e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jakie buty?  (Przeczytany 4208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Jakie buty?
12 maja 2007, 14:26
Nie wiem, czy temat już był i jak się powtarza, to bardzo przepraszam.
Ale jednym z problemów jaki spędza mi sen w powiek, to buty do sukienki.
Sukienka długa, z podwyższonym pasem, w kształcie litery A.
I jakie buty? Ostatnio kupiłam piękne białe sandałki z materiału podobnego do skóry. Ale jak tylko kupiłam usłyszałam, że powinny być stopy zakryte. Jak odkryta jest pięta, to pieniędzy nie będzie, a jak odkryte palce, to szczęście będzie uciekało.

Powiedzcie, jakie butki miałyście i doradźcie, proszę :(
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline alex7

• użytkownik
Jakie buty?
12 maja 2007, 15:57
:hello: Lara_Croft,
wydaje mi się, że najlepiej wybrać takie, w jakich będzie Ci wygodnie, będą się ładnie prezentować i oczywiście będą pasować do sukni. Ja sama zawsze preferowałam butki zakryte z przodu i z tyłu ale na ślub będą z odkrytą piętą - uważam, ze są bardziej eleganckie, a przesądami się nie przejmuj - jakbym całe życie robiła wszystko wg przesądów to o matko!!! :mdleje:  A tak reasumując to moim zdaniem sandałki do sukni z podwyższonym stanem będą super wyglądały  :brawo_2:  Jak byś miała fotki to można by coś więcej powiedzieć, ale z twojego opisu i tak będzie ok .Pozdrawiam :taktak:  :taktak:  :taktak:

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Jakie buty?
12 maja 2007, 16:46
Lara_Croft, ja tez mam problem z butami!! ale mysle ze jak kupilas sandalki to sie nie martw przesadami, jest ich cala masa!! takie brednie wymyslaja!!
a ja bede miala butki z odkrytymi palcami !! takie jak sa teraz modne
własnie takie z firmy R... tylko beda bez tego kwiatuszka i oczywiście białe:)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Jakie buty?
12 maja 2007, 23:18
Przesądami się nie przejmuj, bo co osoba to co innego Ci powie. Ja osobiście raczej muszę zapolować na zakryty przód a odkrytą piętę. Wolę zakryty przód tak w razie czego żeby podczas tańców nikt mnie nie podeptał i żebym w duchu nie przeklinała :) a tak to będzie spokój :)

• maniak
Jakie buty?
13 maja 2007, 12:22
nie, co do przesądów to juz spotkałam się ze sprzecznymi, np z jednej strony nie powinien być rubin (tak u nas na stronie głównej jest napisane) a z drugiej strony powinno byc czerwone oczko dla odpędzenia złego oka zazdrosnych :p

a butki bym wkleiła, tylko jak? zdjęcie mam na kompie, a nie na jakiejś stronce w sieci :(
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline Oleńka81 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
Jakie buty?
13 maja 2007, 15:52
Cytat: "Lara_Croft"
Jak odkryta jest pięta, to pieniędzy nie będzie, a jak odkryte palce, to szczęście będzie uciekało

głupszej głupoty nie słyszałam....  :mdleje:

nie zwracaj an to uwagi..
to poiwem ci cis takiego..

podwiazka znaczy wiernosc meza..  spadła mi kilka razy z nogi... i to teraz znaczy ze mnie maz zdradzi...??  no mam nadzieje ze nie.. hehe

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Jakie buty?
13 maja 2007, 16:00
przesądy przesądami, to bajka..

ale estetyka...  :taktak:
 rozumiem, że zamierzasz założyć pod suknię pończochy? no to teraz pomyśl, jak będą one wyglądały z sandałkami? przecież do sandałów rajstop itp się nie nosi.. :drapanie:

to jedna sprawa, druga taka, że możesz często być narażona na deptanie, więc to na pewno przyjemne nie będzie,  a tak zakryty but troszkę ból zmniejszy..

no i 3 sprawa.. jak by nie było, mają sandałki i pończochy to podczas chodzenia, tańczenia strasznie ci się one zabrudzą.. i będziesz musiała je przebierać w połowie wesela..

ja obstawiam za butem zakrytym z przodu i z tyłu, ewentualnie odkryta pięta...  ;)

• maniak
Jakie buty?
13 maja 2007, 23:34
co do przesądów, to co jeden to głupszy, ale to inna sprawa :)

Marcel - 8.01.2017

Offline Asia-85 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 8.09.2007 nasz magiczny dzień...
Jakie buty?
14 maja 2007, 09:13
Ja też uważam ze przy rajstopkach bądź pończochach sandałki nie wyglądały by zbyt estetycznie jesli chodzi ci o cos delikatnego do twojej sukienki postaw raczej na odkrytą piętę

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007 Gliwice
Jakie buty?
14 maja 2007, 14:17
Jesli chodzi o moje zdanie napewno nie przejmuj sie przesadami , sama bym sie nie przejmowala . Buty slubne przede wszystkim musza byc wygodne i musza Tobie sie podobac ale wydaje mi sie ze bardziej elegancko wygladaja buty zamkniete tz z pelna pieta i palcami ewentualnie z odkryta pieta .Jak zawsze wybor nalezy do Ciebie

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
Jakie buty?
15 maja 2007, 01:13
wydaje mi sie ze bardziej elegancko wygladaja buty zamkniete tz z pelna pieta i palcami ewentualnie z odkryta pieta

ja jestem dokładnie tego samego zdania. :taktak:

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: Jakie buty?
26 sierpnia 2014, 16:17
może się ktoś skusi na butki, które spokojnie nadadzą się na ślub/wesele na przebranie
balerinki firmy ARCHE.
Buty produkowane ręcznie we Francji z najwyższej jakości skór. Mega wygodne (to mało powiedziane).
buty podobne jak te tylko białe perłowe: http://www.arche-shoes.com/store/pc/viewPrd.asp?idcategory=&idproduct=21906

Cena 250zł (do negocjacji)

w życiu nie miałam wygodniejszych na nogach.

Offline kmorawka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.01.2010
24 sierpnia 2015, 10:23
Buty mają być wygodne, a wszelkie zabobony  puszczaj mimo uszu, to od Was wszystko zależy, nie od butów

Offline kajkosz Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 2004
28 sierpnia 2015, 18:59
Jak paluszki odkryte, to szczęście zdobyte.  Jak pięty widać całe, życie czeka was wspaniałe.  To tak dla równowagi.   ;D