e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nasz Welki dzien juz za 22 dni :))  (Przeczytany 1716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline natalee

• nowicjusz
Nasz Welki dzien juz za 22 dni :))
8 czerwca 2007, 12:29
Witajcie dziewczynki mam na imie Natalia i czesto czytalam wasze posty, Forum bardzo mi pomoglo w przygotowaniach do naszego slubu, ktory odbedzie sie 30 czerwca 2007 o godz.  16:30 w parafii pw sw.  Michala Archaniola w Szczecinie -Wielgowie gdzie dotad mieszkalam :)
Dopiero teraz zaczynam swoje oliczanie jakos wczesniej nie moglam sie do tego zebrac a czas tak szybko mi zlecial, jeszcze teraz nie dociera do mnie tak do konca, ze juz za te 3 tygodnie zostane zona :))
Obiecuje nadrobic ten stracony czas.  Moze teraz krotko o nas :)
Jestesmy z Arkiem juz ponad 8 lat, dokladnie rok temy w noc sylwestrawa w Karpaczu moj Arus poprosil mnie o reke, wlozyl pierscionek o jakim zawsze marzylam na palec a ja powiedzialam TAK :)) Oficjalne zareczyny odbyly sie u mnie w domu w Swieta Wielkanocne, byly kwiaty, lzy. . .  wkoncu zaczelismy nasze przygotowania do tego Wielkiego Dnia

* Zaliczke na sale wplacilismy juz w lipcu zeszlego roku, nasze wesele odbedzie sie w Domu Weselenym Kwiatek w Lozienicy to jest 20km autostrada od Wielgowa jak jedzie sie na Goleniow

* zespol Silver Now ze Szczecina

* wideofilmowanie studio Wyli z Niedzialkowskiego

* fotograf Wojciech Nec studio S4

* suknia ślubna model delphine salon Novia na ul.  Janusza

* obraczki do odbioru 20 czerwca

* garnitur Vistula, czarny, klasyczny

* strojenie Kosciola takze juz zamowione

* buciki slubne zamowione

Musze jeszcze zamowic wiazanke slubna i kupic welon i oczywiscie zamowic pogode  ;)

mam nadzieje, ze do 30 czerwca wszystko bedzie juz dopiete na ostatni guzik, pozdrawiam jeszcze raz wszystkie forumowiczki, wieczorem postaram sie wkleic zdjecia

Offline ASIA39 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2012
 :hello: melduję się, szkoda że tak poźno zaczęłaś odliczać  :los:
może jakieś fotki powklejasz  :brewki: :los:

Offline u-lenka Kobieta

• Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. *****
  • użytkownik
Witam Cie serdecznie!
Jako druga melduje sie w Twoim odliczanku, czasu masz rzeczywiście juz niewiele ale też w zasadzie wszystko macie załatwione:-)  Czekamy na zdjęcia, pokaż suknie !!! :-)

Offline inesk Kobieta

• zapaleniec
 :hello:

Melduje sie na twoim odliczanku. Slubujecie dokladnie tydzien po nas. Powodzenia w przygotowaniach

Offline _maaja Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11,08,2007
witam w odliczaniu

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
 :hello: melduję się w odliczaniu i czekamy na fotki :)

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
witam, witam i lepiej późno niż w cale :D
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
I ja się melduję   :hello:

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • data ślubu: 08.2007

Offline the_rose Kobieta

• Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachowć swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność
  • uzależniony
  • data ślubu: 07.07.2007

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
 :hello: :hello: :hello:

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
i ja się melduję w twoim odliczanku

Offline guziczka Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 07.06.2008
 :hello: Melduje sie w Twoim odliczaniu :)

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 6.02.10
I ja witam!!!!! I oczekujemy opowieści i fotek fotek fotek!! :)  :hello:

Offline moonia

• nowicjusz
  • data ślubu: 06-09-2008
Ja rowniez sie melduje.  Czekamy na wiecej , wiecej . . .   :)

Offline dusiak Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 29grudzien2007
Czesc dziewczyny widze ze odliczacie ja jeszcze mam troszke czasu slub bierzemy 29 grudnia chciala bym sie orientacyjnie zapytac o sale Tawerna  Pirat mamy tam zarezerwowane miejsce okolica ladna i z tego co slyszalam robia fajne wesela ale im wiecej tym lepiej jesli cos wiecie napiszcie Pozdrawiam

Offline u-lenka Kobieta

• Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. *****
  • użytkownik
dusiak :) ciężko będzie Ci pomóc ponieważ nie wiemy skąd jesteś.. Zajrzyj na forum swojego regionu, byc może tam ktoś opisał lokal który Cię interesuje. A nie znajdziesz takiego, to załóż własny wątek poświęcony temu tematowi.. a TUTAJ jednak skupmy się na natalee - w końcu to jej poświęcony jest ten wątek.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Offline *Mimi* Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
natalee witaj na forum  :hello:

Offline grubcio Kobieta

• zapaleniec
dusiak ty chyba jestes z olsztyna, co????? bo tawerna pirat brzmi znajomo!

Offline marlenka87

• użytkownik
Witam na forum i melduje się w twoim odlicznku.

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
 :hello: przybyłam do Ciebie,czekam na fotkiiiiiiiiiiiii  :los:

Offline dusiak Kobieta

• nowicjusz
Tak jestem z Olsztyna troszke wpakowalam sie z tematem ale czego mozna spodziewac sie po nowicjuszce:) Milego odliczania dziewczyny ja jeszcze sie niestresuje:) wy juz macie nerwowke Pozdrawiam

Offline natalee

• nowicjusz
Witam wszystkie dziewczynki, ktore zameldowaly sie na moim odliczanku, obiecuje, ze beda fotki  ;D  Tylko jak ja mam tutaj wstawic zdjecia, moze ktoras z was mi pomoze?

Offline grubcio Kobieta

• zapaleniec
to ja zacznam sledzic odliczanko. :) a aprop dusiak moj termin to 25 grudnia

Offline dusiak Kobieta

• nowicjusz
no prosze to tydzien przed nami ja sie jeszcze nie stresuje jedziemy w sierpniu na urlop do polski wtedy bedziemy wszystko zalatwiac po powrocie pewnie bedzie koszmar i zaczne odliczac:) Trzymajcie sie dziewczynki to najszczesliwszy dzien w naszym zyciu wiec bez nerwow a i jak bysmy sie nie staraly zawsze bedzie ktos komu sie niedogodzi (chodzi m i o wesele) to jest nasz dzien i my mamy wypasc najlepiej:)

Offline u-lenka Kobieta

• użytkownik
A gdzie się podziała natalee ?? ?? ??