Autor Wątek: ZESPÓŁ KAPRYS  (Przeczytany 7256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SIMONACZEK

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpień 2008
ZESPÓŁ KAPRYS
« dnia: 3 Maja 2007, 18:11 »
HEJ czy ktos z was miał badz ma miec na weselu zespół kaprys z mikołowa???  warto?? :skacza:  :skacza:  :skacza:  :skacza:


SIMKA

Offline ajako
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Maja 2007, 11:31 »
:hello: Hej haj
My bedziemy mieli ten zespół na naszym weselu 4 sierpnia tego roku. Jak narazie jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy, widzielismy sie osobiscie, pogadalismy sobie jak bysmy sie znali ze sto lat, teraz tez jestesmy w kontakcie przez gg z liderem zespolu. Bardzo fajny gosc.  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:
Zgadzaja sie na wszystkie nasze warunki i pomysly co nas bardzo cieszy, a co do reszty czyli tego jak to wyjdzie w tzw. praniu to moge dac ci znac jak juz bedziemy po weselichu.

Z tego co wyczytałam na ich stronce ( jeszcze starej jakis czas temu. mieli tam duzo świetnych pinii) i wysłuchalam wynika, że wybralismu bardzo, bardzo dobrze. :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:

Pozdrawiam

Offline SIMONACZEK

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpień 2008
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Maja 2007, 12:10 »
BYŁABYM WDZIECZNA
ale i tak zdecydowac sie musze juz.
 :skacza:  dostaliscie od nich jakas płytke lub widzieliscie ich na zywo?? bo co my chcemy ich zobaczyc to graja gdzies we wrocławiu itp


SIMKA

Offline kattis

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • data ślubu: 27.09.2008r.
SIMONACZEK
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Maja 2007, 14:54 »
masz ten sam dylemat co ja :mdleje: .Podoba mi sie jak graja,chociaz slyszalam  ich tylko  mp3 z ich strony.Z zadna opinia negatywna sie nie spotkalam-wrecZ przeciewnie,no wiec wszystko wyglada ok,ale mimo to nie moge sie do konca zdecydowac :nie:





Offline SIMONACZEK

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpień 2008
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Maja 2007, 15:41 »
WŁASNIE to jest jakies ryzyko ale w sumie nie mam doswiadczenie weselnego :) :) i wybór kazdego zespołu jest jakims ryzykiem  :mdleje:  :mdleje:  :mdleje:


SIMKA

Offline ajako
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Maja 2007, 16:26 »
SIMONACZEK,   Skad jestes, jesli moge wiedziec???
Cytat: "SIMONACZEK"
ale i tak zdecydowac sie musze juz.


No bo bez przesady macie jeszcze duzo czasu, a oni grywaja w wielu miejscach na Śląsku np. 26 maja na Dzierźnie, a 2 czerwca w Dabrowie Gorniczej, tam mozna podjechac i sobie samemu posluchac i zobaczyc.

Offline Wioleta

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Maja 2007, 16:27 »
Moje drogie.... o tym zespole było już wiele postów wiec nie zakłada się nowego tematu. Istnieje opcja "szukaj" do tego celu :ban:
Gdybyście poczytały... to wiedziałbyście że ten zespól wielokrotnie podpisuje z kimś umowe a tydzień lub 2 przed weselem informuje młodych ze w zastępstwie będzie zespół Impreza również z Mikołowa. Nie wiem czy podpisując z nimi umowe zgadzacie sie na takie warunki bo dla mnie to jest nie do pomyślenia.
Ale to wasz wybór i zrobicie z tym co zechcecie. Ja tylko podpowiadam czego możecie sie po nich spodziewać a to pisały dziewczyny które zostały postawione w takiej właśnie sytuacji. Szczerze życzę wam powodzania :uscisk:

Offline SIMONACZEK

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpień 2008
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Maja 2007, 16:55 »
ja jestem z sosnowca a zdecydowac sie musze juz bo przeciez sa juz rezerwacje prawie na cały 2008r
moze ktos z was doradzi mi jakis zespół??


SIMKA

Offline kattis

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • data ślubu: 27.09.2008r.
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #8 dnia: 5 Maja 2007, 18:42 »
Czytalam posty o tym zespole i uzylam opcji "szukaj" jednak to nie znaczy ze rozwialo to moje wszystkie watpliwosci. O tym ze w zastepstwie wystepuje zespol Impreza czytalam w jednym poscie wiec trudno powiedziec czy robia tak za kazdym razem czy po prostu im sie cos przytrafilo i zalatwili zastepstwo. I zgadzam sie ze trzeba sie spieszyc bo terminow juz bardzo duzo jest zaklepanych na przyszlych rok.





Offline Wioleta

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Maja 2007, 20:15 »
to że trzeba się spieszyć to fakt, ale dziewczyny zacho wajcie zdrowy rozsadek. Teraz wybierzecie zeby miec swięty spokój a potem będziecie się martwić że zespół was wystawił. Ja od menagera swojego zespołu dowiedziałam się ze niektóre zespoły tak  własnie postępują i nie mogłam uwierzyć a na forum sie o tym przekonałam. Wydaje mi się ze jeden post zły o zespole a już taki post ze nie gra ten zespół tylko jakis w zastępstiw skreśla go od razu. Nie chciałabym się w tydzień przed weselem dowiedzieć się ze zespół który wybrałam wypiął sie na mnie a ja mam mu zapłacić słone pieniądze. Ile Kaprys sobie życzy za 1-dniowe wesele?? :drapanie:
Ja ze swojej strony mogę tylko zyczyć powodzenia. My już zespół wybraliśmy, nie ze wzgledu na opinie na forum bo takich nie było, ale z uwagi na nasze upodobania bo bardzo nam się ich piosenki podobały - Mój Misiek słucha ich dla relaksu  :hahahaha:  :hahahaha:  :hahahaha: 0 :brawo_2:  Jeśli ktoś chciałby namiary to służę pomocą ale zespół jest niezbyt tani:) ale sztuka negocjacji mojego Miśka robi swoje :brawo_2:
Dla nas zespoł to bardzo ważna sprawa więc nie oszczędzaliśmy zbytnio... mówi się że zespoł to 90% udanego wesela więc oszczędzać nie ma na czym.
Powodzenia dziewczyny!!!

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #10 dnia: 5 Maja 2007, 22:05 »
Cytat: "Wioleta"
mówi się że zespoł to 90% udanego wesela więc oszczędzać nie ma na czym.


Z tym się zgadzam w zupełności. Ja nad Kaprysem się zastanawiałam, napisałam maila z zapytaniem o jakieś krótkie nagrania z wesel, ale dostałam po długim czasie oczekiwania odp. "pliki muzyczne są na stronce" tyle było. A skąd ja mogę wiedzieć, czy to jakoś nie jest przetworzone :?: Dla mnie jeśli ktoś się do czegoś zobowiązuje to nie powienien później proponować żadnych podmian, choćby się waliło i paliło NIE.

Offline ajako
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Maja 2007, 20:50 »
Cytat: "Wioleta"
Ja od menagera swojego zespołu dowiedziałam się ze niektóre zespoły tak własnie postępują


oooo jejku, jejku to któz to u Was zagra i za ile, moze Ty sie pochwalisz co???
Skoro maja menagera to moze to samo Ich troje czy jakies Kombi?????

Alez sie przechwalasz dziewczyno...............

Daj sobie spokoj co???

Z tego co widze, to nawet jak była zamiana zespołu na Impreze to i tak wszyscy byli zadowoleni, wiec gdzie widzisz problem????

Offline ajako
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #12 dnia: 9 Maja 2007, 20:57 »
Cytuj
Dla mnie jeśli ktoś się do czegoś zobowiązuje to nie powienien później proponować żadnych podmian, choćby się waliło i paliło NIE.



i to tez oczywiscie jest racja!!!!!!!!!!! Jak nam wywina taki numer, to najpierw sie pobawie na ile dam rade z tym innym zespolem, a potem chłopakow z Kaprysa do sadu podam o odszkodowanie i tyle!!!! Co za problem, umowe mam!!!!

Ale bez przesady nie bede sie tym zamartwiala na zapas, pozyjemy zobaczymy.........

Offline kattis

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • data ślubu: 27.09.2008r.
ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Maja 2007, 17:14 »
Cytat: "ajako"
Dla mnie jeśli ktoś się do czegoś zobowiązuje to nie powienien później proponować żadnych podmian, choćby się waliło i paliło NIE.

przeciez kazdy jest tylko czlowiekiem!ludziom z zespolu tez zdazaja sie przypadki losowe ktorych nie sa w stanie wczesniej przewidziec. Jesli sie cos takiego przytrafi,to tylko chwalic ze nie zostawiaja ludzi na lodzie i zalatwiaja zastepstwo.





Offline pooja
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Maja 2007, 22:55 »
zespół ten gral u kolezanki na weselu, jezeli o mnie chodzi to nie podobało mi sie to jak prowadzili zabawe. 
Po pierwsze jeden z nich za duzo sobie wypil i strasznie fałszował
Piosenki w niczym nie przypominały mp3 ze stronki
Nie zrobili zadnych zabaw, dopiero po interwencji panny młodej pod koniec jak juz wszyscy byli zmeczeni zrobili jakies dziwne zabawy ( np siadanie na butelce od piwa  ??? )

radze dobrze sobie ich ustawic przed weselem i w zadnym wypadku nie godzic sie na zapłate przed, uwazac tez ze stawianiem wodki


Offline madziatko

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8927
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Odp: ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Września 2009, 21:01 »
Ponawiam temat...

jakieś nowe opinie o tym zespole?



Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: ZESPÓŁ KAPRYS
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Września 2009, 09:36 »
Po tych wygrażaniach i machaniem szabelką zespół zszedł może do podziemia i teraz ma się dobrze? ;)