :)  :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Marca 2005, 07:52 »
Tylko, że to są sukienki na modelkach, najlepiej zrobisz jak sama je przymierzysz i wtedy może swoje zdjątka wlepisz  :roll: zupełnie inaczej suknie prezentują się na różnych osobach, inaczej w katalogu a inaczej "na żywo", w związku z tym (po pierwsze) przymierz obie i wlep zdjątka - tak będzie lepiej i łatwiej, poza tym skoro masz wątpliwości którą wybrać to chyba oznacza, że coś mogłoby być inne w każdej z tych sukni - tylko co :?: Zastanów się i zajrzyj jeszcze do innych salonów, może to Ci w główce rozjaśni.
Według mnie obie są śliczne i takie stylowe  :lol: ale, jak już wspomniałam, Ty musisz je założyć i dopiero wtedy będzie widać która tak na prawdę jest właśnie TĄ  :wink:


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #10 dnia: 8 Marca 2005, 08:47 »
ja swoja suknię znalazłam w salonie, do którego trafiłam na "dzień dobry"... pierwszy model który przymierzyłam był trafem w 10... potem cały dzień latałam po wszystkich salonach i.. zadna suknia mi juz nie pasowała... długie przymiarki do zakupu i.. suknia bedzie moja za kilka tygodni :)..

zgadzam się z dziewczynami... zalezy od figury... suknia 2 jest piekna i sama ja mierzyłam ale okazało się,ze to nie jest suknia dla mnie....

przymierz inne modele w róznych salonach.. sama zobaczysz czy TA to naprawdę TA...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #11 dnia: 8 Marca 2005, 09:50 »
Monia, u mnie bylo podobnie :-) Moja suknia byla druga suknia jaka mierzylam (pierwsza wlasciwie mierzylam tylko dlatego, bo rodzice chcieli zobaczyc jak sie prezentuje), natomiast potem biegajac po salonach juz zadna mi sie nie podobala, bo ta moja oczywiscie utknela mi w glowie :-)

Offline pszczółka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #12 dnia: 8 Marca 2005, 10:00 »
:)
Miejcie odwagę żyć dla miłości JPII

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Marca 2005, 14:37 »
Ja miałam takie szczęście że pirwsza suknia którą przymiezyłam , była tą o jakiej zawsze marzyłam . Ale oczywiście jeżdziłam jeszcze po salonach i przymiezałam inne .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Ślubny dylemat
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Marca 2005, 21:56 »
ja tez mierzylam te 2 suknie :)

w nr 1 wygladalam jak worek, w ogole nie pasowla do mojej firury.

nr 2 byl mojim nr2 (zdecydowalam sie na suknie w tym salonie ale dla mnie ta nr 1 :) )
co do sukni nr 2 moge tylko powiedziec ze jest najbardziej popularna wsrod pannien mlodych, najwiecej osob ja kupuje.

ale faktycznie przymierzaj i sama sie przekonaj!! i napisz na ktora w koncu sie zdecydowalas.

a w tym salonie, faktycznie, obsluga jest przemila!!!
02.07.2005