e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: zespol PANMAJSTER (nowa nazwa NEW PERSON)  (Przeczytany 7139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kattis

• użytkownik
  • data ślubu: 27.09.2008r.
CZy gral u ktorejs(ktoregos) z Was na weselu???przypadkowo sie na nich natknelam i wysluchalam ich mp3 na ich stronie,ale nie wiem jak to wyglada w realu,wiec jesli ktos ma jakies info-prosze sie podzielic:)

Offline Wioleta Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
:hello: Ten zespół gra dość często w pubie Lochy w Sosnowcu. Podjedz sobie kiedyś na piwko i posłuchaj jak śpiewają.
Swego czasu dość często grali na sosnowieckich festynach, muza spoko ale czy na wesele odpowiednia to nie wiem, bo grają raczej w rokowym klimacie.

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
kattis, Moja koleżanka brała ślub w kwietniu i miał aten zespól . Powiedział aże spisali się świetnie. :taktak:  :taktak:  :taktak:  :taktak:

Offline mglod7

• nowicjusz
Czesc!
Wiec tak... grali na moim weselu we wroclawiu 8 lipca 2006 roku i bylo *cenzura*. Pomimo straszliwego zaru lejacego sie z nieba (nawet nocnego- bo bylo wtedy grubo ponad 30st. w cieniu w dzien) goscie skakali jak szaleni, oczywiscie czesci (ale znikomej) cioc sie nie podobalo bo za glosno i bez przyspiewek w stylu usia siusia, ale nam wlasnie o to chodzilo.
Ogolnie zrobili niezly show, nie lenili sie, wódy nie chlali (tylko na koniec imprezy sie z nimi napilem i polowa gosci z osobna rowniez z nimi dziekujac za super impre)

Offline zadowolona

• nowicjusz
Czyżby reklama?

Offline mglod7

• nowicjusz
otoz musze cie zawiesc, to nie reklama.
moderator niezle okroil moj wczesniejszy post, w tym cene jaka podalem...
jakby  ktos mial jakiekolwiek inne pytania to moj mail: mglod7@wp.pl
chetnie potwierdze wszystko co wyzej napisalem bo byli naprawde zajebisci...

Offline Basia Chylinska

• nowicjusz
Ja bede miala ta kapele na moim weselu i powiem wam kofane ze mam mnostwo pozytywnych opini, kiedys mailowalam z taka para jak ja z Uk i Pan Majster u nich gral i to jest maila jaki od nich dostalam

"No to widze ze macie podobnie do nas. My tez wszystko zalatwialismy z Anglii przez telefon i net. I powiem ze wszytsko sie super udalo. A Panmajster udal sie najlepiej. Goscie wymiataja na calego. I jesli nie gustujecie w disco polo itp to bedziecie zadowoleni na maxa. U nas na weselu wszyscy sie bawili caly czas. i starzy i mlodzi. Grali zarrowno klasyke jak i nowe kawalki. repertuar bogaty. Na pewno sie nie zawiedziecie. No i Pawulon wiezdzajacy na kolanach na srodek sali grajacy solowki robi furrore. "

a co do ceny to mysle ze nnie taka zla jak za taka jakosc,
a nie wiem czy mozna ale podam wam ich strone www www.panmajster.com
jak cos to najwyzej moderator usunie ;)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
Moze troche puzno ale ja kilka swoich slow wtrace. Po pierwsze na ich stronce to nie ich obecne zdjecia i nagrania a chlopakow z poprzedniego skladu. Z starego skladu obecnie zostala tylko jedna osoba. Stary sklad byl rewelacyjny. Mieli zreszta grac na moim wesleu ale z racji tego ze sie rozpadli poszukalam innego zespolu...

Offline patusia01 Kobieta

• nowicjusz
Ja bardzo chciałam mieć Panmajstrów (New Person) na swoim weselu. Niestety chłopcy od marca "śpiewają" sobie taką cenę za występ,że powaliła mnie na kolana. Na szczęście udało mi się znaleźć zespół w podobnych klimatach i zdecydowanie tańszy.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
patusia01 ja wlasnie tez zauwazylam ich cene i  zrobilam duze oczka...U mnie stary sklad mial zagrac za grosze plus ognisko no ale chlopaki porozjezdzali sie po swiecie

Offline Enjoo Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.05.2009
Patusia01 - a jaki to zespół tańszy i lepszy?

Offline patusia01 Kobieta

• nowicjusz
Nie napisałam, że lepszy, tylko, że w podobnych klimatach. Zespół to Karaluchy z Żywca. Tylko nie wiem czy mnie teraz moderator nie zlinczuje. Chłopaki mają swoją stronę www i są bardzo konkretni. Co sobie życzysz, to masz. A jak to się sprawdzi w realu to zobaczymy...Na innych weselach pierwsza klasa :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Chcialam dodac ze nie wiem jak gra obecny sklad..Mozliwe ze ejst lepszy od tego ktory kiedys znalam

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Odp: zespol PANMAJSTER (nowa nazwa NEW PERSON)
16 października 2008, 13:12
Również poproszę o namiary na dobry zespół :)
Z góry wielkie dzięki :*