e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Uzupełnij zdania :)  (Przeczytany 3435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Uzupełnij zdania :)
3 czerwca 2007, 12:33
Uzupełnij każde niedokończone zdanie, wpisując pierwszą myśl, jaka Ci przyjdzie do głowy. Odpowiedzi mogą mieć charakter zdań twierdzących lub przeczących.

1. Moje hobby to...

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to...

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to...

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to...

5. Kiedy potrzebuję być sama, ....

6. Czuję się dobrze, gdy...

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie...

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas...

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas...

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas...

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na...

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z....

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Odp: Uzupełnij zdania :)
3 czerwca 2007, 12:45
Rozpocznę:

1.Moje hobby to...chyba chwilowo nie mam żadnego...
2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... spędzać czas przy piwku/grillu,
3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to...wiele rzeczy, które mozna robic w wolnym czasie,
4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... kapiel, słuchanie muzyki, czytamie książek i spędzanie wolnego czasu z M.
5. Kiedy potrzebuję być sama, .... nie mam takich potrzeb
6. Czuję się dobrze, gdy... jestem szczęśliwa, w moim życiu panuje harmonia
7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... własny dom z ogródkiem  ;D
8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... kupiłabym gazetę  :D
9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... kupiłabym książkę lub jakis kosmetyk.
10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... wpłaciłabym na fundusz inwestycyjny
11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... bilety, taksówki,
12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z....Internetu  ;D

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
3 czerwca 2007, 13:29
1. Moje hobby to... hmm :drapanie: chyba teraz nie mam żadnego

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... :drapanie: spędzać z nimi czas

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... :drapanie: trudno powiedzieć, może... wygłupiam się

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... ciepła kąpiel i masaż

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... to staram się być sama

6. Czuję się dobrze, gdy... jestem z bliskimi

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... :drapanie: domek

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... poszłabym na lody

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... poszłabym na lody z moim Damiankiem

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... kupiłabym coś do naszego domku

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... jogurty

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... wspólnych wieczorów

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
3 czerwca 2007, 15:36
1. Moje hobby to... żeglarstwo

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... rozmawiać, śmiać się, żeglować, piffkować...

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... żegluję, jeżdże na rowerku

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... czytam książki, oglądam tv, biorę długą, goracą i pachnącą kąpiel

5. Kiedy potrzebuję być sama, zaszywam się w domku z dobrą książką w jednej ręcę i gorącą czekoladą w drugiej :)

6. Czuję się dobrze, gdy... mój mąż jest obok mnie

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... ?? nie wiem...

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... kupiłabym sobie dobre lody ;D

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... zabrałabym mężusia na pizzę

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... odłożyłabym je na remont w domku

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... głupoty

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z....wspólnych wieczorów z mężem

Offline szajo Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 28.IV.07
3 czerwca 2007, 17:02
1. Moje hobby to... komputery

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... grill z gitarą :)

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... gilgoczę Bartka ;) hehe

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... odpalam komputer i oglądam filmy... :]

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... nigdy...

6. Czuję się dobrze, gdy... Bart jest obok  ;D

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... własne M :)

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... poszłabym po 2kg truskawek  :P

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... miałabym truskawki na 5 dni :)

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... kupiłabym 3kg truskawek a reszte wpłaciłabym na konto :)

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... truskawki  :-\

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... wieczorków z Bartusiem :)... i truskawek  ;D

Offline goni@ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 23.09.2006
3 czerwca 2007, 17:33
1. Moje hobby to... poezja,komputer...

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... wygłupiać się,spędzać wspólnie czas...

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... grafika komputerowa...

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... słucham mojej ulubionej muzyki,idę na długi spacer...

5. Kiedy potrzebuję być sama.... nie lubię być sama...

6. Czuję się dobrze, gdy... w domku jest ok :)

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie...mieszkanie,ewentualnie samochód  ;D

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... dałabym synowi dodatkowe kieszonkowe  ;D

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... marzyłabym by było to 50 000zł.  :hopsa: ....hehehe ewentualnie kupiłabym coś z kosmetyków...

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... zrobiłabym krótki wypadzik w góry...bardzo krótki...

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... co się da.. :hopsa:

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z....rozmów z...  :P

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
4 czerwca 2007, 09:25
1. Moje hobby to...literatura okresu międzywojennego, zbieractwo rodzinnych pamiątek ;D

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to...w zależności od ludzi, ostatnio spotkania przy grillu

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to...bawię się z naszymi zwierzakami, z małżem też ;)

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to...spacer, książka...albo siadam z małżem przed domem i się gapimy 

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... biorę kąpiel z książką i winkiem przy świecach albo biorę Brutka na spacer

6. Czuję się dobrze, gdy... komuś sprawię przyjemność, jak jest ładny dzień - czasem po prostu od razu, jak tylko otworzę oczy wiem, że mi dobrze :) 

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie...nie chciałabym dostać nic - ostatnio, ja dostałam prezent to miałam z tym masę kłopotów ;)

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas...aktualnie kupiłabym zabawkę dla kota ;)

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas...nie zaszałałbym to na pewno ale sama nie wiem może jakieś lody w końcu mamy lato

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas...pojechałabym z małzem do Eurodiseneylandu, dziecinne-może ale marzę o tym od dawna-tak na weekend ;D

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na...głównie na żywność, sporo kupuje do domu różnych "niezbędnych" akcesoriów, ostatnio wydaję na kota :los:

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z....pracy ale bardzo chętnie zrezygnowałabym z późnych powrotów do domu-tak właściwie zaczyn juz od dzisiaj
« Ostatnia zmiana: 4 czerwca 2007, 12:21 wysłana przez Maja »

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
4 czerwca 2007, 12:18
Fajny pomysł :) Można się dużo o sobie dowiedzieć :)

1. Moje hobby to...ciągłe poszerzanie swoich zainteresowań :)

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... rozmowy, miłe spędzanie czasu.

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... wygłupianki i wydurnianki wieczorami z Mężem :)

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... dobry film, dobra książka, dobre wino i ciepły wieczór.

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... jeżdżę autem po bezdrożach albo wychodzę na zakupy.

6. Czuję się dobrze, gdy... wszystko układa się tak, jak chcę.

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... mieszkanie, a za jakiś czas II kreseczki na teście ciążowym :)

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... zupełnie nie zaprzątałabym sobie tym głowy.

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... kupiłabym sobie dobrą książkę i dobrą kawę.

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... odłożyłabym i 50 razy zastanowiłabym się na co to wydać :)

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... sok i owoc (w pracy).

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... takiego rytmu dnia/tygodnia jaki jest teraz. Odpowiada mi to.
« Ostatnia zmiana: 4 czerwca 2007, 12:20 wysłana przez Beth »

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
4 czerwca 2007, 13:58
1. Moje hobby to... aktualnie brak... mam slomiany zapal

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to...piffffkowanie, spacery, rozmowy

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to...ping pong pływanie TV

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... czytanie kobiecej prasy, TV, opalanko

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... ide na dlugi spacer, leze w wannie
6. Czuję się dobrze, gdy...  świeci słoneczko
7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... mieszkanko
8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas...kupiłabym jakas ozdobke
9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas...kupilabym cos z kosmetyków
10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas.... kupialbym jakis fajny ciuszek
11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... jedzonko, ciuszki co 2 tydzien :D
12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... czasu spędzanego z moim mezem 

Eva*

• Gość
4 czerwca 2007, 16:50
1. Moje hobby to...  nie posiadam :(

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to.... rozmowy czyt. plotkowanie ;D

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... szaleństwa z moją córka...

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... leniuchowanie na tapczanie czyt. sen ;D

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... uciekam od innych, zaszywam sie w jakims kącie (sama)

6. Czuję się dobrze, gdy... tulę sie do najbliższych mi osób

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie...   mieszkanie

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... zabrałabym Zuze na lody

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... poszlibyśmy na kebaby ;D

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas.... odłozyłabym na czarną godzine

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... tic-taci dla mojej córci

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... FORUMOWANIA ;D

Offline Antalis

• Chuck Norris
4 czerwca 2007, 17:14
1. Moje hobby to... w chwili obecnej buszowanie po sklepach z ciuszkami dzieciecymi :)
2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... spotykac sie na pogawedkach a z kolezankami na plotach :)
3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to...  szalenstwa z mezem lub najblizszymi
4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... siadam na forum lub przegladam Allegro sluchajac ulubionej muzyki
5. Kiedy potrzebuję być sama, .... zamykam sie w pokoju lub bucze na wszystkich by mnie zostawili
6.Czuję się dobrze, gdy...mam blisko kochane i kochajace mnie osoby
7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... zycie bez zadnych komplikacji. Tak an prawde mam wszystko czego mi trzeba i jestem szczesliwa.
8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... zostawilabym je na potem :)
9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... ziarnko do ziarnka - wole nazbierac i kupic cos porzadnego :P
10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas.... niechcialabym sie z tego snu obudzic :P
11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na...amciu i male przyjemnosci :)
12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z....spedzania choc chwili z mezem :)

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
4 czerwca 2007, 19:28
1. Moje hobby to...  fotografia

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to.... rozmowy, wspólne wypady

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... wygłupiam się z ukochanym i znajomymi

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... forumkowanie, odpoczynek przy dobrym filmie

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... idę na spacer

6. Czuję się dobrze, gdy... mój ukochany jest obok

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie...  dom

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... odłożyłabym na później

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... kupiłabym sobie jakiś ciuszek

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas.... pojechałabym z ukochanym na wycieczkę

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... małe przyjemności

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... Forum  ;D

Offline *Mimi* Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
5 czerwca 2007, 10:46
1. Moje hobby to... kynologia

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... rozmawiać, bawić się, podróżować

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... a takie tam wygłupy ;)

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... leżę na trawce, tańczę

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... idę na spacer z psem...

6. Czuję się dobrze, gdy... wszyscy są zadowoleni i zdrowi

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... hmmm "spełnienie marzeń"

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... kupiłabym lody

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... kupiłabym bilety do kina

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... zainwestowałabym

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... jedzonko  :obiad:

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... buziaczków :oops:

Offline megan Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
5 czerwca 2007, 20:33
1. Moje hobby to... koty & moda

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... rozmawiac i bawic sie

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... podszywanie sie pod kogos innego dzwoniac do znajomych

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... wieczor przy kominku z winkiem i ukochanym, relaksujaca kapiel

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... wsiadam w samochod i jade przed siebie ...

6. Czuję się dobrze, gdy... wracam do domu i witaja mnie moje koty, gdy po ciezkiej pracy widze jej efekty

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... male sportowe autko  :los: a z rzeczy realniejszych na chwile obecna wyjazd we dwoje do NY

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... oddalabym je

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... j.w.

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... kupilabym nowa brame do ogrodu

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... TRUSKAWKI, gazety, gumy do zucia

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z... mozliwosci i swobody decyzyjnej, glaskania moich kociakow wieczorem, mozliwosci patrzenia na mojego ukochanego jak spi

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
6 czerwca 2007, 00:38
1. Moje hobby to... historia, fotografia i grafika :)

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... spotkania przy piwku, długie spacery :)

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... wyprawy z aparatem w różne dziwne miejsca

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... pochłanianie książek w niewiarygodnych ilościach ;)

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... nie cierpię być sama...

6. Czuję się dobrze, gdy... M. jest obok.

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... Prezent od życia już dostałam. Nic więcej nie potrzebuję .. no może poza drobnymi przyziemnymi sprawami :P

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... odłożyłabym na póżniej :P

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... dołożyłabym do tych odłożonych 10 zł :D

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... Dalej odkładamy ;)

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... aż wstyd...papierosy...

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... chwil spędzonch z M.

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
13 czerwca 2007, 19:37
. Moje hobby to... czytanie książek, internet (niestety)

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... spotykać się, śmiać, iśc na imprezkę i OGNISKO :):)

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to...  hmm

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... pływanie, czytanie książek

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... jestem sama, zamykam się w pokoju...teraz już z dzieciątkiem w brzuszku:)

6. Czuję się dobrze, gdy... jest przy mnie mój Mąż, mogę robić to, na co mam ochotę

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... zdrowie dla mojej rodziny

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... na pewno bym wydała:)

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... kupiłabym sobie jakiś drobiazg

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... kupiłabym sobie maaasę ciuchów:)

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... głupoty

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... ze SPANIA!!

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
28 sierpnia 2007, 18:46
. Moje hobby to...czytanie książek

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to...grilowanie

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to.. :drapanie: taniec,jazda rowerkiem

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to...gorąca kąpiel ,

5. Kiedy potrzebuję być sama, ....zamykam drzwi od pokoju i puszczam swoją ulubioną muzyczkę

6. Czuję się dobrze, gdy...jest przy mnie mój K.

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie...mieszkanie

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas...kupiłabym sobie 2 świeczunie   :)

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas...kupiłabym sobie 10 świeczek   :D

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas...ooooooo ile ja bym kupiła  wtedy świeczek  ;D

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na...głupoty

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z....rozmów z moim K. :-*

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
28 sierpnia 2007, 19:32

1. Moje hobby to... czytanie kryminałów..  ;D

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... hmmm nie wiem..  ???

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... bawię się z kotem..

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... czytam książki, rozwiązuję sudoku, siedzę na forum,  bawię się z kotem, leżę na kanapie i przytulam się do mężusia..  :hopsa:

5. Kiedy potrzebuję być sama, ....hmm nie potrzebuję być sama..

6. Czuję się dobrze, gdy... mój maż jest przy mnie.. :uscisk: :Zakochany:

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... obecnie to taki mały skuteczny.. plemniczek mojego mężusia hihi .. wiecie po co...  :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... zjadłabym dobre lody... :p

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... poszłabym z mężem na kręgle.  :hopsa:

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... pojechałabym z mężem do Heide Parku
:jupi:
11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... jedzonko..i program tv

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z....przytulania się do mojego mężusia.. i dziamdziania się z moim kotkiem.. :skacza:

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
28 sierpnia 2007, 23:46
1. moje hobby to.....nagrywanie teledyskow, sluchanie muzyki, e-wesele, internet
2. rzeczy które lubie robic z innymi ludzmi....... spotykac sie, rozmawiac, pic piwko, chodzic na balerty, ogniska,wyjazdy.
3.rzeczy które robie dla zabawy to....slucham szybkiej muzyki, bawie sie z psem,
4.rzeczy ktore robie gdy chce sie zrelaksowac to....sluchanie polskiej muzyki, ogladanie teledyskow, czytanie, sen, slodkie lenistwo, jedzenie czekolady,
5. kiedy potrzebuje byc sama.......kule sie na lozku i juz nie jestem sama ;D
6.czuje sie dobrze gdy....wszystko jest dobrze
7. najbardziej chcialabym dostac w prezencie...mieszkanie 8)
8.gdybym miala dodatkowe 10 zlotych wowczas...poszlabym na solarium
9. gdybym miala dodatkowe 50zlotych wowczas...poszlabym na solarium, kupila duzo kolorowych czasopism, ksiazke Jane Austin.
10.gdybym miala dodatkowe 1000zl wowczas...kupilabym mebelki do kuchni
11. kazdego tygodnia wydaje pieniadze na ....jedzenie, bilety parkingowe,
12. sposrod rzeczy, ktore robie kazdego dnia, najbardziej nie chcialabym zrezygnowac z... buziakow od Rysika ;D

Offline izabell26 Kobieta

• kolorowe życie
  • entuzjasta
  • data ślubu: 09.08.2008
12 listopada 2007, 18:47
1. Moje hobby to... projektowanie odzierzy damskiej

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... romawiac, smiac sie

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... farbuje wlosy

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to...czytam Poulo Coehlo, biegam po forum

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... zadko to sie zdarza, jestem zwierzeciem satdnym

6. Czuję się dobrze, gdy... sa wokol mnie ludzie

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie...bilet dla dwojga do Chorwacji

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... kupilabym rafaello

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... kupilabym bielizne

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... pojechalabym z moim przyszlym na weeken

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... to, co niezbedne- narazie oszczedzam

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z..pracy

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: [size=
12 listopada 2007, 22:05
1. Moje hobby to... literatura

2. Rzeczy, które lubię robić z innymi ludźmi, to... rozmawiać

3. Rzeczy, które robię dla zabawy, to... spacery z aparatem

4. Rzeczy, które robię, kiedy chcę się zrelaksować, to... włażę pod koc z dobrą książką

5. Kiedy potrzebuję być sama, .... odkąd znam mojego (teraz już) Męża, nie lubię samotności

6. Czuję się dobrze, gdy... mam wokół siebie swoich bliskich

7. Najbardziej chciałabym dostać w prezencie... nie powiem, bo się nie spełni ;-)

8. Gdybym miała dodatkowe 10 złotych, wówczas... nawet bym nie zauważyła, kiedy je wydałam

9. Gdybym miała dodatkowe 50 złotych, wówczas... jak wyżej ;-)

10. Gdybym miała dodatkowe 1000 złotych, wówczas... o, zauważyłabym :PP

11. Każdego tygodnia wydaję pieniądze na... nikomu niepotrzebne drobiazgi

12. Spośród rzeczy, które robię każdego dnia, najbardziej nie chciałabym zrezygnować z.... poranków u boku mojego Męża