e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: POMOCY ZESPÓŁ na 01 Październik 2005  (Przeczytany 2571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline didi Kobieta

Zibi i reszta kochanej brygady potrzebuję pilnie namiarów na dobry zespół na 01.10.2005. słyszałm o San Sebastian i Galileo ale może jest ktoś więcej :!: A mówiłam że ten rok tez bedzie  u mnie znów weselny :D

Offline zibi Mężczyzna

San Sebastian ok, ale moze być problem z terminem...
proponuję porozmaiwaj przez telefon z muzykami z naszej bazy danych...
jestem pewien, że po takiej rozmowie poczynisz wstępną selekcję - z kim dalej warto się spotkać...
bardzo duzo ciepłych słów słyszałem o Dwunastce - widziałem ich w akcji i było dobrze
a może prezenter? to zawsze bogatszy repertuar i w oryginale...

Offline Sylvi Kobieta

didi - z naszej bazy swietne recenzje zbiera tez Andy.Moze jeszcze beda mieli wolny termin, bo podobnie jak San Sebastian sa rozchwytywani.

Ja bawiłam sie trzy raz na Sylwestra i raz na weselu przy Dwunastce.
Rewelacja polecam :):):):)

Offline Agnieszka Kobieta

Ja proponuję zespół VEDAN. Jak coś to mogę Ci podać no nich numer...

bo zabanuję :twisted:

żadnej reklamy...

Offline Sylvi Kobieta

Cytat: "pszczółka"
Sylvi, a jak mozna zobaczyc recenzje?

mowiac recenzje, mialam na mysli opinie ludzi - ustne opinie.

POMOCY ZESPÓŁ na 01 Październik 2005
22 Kwietnia 2005, 21:40
Ja polecam zespół "Bal-Luz". W kwietniu bawiłem się na imprezie przez nich obsługiwanej. Bylo super !!!  :D

24 Kwietnia 2005, 16:43
Pszczółka, ja lekko off-topic, nagminnie często kasujesz swoje posty wstawiając uśmieszek. Jeśli wstyd Ci tego co pisałaś to na drugi raz zastanów się wcześniej co masz zamiar napisać albo nic nie pisz. Cholery dostaję z tymi zmianami, człowiek czasami czyta forum i nie wie o co chodzi bo przez te Twoje kasowania rwiesz wątki.

Offline Kajda

Cytat: "Sylvi"
didi - z naszej bazy swietne recenzje zbiera tez Andy.Moze jeszcze beda mieli wolny termin, bo podobnie jak San Sebastian sa rozchwytywani.

a czy słyszał ich ktoś z Was na żywo. nie obrażając nikogo NIEPOLECAM byliśmy u nich na wizycie i całkiem fajnie mówili o tym jak pracują ale szczerze efektów nie było widać. :?

Czesc wsyztskim. Nie przerażajcie mnie , zdecydowałam się jakiś czas temu an Andy a tutaj taka zła opnia , czy ktoś ich słyszał na żywo ? Może jescze z nich zrezygnuję? HELP , prosze o szybką odpowiedź

Offline didi Kobieta

Ewcia!!! BEZ PANIKI przeciez jak mają tak wypełniony kalendarz to znaczy że graja a jak graja to co za problem sprawdzić jak? :wink:  umów się z nimi na któryś z terminów jak graja na żywo i wtedy będziesz miała 99% :roll:  pewność co potrafią bo z "ładnego gadania" to jeszcze nic nie wynika :obrazony: a opinie mogą byc różne :!:

Offline zibi Mężczyzna

i to jest najlepsza podpowiedź
przyłaczam sie!

Offline Kajda

droga czarownico!!!
moja sugestia nie miała Cię przestraszyć.
ciekawa jestem co od napisania ostatniego postu postanowiłaś czy zostałaś przy tym zespole czy może znalazłaś kogoś innego?

jeśli chodzi o ten zespół to jak z każdym opinie są różne
mi osobiście nie podoba sie śpiew wokalisty a raczej jego głos
mam wrażenie że może go stracić w każdej chwili no i spiewa troche operowo jak dla mnie
bo owszem fajnie że w tylu językach może prowadzić wesele ale to specyficzna potrzeba najlepij oso biście ich posłuchać jeśli macie jeszcze czas do wesela

Offline nikol

16 Września 2005, 20:05
Witam. Bawiłam się na weselu gdzie grał ANDY,beznadzieja, dużo mówią mało robią

Offline ela Kobieta

18 Września 2005, 22:42
Widzę , że jednym odpowiada zespół , a innym nie , ale jak wiadomo jednemu , ale wiadomo co człowiek , to inna opinia .

Offline Marta

19 Września 2005, 13:27
Jasne, że tak to przecież gdyby wszystko wszystkim się podobało to życie byłoby nudne. :)