e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Upgrade forum - pytania, bledy, problemy  (Przeczytany 10236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam,

Zgodnie z informacja nt. zglaszania wszelkich problemow z dzialaniem nowego forum - na szybkiego:

1. Czy w opcji pokaz wiadomosci od ostatniej wizyty beda wszystkie - takze nowe watki? nie tylko te w ktorych bralam udzial?

2. Probowalam znalezc ale niestety nie udalo mi sie ustawic podgladu (po najechaniu na watek) fragmentu ostatniej wiadomosci wraz z liczba nieprzeczytanych postow. Przyznam sie, ze przydawalo sie to tez do zglaszania pieknych fotek do moderatorow (widac bylo linki typu sexitp) bez potrzeby otwierania i ogladania ich.

Na razie tyle..

Aha i jeszcze: cytowanie selektywne zniknelo? wyglada na to ze jest tylko cytowanie calej wypowiedzi?  ???

1. dla mnie podgląd wiadomości był kluczową sprawą...
2. SB jakoś na górze mi nie pasuje (ale to najmniejszy ból)
3. nie wiem, czy można z tym coś zrobic, ale bardzo nieczytelne się forum teraz stało, wszystko zlewa się w całość.
4. przydałaby się także liczba wiadomości nieprzeczytanych.

póki co tyle...

Offline maryush Mężczyzna

niestety ale podgladu nie bedzie bo dorzynal mocno serwer, z reszta sie pomysli - na razie jest wiele innych rzeczy do doszlifowania a ja nie jestem w stanie zrobic wszystkiego odrazu na dzien dobry

a.katarzyna

• Gość
nie jestem w stanie zrobic wszystkiego odrazu na dzien dobry

pojęczymy, pojęczymy - ale damy żyć  ;D

moje pytanka dot.:

ikonek pod avatarem???? nie moge rozszyfrować żółtego i zielonego - o ile przy zielonym zapraszają mnie do windows live, to żółty jest nie działający - jak mogę sie ich pozbyć????? pewnie w profilu - tylko tam nie odnalazłam nic co by mnie na nie naprowadziło.

są jeszcze te opisy o poziomach (te paski czerwony, niebieski i jeszcze jakiś - pod skrótowym profilem)????

ICQ, AIM, MSN, YIM   ??? ??? ??? - coś tu się wpisuje??

« Ostatnia zmiana: 21 Maja 2007, 12:10 wysłana przez a.katarzyna »

Offline maryush Mężczyzna

tzn. jakiego zoltego i zielonego? zolte sloneczko to od gadu gadu jest jesli o tym myslisz :) a te opisy o poziomach - jakie opisy? paski? te icq, aim, msn, yim to sa komunikatory takie jak gadu gadu, skype i tym podobne kosmosy :)

a.katarzyna

• Gość
żółty i zielony ludzik - zółtego juz skasowałam wywalając jednocześnie nr gg przypisany do ICQ. pozostał zielony - który mnie odnosi do "windows live" z nim tez coś wymyslę.

poprzednia wersja klikania na nick użytkownika pozwalał zobaczyć krótki profil i % dane np. napisanych postów (te paski mam na myśli)

ja tam skypa nie widzę - tylko tlen.

Offline Beth Kobieta

To teraz moje wątpliwości i pytania:

1. Zniknął mi avatar - kilka godzin temu jeszcze był. Czym to jest spowodowane?
2. Mam problem z dotarciem do mojej relacji ślubnej, do której mam odnośnik w podpisie.
3. Dlaczego muszę się logować za każdym razem, gdy wchodzę na forum? Nie ma już opcji logowania automatycznego?
4. Po napisaniu nowej wiadomości jestem wyrzucana na stronę główną forum - w poprzednim było się przenoszonym automatycznie na swoją napisaną odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: 21 Maja 2007, 14:44 wysłana przez merkunek »

Offline KAHA Kobieta

Nie mogę moderować forum - 1
Nie wyświetla mi się dział Wewnętrzny - 2

Co sie stało?

Acha i jeszcze nie widac moich tekstów w okienku :((

To wszystko. Prosze o odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: 22 Maja 2007, 20:38 wysłana przez merkunek »

Offline ela Kobieta

KAHA ale to chyba u wszytskich tak jest : ja tez nie moge moderowac gorum...a są dziwne tematy !
No i wewnętrzenego tez nie widze .

Sory ale jak dla mnie na frum jest teraz za duzy bałagan .Nie jest wyraznie , pzrejzyscie . Wiem ze ktos sie napracowął ale moim zdaniem stare było duzo bardziej "zrozumiałe" i nie jest to kwestia przyzwyczajenia.

Offline SaTine Kobieta

Zgadzam się. To stare było jednym z najlepszych forum pod względem poruszania się i wyglądu na jakich byłam, i to je odróżniało od innych.BYło tak swojsko. Przyjemnie się na nim siedziało, a teraz już nawet mi sie nie chce niczego tu czytać  :(

Offline demka Kobieta

tak więc w polu, w którym znajduje się nasz nic, płeć, avatarek jest tez data ślubu... tylko, że ślub napisane jest przez "s" slub... drobiazg, ale może warto go zmienić :?:

Offline gosiaczekk Kobieta

BYło tak swojsko. Przyjemnie się na nim siedziało, a teraz już nawet mi sie nie chce niczego tu czytać  :(

To prawda - mnie tez nie chce się siedzieć na forum, bo nie mogę zapanować nad nowymi postami. Nie wiem co już czytałam, a czego nie. Nawet jak coś przeczytam to i tak zaznaczone jest jako NOWE. bez sensu :(

"Nie zgadzam się na nic, co nie jest doskonałe!" ;)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
przyzwyczaić się bedzie trudno fakt...
ale niestety wiele rzeczy zupełenie mi sie nie podoba....

Offline ela Kobieta

...miedzy innymi dlatego też nie pisąłm nic od parzu dni...

Offline SaTine Kobieta

martini podgląd już jest.

Ja już się powoli zaczynam przyzwyczajać do tego forum, napewno dużo rzeczy jeszcze zmienią.. więc mam nadzieje że nie będzie tak źle....

SaTine hm.. jest podglad ostatniej wiadomosci i liczby nieprzeczytanych w tym watku?

Offline SaTine Kobieta

jeśli wam chodzi o taki podgląd (że najeżdza się na wiadomośc i widać pierwszy i ostatni post .. no to cos takiego jest)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
jeśli wam chodzi o taki podgląd (że najeżdza się na wiadomośc i widać pierwszy i ostatni post .. no to cos takiego jest)

kurde gdzie????? ??? ??? ???ślepam :-\

Offline SaTine Kobieta

No u mnie jak wchodze, w konkretne działy , i najeżdżam na wątek to pokazuje pierwszy i ostatni post..

(ale nie ma tego niestety jak się weźmie:Pokaż wszystkie wiadomości od ostatniej wizyty  :-\)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
No u mnie jak wchodze, w konkretne działy , i najeżdżam na wątek to pokazuje pierwszy i ostatni post..

(ale nie ma tego niestety jak się weźmie:Pokaż wszystkie wiadomości od ostatniej wizyty  :-\)
no i dlatego ja ślepak nie widze....bo ja własnie z tej ostatniej wizyty korzystam...

Offline SaTine Kobieta

No właśnie (w ostatniej wizycie) by się bardziej ten podgląd przydał...
I według mnie chyba wystarczył by tylko podgląd ostatniej wiadomości (co by się za bardzo nie mieszało  ::) )

Offline SaTine Kobieta

Przydałby się jeszcze wiek , koło avatarka (jak w poprzednim forum  :) )

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Nie wiedziała gdzi eto umieścić ale to chyba będzie dobre miejsce - CENZURA - trzeba coś z tym zrobić bo działa hmmm zbyt restrykcyjnie ;D ocenzurowane są słowa, które nie są obelżywe czy też powszechnie uważana za niecenzuralne ale zawierające takowe w swoim składzie - trzeba to jakoś inaczej ustawić :ekxpert:

Offline demka Kobieta

maja [podpisuje sie pod tym co napisałaś, tez to zauważyłam :!:

a.katarzyna

• Gość
tak tak tak tez zauważyłam wkradającą sie cenzurę  ;D

jeszcze mała prośba - gdyby tak w kalendarzu zamieszczać info o ślubach (kiedy i gdzie) było by łatwiej w rozeznaniu.

Offline Mariolka Kobieta

a co z cytowaniem selektywnym?trzeba cytować całą wypowiedź?

Offline ela Kobieta

No własnie . Prosze o odpowiedz co do cytowania selektywnego .
No i kolejne pytanie . Gdzie sie daje ostrzezenia ?
 Przeszukałam cąłe forum i nie widze takiej opcji  ??? ::)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ostrzeżenia są przy postach...żółte wykrzykniki

Offline ela Kobieta

No a jezeli ktos nie ma postów ? A trzeba mu dac ostrzezenie ?
Chodzi mi tu o Klusie która dostała super PW od Mileczki .

Offline AndziaK Kobieta

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego mój avatar jest "rozjechany" ?

W profilu wygląda normalnie, ale juz na forum to beznadziejnie rozmazany, rozciągnięty.... Co mam zrobić?