e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zespoly muzyczne z kuj-pom  (Przeczytany 124380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline neska Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: czerwiec 2010
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
7 maja 2009, 12:03
Hejka!
Ja ślubuję w przyszłym roku.  Mam zamówioną salę, kościół, fotografa, kamerzystę.  Nawet wiem jakim samochodem będziemy jechać, ale niestety mam problem z orkiestrą.  Jak wiadomo orkiestra na weselu jest najważniejsza.  Niestety spóźniłam się na zespół Express Duo +.  Oni są po prostu najlepsi ale terminów brak :( Zastanawiam się teraz nad zespołem Axi Band, czy ktoś cokolwiek o nich słyszał???

Offline sylvia1pl Kobieta

• Małżeństwo to słodka,dożywotnia kara za miłość :)
  • entuzjasta
  • data ślubu: 08.08.2008
7 maja 2009, 14:55
Do wypowiedzi Justysia888 to prawda najbardziej oblegane miesiące.Jestem już prawie rok po ślubie ale pamiętam jakby to było wczoraj jak my szukaliśmy.Sale mięliśmy zamówioną półtora roku przed,kamerzystę również co do orkiestry to zamówiliśmy sprawdzoną dobrą kapele ze Ślesina i wyobraźcie sobie,że w sierpniu mięliśmy ślub a oni nam oznajmili w styczniu,że oni jednak u nas nie zagrają bo mają okazję sprzedać swój sprzęt i ble ble ble
Znalezienie orkiestry w tak krótkim czasie graniczyło z cudem!!Ale udało się i mięliśmy zespół NEW STAR zadowoleni byliśmy bardzo!!!!

Offline basia_marcin

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.09.2010
11 maja 2009, 10:55
Czy za cenę ok 2. 000zł można znaleźć jakiś ciekawy zespół??? Jeśli tak to proszę o namiary.

Pozdrawiam

Offline syla:) Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 4.09.2010
11 maja 2009, 12:47
Jedyny który jak na razie znam jest już zarezerwowany przez mnie ;) Ale z tego co pamiętam jak przeglądałam forum, to New Star brało 1500zł

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
11 maja 2009, 13:01
Ja polecam nasz zespół - Figaro. Są z Janikowa. Mają stronkę. Wystarczy poszukać w wyszukiwarce.

Offline basia_marcin

• nowicjusz
25 maja 2009, 10:01
My wybraliśmy zespół SONETT z Nakła.  3 panów (gitara, saksofon, klawisze). 
Nie są może najtańsi, ale uważamy, że warto.

Offline neska Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: czerwiec 2010
27 maja 2009, 14:20
my też się zastanawialiśmy nad tym zespołem, ale niestety nie słyszałam ich na żywo i nie wiem jak prowadzą wesele? A Wy basia_marcin wzięliście ich z polecenia, słyszeliście jak grają?

Offline basia_marcin

• nowicjusz
29 maja 2009, 20:58
Polecili nam ten zespół w Sadze, demo na stronie spodobało się nam i umówiliśmy się na spotkanie.  Było bardzo sympatycznie i obejrzeliśmy płytę z wesela, na którym grają.  Prowadzenie wesela standardowe, panowie są otwarci na pomysły młodych.

• forumowicz
6 czerwca 2009, 21:50
Nie udało nam się tam pojechać, ale zdecydowaliśmy się już na inny zespół. szybko podjęliśmy decyzję i mam nadzieję, że nie będziemy tego żałować. W zasadzie to nawet żadnego zespołu na żywo nie przesłuchaliśmy. A Wy jesteście już zdecydowani na Toma-To? My bierzemy 3 osobowy zespół i jeden z panów gra na saksofonie. A w ogóle na kiedy panujecie ślub? Ja na razie do wszystkiego podchodzę spokojnie, wolałabym wszystko załatwiać sobie pomału, ale wszyscy mówią "masz jeszcze dużo czasu", ale ja i tak wiem swoje, po co później robić wszystko na ostatnią chwilę. W wakacje zacznę działać na całego :D

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
13 czerwca 2009, 01:15
Najbardziej do gustu przypadł mi zespół toma-to. Naprawdę fajnie grają. Pytanie czy ludzie chcą się przy nich bawić? Wie ktoś jak z oczepinami? Potrafią zachęcić?  :)

Offline akirka Kobieta

• bywalec
13 czerwca 2009, 21:36
Witajcie,
jestem na początku przygotowań ślubnych - najpierw chcę mieć załatwiony zespół i salę.  Jak na razie w ucho wpadły mi 2 zespoły - Savoy i Wxpress Duo Plus- czy ktoś słyszał te zespoły na żywo? Czy śpiewają też anglojęzyczne utwory? Propozycje demo są bardzo dobre, tylko jak jest w rzeczywistości?

Dziękuję za porady

Offline Justysia888 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 20 czerwiec 2009
24 czerwca 2009, 14:47
A ja właśnie świeżo jestem po i u nas grał zespół SUPLEMENT - godny polecenia, cudowny czysty głoś wokalistki, rewelacja i do tańca i do różańca jak to się mówi. pozdrawiam i gorąco ich polecam

• forumowicz
26 czerwca 2009, 21:12
Gratuluje :) :)  To fajnie, że dobrze wypadli, ulżyło mi trochę :P A jak tam saksofonista, dał czadu? ;)

Offline maja_tor Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.08.2010
29 czerwca 2009, 23:41
a czy słyszeliście coś o zespole BLIŹNIACY ???

Offline bogi Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 03.10.2009
15 lipca 2009, 17:56
Bawiliście się przy zespole Axell Band z Maksymilianowa? możecie cos o nich powiedzieć?

Offline Andżela26 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 4 lipiec 2009
16 lipca 2009, 09:12
Polecam zespół Vega z Bydgoszczy.  Teraz gra w nowym składzie.  Wokalistka ma super głos, ładna i do tego fajnie gra na saksofonie.  Potrafią super rozkręcić imprezę, zwłaszcza w klimatach dyskotekowych (oświetlenie+dym+muzyka).  Na moim weselu goście się wybawili.  Muzyka dla każdego - i dla starszych klimaty np.  Krawczyka i dla młodych obecne hity z list przebojów.  Polecam!!

Offline murasiaasia Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 27 czerwiec 2009
27 lipca 2009, 07:28
Emotion Band. Zdecydowanie. Grali u mnie i wszyscy goscie byli zachwyceni. Wokalistka pieknie spiewala i wolne i szybkie piosenki, byla i Abba i nowosci, a do tego wzruszyla nie tylko rodzicow ale cala rodzine, spiewajac po polnocy Cudownych Rodzicow. A wokalista porywała do tańca piosenkami Bitelsów, Toma Jonsa ale i nowymi kawalkami, Feela czy Formacji. No i jeszcze genialna biesiada przy stołach z akordeonem. To zachwyciło starszą część rodziny ale spiewali wszyscy. Widzę, że dla nie których to ważne, więc dodam, ze mają fajne światła i dym.  Polecam

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
28 lipca 2009, 12:49
hej dziewczyny :):):)
ja mam zespół duo marat to jest dwóch panów widziałam jak grają na weselu i jestem pod wrażeniem :):):)
jest to dwóch mężczyzn przy których nie mam mowy o siedzeniu tylko zabawa zabawa zabawa i jescze raz zabawa!!! Ja będę miała ich na weselu już nie dlugo za 5 tygodni :) jak byłam podpisuwać umowę z moim narzeczonym to facet z orkiestry pyta się nas co sobie życzymy itd, jaka me lecieć muzyka kiedy chcemy podziekowania dla rodziców jak mają wygladać oczepiny czy dużo chcemy konkursów itd.  Ja jestem pod wrażeniem tych mężczyzn, i niorą nie dużo bo tylko 1400 zł, grają tak długo jak ludzie będą się bawić, i żadnych dodatkowych kosztów nie ma nawet jak w trakcie wesela jakiś koncert zyczeń itd. . . 

Offline Majax2 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2010
5 sierpnia 2009, 14:29
A mial ktos lub zamierza miec zespol axel band na swoim weselu? Jakie opinie?

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
5 sierpnia 2009, 18:23
a ten axel band to jak widać dość popularny zespół :)

Offline Majax2 Kobieta

• użytkownik
5 sierpnia 2009, 19:04
A znasz jakies opinie o nich?Na forum przewija sie kilka razy ich nazwa, ale raczej zadnych konkretow

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
5 sierpnia 2009, 19:09
no jak gdzieś wyczytylam , że fajnei garją i się nie można przy nich nudzić ale to raczej nie e-wesele a na jakimś innym forum ale nie jestem pewna  :P :P :P

Offline Majax2 Kobieta

• użytkownik
7 sierpnia 2009, 08:33
A czy "wasze" zespoly pily alkohol w trakcie wesela?

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
7 sierpnia 2009, 09:48
A ja jestem ciekawa, czy ktoś się bawił przy zespole Figaro? Nie trafiłam na żadną opinię o nich, a będą grali na naszym weselu.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
7 sierpnia 2009, 18:50
a słyszałaś jak grają?

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
7 sierpnia 2009, 18:53
ada, nie na żywo, tylko słyszałam ich demo.....

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
7 sierpnia 2009, 18:54
ale najważniejsze, że Tobie się podobają :)

Offline Majax2 Kobieta

• użytkownik
8 sierpnia 2009, 08:21
Ja tez nie słyszałam jak wybrany przeze mnie zespól gra na żywo(powiedzieli,ze pary nie życzą sobie rozpowszechniania płyt ,a podejście na wesele na którym graja jest nie możliwe)Podobało mi sie demo i maja przystępna cenę.Trochę mnie to niepokoi.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
8 sierpnia 2009, 12:02
a czemu jest nie możliwe  ??? ??? ???

Offline Majax2 Kobieta

• użytkownik
8 sierpnia 2009, 16:07
Podobno wiele par sobie nie życzy takich zwiadowców na swoim weselu.Z jednej strony rozumiem,ale z drugiej byłabym spokojniejsza gdybym zobaczyła jak graja na żywo.