e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: pomysly dla tych,co zlapali podczas oczepin  (Przeczytany 5035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline portomka

• nowicjusz
sluchajcie, czy macie jakas ciekawa propozycje dla gosci (obojga plci),ktorzy podczas oczepin zlapia welon i muszke, mam na mysli, co moga zrobic oprocz standarowego wspolnego tanca? bede wdziecza za podpowiedzi,pzdr

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Można im zapodac jakis konkurs na małzeństwo idealne - czy się nadają, najlepiej cos humorystycznego...niech pomyślę ::)

Offline *Mimi* Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
może mały quiz, kilka pytań na zgodność odpowiedzi "Tak lub Nie" ;), czy np mogą w przyszłości tworzyć parę

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Hmm, na zgodnośc to raczej dla pary a rzadko jest tak, że welon i muchę łapie para - zazwyczaj są to obcy sobie ludzie

Offline portomka

• nowicjusz
Maju,masz jakis ciekawy pomysl na ten quiz lub konkurs dla tej pary?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Hmm poza tańcem - pamiętam, że jak ja z jeszcze nie małżem złapaliśmy welon i musznik to musieliśmy zatańczyć ogniste tango ::) można też poprosić druga parę do konkursu (najlepiej partnerów z ktrymi tamci przyszli) - tak żeby tym wygranym smutno nie było  ;) dać każdemu Panu po np.10-20 klamerek do bielizny i kazać każdemu pozaczepiać na swojej Pani - potem zawiązać Panom oczy i pozamieniać partnerki, ten kto będzie szybszy w wygrywa....jejku nic typowego dla nowych młodych nie przychodzi mi do głowy ???

Offline Marcix Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25 sierpień 2007
Mogą zatańczyć w płetwach  ;D

Offline Omy

• nowicjusz
u znajomych bylo tak ze tanczyli razem w jednych gigantycznych bokserkach z rożą w zębach partner
smiesznie to wyszlo

albo tak tanczyc w tych bokserkach zeby utrzumac balon  zeby niespadl

Offline kasiulka_001

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.08.2007
        byłam na weselu gdzie "nowa para młoda" musiała zatańczyć lambade na klęcząco mając za parkiet koc wielkości kartki a4 :-) trochę się z niego na zmianę spychali :-) a dla osób obdarzonych wyobraźnią był wielki ubaw ( ruchy na pewno nie były elementem lambady ) :-)

Eva*

• Gość
hehe właśnie mi się cos skojarzyło...
wczoraj ogladałam na TVP1 pt."Wesele" (moze ogladałyście) i tam było mnóstwo zabaw....m.in. para miała za zadanie trzymać balon między biodrami i poruszać się w ten spsób aby ten jak najszybciej pękł....super to wygladało, ale komuś z gości mogłoby sie nie spodobać....

Offline pileczka22 Kobieta

• Aga
  • Chuck Norris
Jak ja złapałam welon, to musiałam na kolanach przysięgać z moim "nowym partnerem", że rano po weselu posprzątamy salę weselną.  Goście mieli ubaw, bo mój partner powtrzał słowo za słowem, a ja oczywiście stwierdziłam, że nie mam zamiaru sprzątać.  A później tańczyliśmy jakiś zwykły taniec.  Ale narzeczona mojego "partnera" udawała bardzo zazdrosną, więc stwierdziła, że nie pozwoli nam tak tańczyć samym i wzięła mojego mężczyzne do tańca.   Takie średnie w  sumie, ale ta przysięga wszystkim się  podobała

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
Ja z moim narzeczonym (ja złapałam welon , on musznik  ;D) Jako nowa para, musielismy rozpocząć pierwszym tańcem kolejną częśc zabawy weselnej, po czym zatańczyć taniec na dwóch zlączonych krzesłach  ;D :P