Autor Wątek: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!  (Przeczytany 322613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline knieja
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #30 dnia: 6 Marca 2014, 14:12 »
Mi przypadła przyjemność i obowiązek :) organizacji wieczorku mojej psiapsióły.  Bardzo chciałam by była to dla niej niespodzianka .
Wyspowiadała się z oczekiwań i zastrzeżeń dając mi do zrozumienia, że chce zostać w domu i absolutnie nie ma ochoty na striptease.  Tu odpadły mi standardowe plany, o których czytałam na forach czyli: bibka w domu potem klub, albo bibka w domu z panem  ;D
Ponieważ dziewczyna bardzo lubi nowinki kosmetyczne, a ostatnio narzekała na brak czasu i mnóstwo stresu związanego z organizacją ślubu, poszukałam i znalazłam ;D
Zabiegi spa w domu! Zamówiłam do nas masażystki, które nie tylko nas wymasowały (każda z nas mogła wybrać dowolny rodzaj masażu), ale też zrobiły nam "odnowę biologiczną" :)
Przyszła Panna młoda zachwycała się masażem z dodatkiem burbona!!! Ja wolałam gorące kamienie.  Mogłam nawet bez problemu zamienić oliwkę na masło shea.  Wybrałam poziomkowe.
Jak dla mnie super! Dziewczyny zadowolone choć każda mówiła, że po masażu by sobie pospała ;D
Mogę polecić na pivie (Warszawa/okolice)

Offline andzia364
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.12.2014
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Marca 2014, 08:17 »
Bardzo duża odpowiedzialność.  żeby zorganizować taki wieczór,w  ten sposób żeby wszystkim się podobało.  Ja jestem za tradycyjnym wieczorem panieńskim! Musi być striptizer, w końcu to ostatni "wolny" wieczór panny młodej.  Polecam wam fajną firmę, która pomoże w organizacji wieczoru, wypożyczają samochody i oferują tancerza.  Ograniczeniem jest oczywiście wielkość limuzyny, bo dużo osób się tam nie zmieści, ale w sumie to wieczór dla najlepszych przyjaciółek. 
« Ostatnia zmiana: 12 Marca 2014, 12:29 wysłana przez Maja »

Offline Asiq
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5294
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Marca 2014, 12:27 »
! Musi być striptizer, w końcu to ostatni "wolny" wieczór panny młodej.
Zawsze mnie bawiło takie stwierdzenie. Jeżeli dla kogoś związek, czy małżeństwo to ograniczenie "wolności" to chyba nie powinien się na taki krok decydować.
Od razu zaznaczam, że nie oceniam nikogo kto chce mieć tancerza na swoim wieczorze (ja nie miałam). Mnie to w ogóle nie kręci, ale jesteśmy "wolnymi" ludźmi :P

Offline milkapawel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 4.10.2014
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Marca 2014, 09:56 »
Ja jestem ciekawa co moje psiapsiółki zorganizują :) chyba też nie chciałabym striptizera, ale zobaczymy :)

Offline mala_mi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2130
  • Płeć: Kobieta
  • this is love
  • data ślubu: 9.08.2014r.
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Marca 2014, 14:28 »
Ja mam poglądy b.zbliżone do Asi. Nie chciałabym faceta na swoim wieczorze kawalerskim. Lepsze ciacho mam na co dzień w domu :) jeśli ślub oznaczałby koniec mojej "wolności", nigdy bym się na niego nie zdecydowała - ale każdy inaczej pojmuje tę wolność :)


Offline andzia364
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.12.2014
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Marca 2014, 08:43 »
Czytam i czytam i sama już nie wiem czy chcę striptizera na swoim wieczorze.  Każdy ma inne zdanie :) Ale zobaczymy co moje psiapsióły wymyślą:)
Mężuś się pewnie trochę zdenerwuje jak się dowie, że striptizer był.
a może któraś z was ma jakieś ciekawsze pomysły niż striptizer na wieczór panieński  ?
może coś bardziej oryginalnego ??
jakieś pomysły?

Offline Aga_Woj88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Marca 2014, 08:46 »
Przed moim ślubem po prostu pojechałyśmy z koleżankami nad jezioro, wynajęłyśmy domek i impreza trwała całą noc :p
wybrałyśmy się też na lokalną potańcówkę i było naprawdę miło :P
polecam

Offline milkapawel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 4.10.2014
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Marca 2014, 09:00 »
Myślę, że każdy ma inny gust i co innego mu się podoba.  :) Można iść na imprezę do baru a wcześniej z koleżankami  w domu urządzić mini party.  Można też iść do jakiegoś salonu odnowy typu spa czy coś w tym rodzaju.  Albo tak jak napisała Aga_Woj88 pojechać gdzieś.

Offline Margolcia1998
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Marca 2014, 08:47 »
Dokładnie każdy ma inny gust.  Pewne, jest że wieczór panieński czy też kawalerski musi być taki aby zapamiętać go przez całe życie.  W końcu jak to się mówi raz w życiu się bierze ślub ;)

Tak odnośnie mojego panieńskiego to wyglądał tak, że spędziłam go  z moją najlepszą przyjaciółką, tylko we dwie, miałyśmy super romansidła na pół nocy winko jedzonko i było naprawdę super. 

Czy uważacie że połączony wieczór panieński i kawalerski to dobra sprawa???

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #39 dnia: 18 Marca 2014, 09:36 »
Czy uważacie że połączony wieczór panieński i kawalerski to dobra sprawa???

Według mnie- najlepsza. W końcu para się kocha, chce spędzić razem resztę zycia, wiec i ten wieczór mogą zorganizować wspoólnie, co pozwoli uniknąc ewentualnych nieporozumień czy niesmacznych rzeczy. Nie nadużywa się zaufania, jest się razem, a chyba to w największym stopniu powoduje szczęscie obu stron. Ale ja jestem inna ;) nie wyobrażam sobie z zasady wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, tym bardziej spicia się którejkolwiek ze stron lub striptizera/striptizerki, dlatego jak już, to chyba warto razem coś zrobić. Też moze być fajnie.


Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #40 dnia: 3 Kwietnia 2014, 21:52 »
Dziewczyny poszukuję pomysłu na wieczór panieński poza Szczecinem. Może jakieś SPA? Znacie takie miejsce?

Offline wiwiannka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 22.03.2014
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #41 dnia: 7 Kwietnia 2014, 20:22 »
uwielbiam cydr lubelski, świetnie sie nadaje na wieczór panieński bo nie uderza tak do głowy jak wino :)

Offline ula_la
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #42 dnia: 9 Maja 2014, 10:10 »
Polecam wysłać Quiz do Pana młodego.  Na wieczorze kawalerskim będzie ubaw jak Pani młoda będzie próbowała trafic w odpowiedzi przyszłego małżonka. 

« Ostatnia zmiana: 9 Maja 2014, 10:10 wysłana przez Maja »

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #43 dnia: 9 Maja 2014, 10:11 »
Quiz zgodności robiłyśmy AiR  ;D
Faktycznie, wyszło ciekawie  :P


Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #44 dnia: 9 Maja 2014, 11:27 »
Oh tak quiz jest super! :D Ja za 5 niezgodnych miałam mieć karniaka za 5 zgodnych moje kumpele waliły wściekłego :D Oj ubaw był po pachy, bo okazało się,że mój kochany po 10 latach odpowiedział na niemalże wszytskie pytania tak jakby normalnie nie odpowiedział i po 5 karniakach mi odpuściły dziewczyny :) Siedziałyśmy akurat na kolacji w restauracji we Wrocławiu na rynku więc wszyscy nie tylko my mieli ubaw :)

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #45 dnia: 9 Maja 2014, 11:40 »
Asia, robiła przysiady  ;D


Offline Paula333
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Maja 2014, 11:09 »
A my z koleżankami zorganizowałyśmy wieczór panieński w domu w indyjskim stylu :)
Zamówiłyśmy Panią, która maluje henną.  Już wcześniej korzystałam z jej usług i to co robi jest przepiękne.  Pani przyszła przebrana w tradycyjny indyjski strój.  Wszystkie dziewczyny były zafascynowane jej malunkami, a ślad po wieczorze panieńskim został nam na ponad tydzień czasu :).  Dodatkowo Pani przygotowała nam indyjskie jedzonko, które było przepyszne.  Dziewczyny, bardzo polecam takie rozwiązanie.  Wychodzi nie drogo- nie trzeba latać załatwiać miejsca w klubie.  Z zacisza własnego domu, możemy prznieść się na pare godzin do Indii ;)
Pani nazywa się Mehendi Masala i działa w Warszawie.  Bardzo polecam! :)

Offline Kasiatka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2014
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #47 dnia: 6 Sierpnia 2014, 02:02 »
Ja zrobiłam panieński przyjaciółce na sposób staropolski i był to strzał w dziesiątke! Polecam-polecam-polecam! To było rok temu, a ona nadal to pamięta ze wzruszeniem:) Najpiękniejszy i najbardziej niezwykły, chociaz ja się nawet nie spodziewałam. . .  Pani od SPA dała takiego czadu, że nam wszystkim opadły szczeny~! Na początku miała być tylko sauna, jacuzzi i  masaż dla panny młodej, ale było tak czadowo! Zrobiła nam konkursy, zabawy, robiłyśmy perfumy własne!!! Jak to pachniało, matko!!! Cudnie i słodko! Miałyśmy prawdziwy samowar i taką ceremonię w kręgu z płatków róż i świec. . .  Nie no rewelacja, polecam każdej, dziewczyny! Jeśli szukacie naprawde niezwykłęgo i bardzo trafionego pomysłu, który spodoba się każdej koleżance to zdecydowanie polecam ten panieński w łaźni starosłowiańskiej we Wrocku.

Sprawdziłam i jestem pewna że będziecie zadowolone!:D
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2014, 12:48 wysłana przez Maja »

Offline karii68
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Sierpnia 2014, 23:55 »
Ja miałam panieński w stylu Bollywood :D Ale było super! I do tego taniec brzucha :D Bosko ! :)

Offline Asiq
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5294
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Sierpnia 2014, 23:56 »
Super! Uwielbiam Bollywood :-)

Offline magdamiko1991

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Stycznia 2015, 11:58 »
odświeżam wątek :) Moja koleżanka poprosiła mnie, żebym pomogła zorganizować jej wieczór panieński jej siostrze i kuzynce i mamy teraz lekki problem w kwestii dogadania się. Anka i pochodzi z raczej bogatej rodziny i jej siostry wymyśliły 3 dniowy wypad do SPA w Uniejowie... rzecz w tym, że duża część naszych znajomych nie zarabia jeszcze tak dobrze by złożyć się po kilka stów na taki wypad. Po 2 dość "niemiłych" spotkaniach dziewczyny zgodziły się pójść na "tańszy" kompromis, który będziemy omawiać w przyszłym tygodniu... Chcę zaproponować dzień w jednym z naszych gabinetów odnowy, ale co potem? Kluby odpadają, bo Anka ich nie znosi - myślałam, żeby przenieść się do mieszkania którejś z nas - myslicie, że to dobry pomysł? Macie pomysły na jakieś sprawdzony tanie (już spa będzie sporo kosztowało), ale niebanalne zabawy?
kobiecezasady. pl

Offline pluss
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #51 dnia: 20 Października 2015, 09:58 »
Jak organizowałam wieczór panieński, to wynajęłam limuzynę z Bustranfery, no bo w końcu nie często ma się okazję by zaszaleć :P Także warto pomyśleć o jakimś efektownym transporcie. Pojechaliśmy nią do lokalu, a co było dalej, to już zachowam dla siebie ;)

Offline kmorawka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.01.2010
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #52 dnia: 15 Grudnia 2015, 15:08 »
A może zamiast oklepanej imprezy w barze/klubie, striptizu i innych takich dziwnych rzeczy wypad z przyjaciółkami np. w góry? Można wynająć jakiś domek w niewielkiej miejscowości i bawić się równie dobrze jak w knajpie. Ewentualnie może być nawet schronisko i wędrówki po górach, żeby było oryginalnie. :)
« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2015, 00:04 wysłana przez zibi »

Offline Gienia91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #53 dnia: 18 Grudnia 2015, 11:25 »
Ja swój wieczór panieński miałam na statku, a w zasadzie małej żaglówce. Wieczór był fajny, ale bez rewelacji.

Offline czarnabarbie

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.06.2017
  • Skąd:: Poznań
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #54 dnia: 18 Grudnia 2015, 13:14 »
Witam !!!

Możecie pomyśleć, że coś ze mną nie tak, ale ja nie chcę mieć wieczoru panieńskiego i nie chciaabym aby mój narzeczony miał kawalerski :) Wpadłam na inny pomysł - jeśli narzeczony zdecyduje, że chce mieć kawalerski to wynajmujemy klub i przedzielamy go taśmą i bawimy się przez jakiś czas w jednym klubie osobno potem razem :)

Offline pajeczyna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #55 dnia: 12 Lutego 2016, 14:45 »
Super atrakcją na wieczory panieńskie są piniaty w kształcie penisa :))) Wrzuca się do niego jakieś prezenty, gadżety, cukierki ( ja wrzuciłam cukierki, liściki z zadaniami i  konfetti dla większego efektu WOW przy rozbijaniu :) Jak to wszystko się wysypuje to jest dużo śmiechu i zabawy. To jest nowość na rynku i  najczęściej można spotkać piniaty dla dzieci ale w sklepie internetowym Lido są dla dorosłych za jakieś 90 zł

Offline Asiq
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5294
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Lutego 2016, 13:20 »
o ty w życiu...

wielki zwisający penis to raczej nie mój klimat :P

Offline WE84
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #57 dnia: 4 Maja 2016, 16:52 »
Ostatnio organizowałam wieczór panieński dla mojej przyjaciółki. Nie miałam dużo czasu, a chciałam, żeby było z pomysłem. I tu na wysokości zadania stanęło miejsce World Escape. Zabrałam naszą ekipę dziewczyn do pokoju zagadek Novus Ordo Mundi w Warszawie. Świetnie się bawiłyśmy i było to naprawdę profesjonalnie przygotowane. Podzieliłyśmy się na 2 ekipy i rywalizowałyśmy komu uda się wydostać w lepszym czasie. Pokoju mega współpraca bo trzeba być tą "lepszą grupą" :)  dodatkowo, miałyśmy zapewnioną wizażystkę, która w między czasie szykowała naszą przyszłą pannę młodą na imprezę, którą miałyśmy w planach po grze. Muszę przyznać rewelacyjna zabawa, super wspomnienia a najważniejsze Panna Młoda zachwycona  ;)

Offline Kajetan
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 21.03.2010
  • Skąd:: Świebodzin
  • Ślub w: Zielona Góra
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #58 dnia: 8 Maja 2016, 22:42 »
U mnie z wieczorem panieńskim,który siostrze organizowałam,  sprawa wyglądała bardzo nietypowo. Nasze grono to w większości miłośniczki koni, tak więc zaczęłyśmy od wizyty w stadninie koni. Wiadomo , było nas trochę więcej, czasu było dużo, to można było z konikami zrobić wiele ciekawych rzecz. Dobrze, że zawczasu kupiłam odpowiednie produkty  dzięki czemu nie traciłyśmy czasu na latanie po sklepach i kombinowanie, w jaki sposób można te jakże wspaniałe zwierzęta nagrodzić.
« Ostatnia zmiana: 8 Maja 2016, 22:57 wysłana przez liliann »

Offline pastor
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!! Pomysły na WIECZÓR PANIEŃSKI !!!
« Odpowiedź #59 dnia: 15 Czerwca 2016, 09:38 »
Proponuje wieczór panieński na spokojnie. Jest bardzo wiele innych ciekawych opcji na ten dzien. Nie trzeba od razu wynajmować striptizera co jest moim zdaniem dość żenujące . Lepszy będzie
kurs lepienia gliny
wyjście do spa
wynajęcie masażu w domu
organizacja panieńskiego w kawiarnii
czy też wyjazd na wycieczkę do innego miasta
Co do prezentów to tutaj jest spora lista propozycji. Warto byłoby również delikatnie podpytać przyszłą pannę młodą o to co chciałaby dostać.
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2016, 11:10 wysłana przez zibi »