Autor Wątek: DIETA  (Przeczytany 6169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
DIETA
« dnia: 2 Marca 2005, 14:16 »
Zaczynam dziś 13-dniówkę zwaną też dietą kopenhaską :)

już kiedyś ją sobie zafundowałam, ja zrzuciłam 3kg a koleżanka 5kg :)

trzymajcie za mnie kciuki

http://www.twojadieta.info/dieta/kopenhaska/


PS może ktos się przyłączy?

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
DIETA
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Marca 2005, 14:26 »
Brzmi zachecajaco:) Teraz muszę się zmobilizować a z tym będzie trudno :)

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
DIETA
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Marca 2005, 14:28 »
Trzymam kciuki Gosiu i zaczynamy odliczanie - 13 ...... :D

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
DIETA
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Marca 2005, 14:36 »
własnie zasiadam do tzw lunchu - pólmisek 3-kolorowy,po prawej plastry  czerwonego pomidora, po lewej pokrojone zółciutkie jajka a nad tym pół paczki zielonego szpinaku (po podgrzaniu wychodzi tego ok. 10 łyżek)

najważniejsze żeby wyglądało ładnie :)

wiecie jak niewiele człowiek musi jeść żeby nie czuć głodu :roll:

ale ja i tak będę sobie pomagać "wypełniaczami żołądka" i dodatkowo tabletki z witaminkami, no i pić nalepiej min. pół godz po posiłku


dzięki za wsparcie :)

a teraz zaczynam się delektować mym papu  :lol:

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
DIETA
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Marca 2005, 14:41 »
Monia miała taki fajniutki licznik kilogramowy  :roll: z żółwikiem, wlep sobie  :D


Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
DIETA
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Marca 2005, 15:15 »
dzięki Maju za radę :P

a skoro dieta 13-dniowa to i 13 kg "to go" :)

choć nie wyobrażam sobie siebie po takiej utracie wagi...ale na jednej ze stron wyliczyło mi że przy wzroście 173 powinnam ważyć 58 kg ..no cóż...no to sobi taki cel okresliłam...a co mi tam..

czy ktos z was kiedyś stosował jakąś dietę?

a może macie w planach przed ślubem zrzucić zbędny kg, lub dwa?

Offline Tajusia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2534
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2005
DIETA
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Marca 2005, 16:47 »
Hejka!
Ja właśnie skończyłam niedawno tą dietkę :D :D :D

Jakiś tydzień temu był upragniony "13-ty" dzień, schudłam 3 kg ( TYLKO :( ) To był mój pierwszy raz kiedy ją stosowałam, naczytałam się i nasłuchałam o tej metodzie i postanowiłam spróbować, zwłaszcza że nie powinnam jeść mąki to odpowiadałam mi kopehaska :)
Tyle wyrzeczeń, a super ściśle przestrzegałam - nic a nic innego nawet gumy do żucia i tik-taka nie tknęłam, w domku mnie podziwiali za wytrwałość bo to jednak trochę cierpilwości wymaga żeby wytrwać pół miesiąca na takich składnikach i jak dla mnie to mały spadek wagi, liczyłam na 4-6 kg :( No ale coż podjadało się to teraz trzeba wycierpieć.
Będę trzymać za Ciebie kciuki bardzo mocniutko i życzę lepszych efektów ode mnie  :lol:
Główka do góry, najtrudniej jest 4-6 dzień - WYTRZYMAJ! Mi osobiście trochę przeszkadzała w tej diecie monotonia składników, ciągle jajka, drób i sałata - teraz chwilowo nic z tych składników nie jem, odpoczywam :D

Ale znów muszę coś wymyśleć bo do mojego wagowego ideału brakuje jeszcze 6 kg!
Pozdrowionka  :ok:
"...Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się NIC więcej..."

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
DIETA
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Marca 2005, 17:12 »
Wszystko fajnie,,, ale.....
 
 To nie dla mnie

 :?
Nie lubię brokułów (tak to się odmienia?) , szpinaku oraz jogurtów (tzn na pewno nie w takich ilościach) ... Sałata może być, ale bez oleju...

 cóz.. nie lubię nawet kawy.... i cio maiałabym jesć?  :shock:

 Ale temu kto się zdecyduje życzę powodzenia i osiągniecia spodziewanych efektów :P



Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
DIETA
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Marca 2005, 22:06 »
Stosowałam tę dietę i schudłam około 6 kg. Przed tą dietą jadłam zupę kapuścianą przez około 3 miesiące i piłam czerwoną herbatę. Efekt końcowy - 10 kg mniej! I wcale się nie męczyłam.... ale ja lubie kawę i to wszystko co w tej diecie można jeść.
Życzę Ci powodzenia! Na pewno sie uda!  :D

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
DIETA
« Odpowiedź #9 dnia: 2 Marca 2005, 22:20 »
jakie diety....

 :biala_flaga:

drogie panie...

wystarczy ŻM... Żryjcie Mniej :taktak:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
DIETA
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Marca 2005, 23:02 »
Monia, to wbrew pozorom nie takie łatwe  hehe
     :cry:



Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
DIETA
« Odpowiedź #11 dnia: 2 Marca 2005, 23:52 »
no własnie Moniu, to wcale nie jest takie łatwe - dla mnie  :D

ŻM przegrywa z siłą przyzwyczajeń, a jak mam określone w diecie że mam zjeść to czy tamto, to już wieczorkiem nie podgryzam-bo nie wolno..

chodzi przede wszystkim o zmianę przyzwyczajeń...nie jeść chleba, słodyczy, ciastek przed TV
a jak wytrzymam 13 dni to później wyrzuty sumienia mi nie pozwola na podobne drobne grzeszki  :roll:
i oto mi chodzi :)
bo żadna dieta nie ma sensu jak później wraca się do wcześniejszego trybu życia

sumując 13 dniówka jest moim sposobame na przestawienie się na ŻM, bo tak z biegu to nie dam rady, musze sobie najpierw charakter wyrobić :oops:

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
DIETA
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Marca 2005, 07:26 »
A ja stosuje diete ŻM lub jak kto woli ŻP, juz od jakis 2,3 m-cy no i,,,,,,,,5kg w dol!! tez sie wcale nie mecze, bo ograniczam jedzenie wieczorami i staram sie jesc mnieje chleba, nie laczyc weglowodanow i tluszczy itp.
Gubie wolno kg i to nie jest takie meczace i mam nadziej skuteczniejsze, tzn waga zatrzyma sie i nie wroci zbyt szybko, tzn w ogole!!

Mam nadziej ze do lipca jeszcze z 5kg spadnie, wcalebym sie nie obrazila :)
02.07.2005

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
DIETA
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Marca 2005, 08:18 »
u mnie wszelkie diety nie maja prawa bytu....

sprowadze bardzo nierególarny tryb zycia.. jedzenieo stałym porach - hmm.. nie dla mnie.. za to staram się nie jeśc po pracy....
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
DIETA
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Marca 2005, 10:28 »
Aniuc, z pewnością jeszcze "zgubisz" te kilka kg, zostało ci jeszcze kilka m-cy... ja mam taki sam plan jak ty, po ukończeniu mojej 13-dniówki :)
ŻP/ŻM to gwarancja braku jo-jo

Moniu, nie gadaj, Ty nie masz czego zrzucać :) mądrala sie znalazła :roll:  :P

z drugiej strony wydaje mi się, że faceci mają silniejszą wolę, znam dwóch którzy chcąc schudnąć tak się zawzieli, że bez problemu im się to udało..

Offline Joanna
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
DIETA
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Marca 2005, 17:05 »
aniac ma rację.Nie podjadanie wieczorkiem, ograniczenie pieczywa i nie łączenie welowodanów jest gwarancją na schudniecie.Pozdrawiam:)


Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
DIETA
« Odpowiedź #16 dnia: 3 Marca 2005, 19:00 »
Cytat: "aniac"
A ja stosuje diete ŻM lub jak kto woli ŻP, juz od jakis 2,3 m-cy no i,,,,,,,,5kg w dol!! tez sie wcale nie mecze, bo ograniczam jedzenie wieczorami i staram sie jesc mnieje chleba, nie laczyc weglowodanow i tluszczy itp.
Gubie wolno kg i to nie jest takie meczace i mam nadziej skuteczniejsze, tzn waga zatrzyma sie i nie wroci zbyt szybko, tzn w ogole!!

Mam nadziej ze do lipca jeszcze z 5kg spadnie, wcalebym sie nie obrazila :)


gratulacje!!!!! na pewno jeszcze trochę zleci!!! jeszcze trzeba sobie rygor zastosowac i nie jeśc np. po godzinie 18 lub 19. U mnie to działało...teraz na zimę trochę sobie pofolgowałam  :D

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
DIETA
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Marca 2005, 21:40 »
mija 2 dzień i jest ok :)
a jutro na sniadanie dodatkowo grzanka :D nawet nie wiecie ile to radosci.. jedyny minus tej diety to według mnie brak chleba..
koleżanka mi powiedziała, że ta dieta powoduje przede wszystkim zmniejszanie ilości tłuszczu otrzewnego  :shock:
i dlatego jedni chudną 3 kg a inni 6 i nie zawsze to się odzwierciedla w obwodach
w razie gdyby była to nieprawda - to osoby zorientowane proszę na mnie nie krzyczeć  :wink:  z biologi interesowało mnie tylko rozmnażanie (wiadomo kogo)

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
DIETA
« Odpowiedź #18 dnia: 4 Maja 2005, 16:22 »
wznawiam temat!!
zeby sie dowiedziec czy nadal trzymacie linie??
ja schudlam w totalu 7kg, ale chyba ze 2kg mi przebyly od czasu jak jestem w Holandii, na cale szczescie (tylko i wylacznie z powodu diety) w sobote wracam do Polski!
02.07.2005

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
DIETA
« Odpowiedź #19 dnia: 4 Maja 2005, 16:26 »
Aniac to bardzo dużo schudłaś, aż 7 kilogramów! Gratuluję! Pewnie dużo wysiłku Cię to kosztowało! :wink:



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
DIETA
« Odpowiedź #20 dnia: 4 Maja 2005, 16:29 »
a któraś z Was stosowała może Aplefit?  :shock:
 na forum gazety (uroda) jest tam sporo na temat tych tableteczek... zastanawiam sie na "kuracją" hehe  :D
 może ktoś wtajemniczony szepnie słówko..



Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
DIETA
« Odpowiedź #21 dnia: 4 Maja 2005, 17:03 »
tak 7kg to dosc sporo no i jest widoczne....
a dieta to gotowane warzywa w duzych ilosciach i duzo wody,, bardzo malo chleba.
w sumie to nie byla jakas konkretna dieta tylko bardzo mocno uwazalam co jem, kiedy i w jakich ilosciach, taka moja wlasna dieta, ale najwazniejsze ze nie bylo to bardzo uciazliwe.
chce jeszcze 5kg zgubic, to wroce do wagi sprzed poznania mojego M. to on uwielbia mnie tak rozpuszczac, ze strasznie tyje..... (trzeba na kogos zwalic wine, prawda??!!)

a co do tabletek, jestem ich przeciwniczka.
jakos nie potrafie uwierzyc, ze tylko przez tabletki leca zbedne kg.
poza tym ostanio u kolezanki w rodzinie byl smiertelny przypadek drastycznego odchudzania sie wszystkiego rodzaju tabletkami......
02.07.2005

Offline aniaj
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
DIETA
« Odpowiedź #22 dnia: 4 Maja 2005, 17:24 »
Też kiedyś stosowałam owa dietę holenderską, pod nazwą dieta astonauty, ale dla mnie szpinak był nie do przełknięcia. Ponadto trochę za szybko chudłam i po 5 dniach, w ciągu których schudłam prawie 7 kg, musiałam ją przerwać ( zawroty głowy, itp). Mimo moich przykrych  życzę powdzenia i trzymam kciuki. :wink:


Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
DIETA
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Maja 2005, 08:18 »
A ja stosuję dietę odwrotną - to znaczy staram się trochę przybrać na wadze, bo mi otoczenie marudzi, żem za chuda jest..... :)

Offline obri

  • Zosia jest już z nami! :-)
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 606
  • Płeć: Kobieta
DIETA
« Odpowiedź #24 dnia: 6 Maja 2005, 09:02 »
Hej Julia! No to Ty to dopiero masz fajnie ;-)

Ja właściwie już zaczęłam dietować od jakiegoś czasu i staram się trzymać zasad Diety Plaż Południa (South Beach Diet-amerykańska dieta niskowęglowodanowa) i chudnie się na niej rewelacyjnie. Tylko po jakimś czasie troszkę brakuje słodyczy, chlebka itp... Obecnie robie sobie małą przerwę i jem to na co mam ochotę, ale chyba już czas wrócić do dietki, bo do zrzucenia zostało mi jeszcze 5kg :-P
No i muszę zacząć regularnie chodzić na fitness, bo do tej pory to chodzę tak "zrywami: :-)

Wszystkim dziewczynom życzę powodzenia! Kto ma schudnąć niech schudnie, kto ma przytyć niech przytyje ;-)

Mój Aniołeczek 19.02.2008 (*)

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
DIETA
« Odpowiedź #25 dnia: 6 Maja 2005, 13:26 »
Cytat: "Julia"
A ja stosuję dietę odwrotną - to znaczy staram się trochę przybrać na wadze, bo mi otoczenie marudzi, żem za chuda jest..... :)


To widzę Julio, że ja mam tak samo jak Ty! Jestem bardzo szczupła. Z przytyciem nie ma szans, tak już mam, że przytyć po prostu nie mogę! A mam sporą niedowagę, jak do mojego wzostu (ważę niecałe 50 kg. przy wzroście 170 cm.). Zawsze byłam chudziutka! :roll:
Powodzenia dla wszystkich odchudzających się i dla Ciebie Julio, żebyś przytyła! Wiem, że pewnie wszystkim jest ciężko! :wink:



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
DIETA
« Odpowiedź #26 dnia: 6 Maja 2005, 14:46 »
Mnie jest dobrze z taką wagą jaką mam, ale rodzinka i otoczenie marudzą. W sumie to i tak nie bardzo się staram, żeby przytyć :wink:

Offline Akna74
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
DIETA
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Maja 2005, 14:59 »
Obri ja tak jak ty jestem na Plaży Południa;-) tzn byłam bo teraz mała przerwa, ale wracam od 9 maja;-)
Ania

Offline aniaj
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
DIETA
« Odpowiedź #28 dnia: 6 Maja 2005, 22:36 »
A czy mogę prosić o jakieś bliższe informacje o tej diecie(plaże południa)?  :D


Offline Akna74
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
DIETA
« Odpowiedź #29 dnia: 7 Maja 2005, 01:10 »
nie wiem czy moge zamiescic link do forum o diecie plaż południa?
ok sprobuje...  :wink:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20960
ania