Autor Wątek: Dziewczeta a jaki byście wybrały bukiet do mojej sukni ?  (Przeczytany 3698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosiulka31
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
Prosze pomóżcie mi bo sama już nie wiem jaki będzie pasował bukiecik ślubny do mojej sukni , wiem tylko tyle że powinien być długi poniewaz jestem wysoką dobrze zbudowaną osóbka, dodam do tego iż mam ciemne włosy i piwne oczy. Prosze o rady :)
a to moja sukienunia  :skacza:

http://img46.imageshack.us/my.php?image=mojasukniahm8.png

Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Dziewczeta a jaki byście wybrały bukiet do mojej sukni ?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maja 2007, 08:57 »
Ja jestem za prostymi kwiatami np. cantadeski pomarańczowe (coby sukni nie zakrywały bo jest piękna) :) :) :)



Offline Mała Czarna

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • "Całym sercem..." "... aż do końca świata."
  • data ślubu: 2.09.2006
Dziewczeta a jaki byście wybrały bukiet do mojej sukni ?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maja 2007, 16:10 »
Suknia jest cudowna, elegancka!!! Bardzo mi sie podoba
Ja swoja wiazanke wypatrzylam na jednej z tych stron, pozatym uwielbiam lawedowy kolor i dlatego wiazanka byla w takim kolorze choc wszyscy doradzali pomaranczowe:-)
Pozdrawiam i milego poszukiwania... jak cos wypatrzysz to podaj adres:-)

http://www.yourweddingcompany.com/index.php/action/createBouquetStyle/planId/2/
:-)

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Dziewczeta a jaki byście wybrały bukiet do mojej sukni ?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maja 2007, 16:31 »
Radze zajrzeć na tą stronke co podała Mała Czarna,  wczoraj tą samą  wkleiłam w dziale jakie kwiaty , 2 dni przeglądam. Cała masa tam tego!!!!

Offline evamarija
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
Dziewczeta a jaki byście wybrały bukiet do mojej sukni ?
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maja 2007, 12:08 »
Mi do takiej sukni - chodzi glownie o tren pasuja jedynie eleganckie kwiaty: orchidee, roze, zadne margarytki czy gerbery nie wchodza w gre, nie beda sie komponowac.

Offline Lili-liliana

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.05.2010r.
Odp: Dziewczeta a jaki byście wybrały bukiet do mojej sukni ?
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Sierpnia 2007, 10:24 »
Ja bym proponwałą ci bukiet jedno kolorowy. Naprzykłądn z kremowych róż i w takim rogu.

Suknie śliczna.
Natalia 26.04.2012 Bartłomiej 10.01.2018

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: Dziewczeta a jaki byście wybrały bukiet do mojej sukni ?
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Sierpnia 2007, 08:19 »
Bardzo oryginalna suknia. Sliczna jest!

Zdecydowanie bukiet jednokolorowy, koniecznie korespondujacy z haftami. Ja bym dala bukiet "zbity", wykonany z jednego rodzaju kwiatow. W intensywnym kolorze. Patrzac na te foty, wydaje mi sie ze swietnie by pasowal do sukni bukiet z bordowych roz. O taki (bez liscie, dodatki do bukietu jesli juz to takie same, jak bizuteria):

tylko delikatnie wydluzony w "lezke":


Jesli bardziej przemawia do Ciebie awangardowa wiazanka, to proponuje bukiet-kule. Cos takiego (tylko oczywiscie bardziej zdecydowany odcien roz i wstazka w kolorze kwiatow):
Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: Dziewczeta a jaki byście wybrały bukiet do mojej sukni ?
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sierpnia 2007, 08:53 »
Lili-liliana odkopala watek, a ja sie naprodukowalam nim spojrzalam na date zapytania autorki tematu. No coz, wszystko co napisalam powyzej potwierdzam raz jeszcze i mam ogromna nadzieje, ze Gosiulka31  wciaz jeszcze jest przed slubem i ze te moje wypociny Ja jakos natchna :wink:

Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.