e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: już po weselu:)  (Przeczytany 1876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aaskaaa

• nowicjusz
już po weselu:)
1 maja 2007, 11:00
Do tej pory tylko obserwowałam i czytałam Wasze posty, szukając porad i przydatnych informacji. Dlatego teraz czuję się zobowiązana podzielić się moimi doświadczeniami:)
Nigdy nie myślałam że na własnym weselu będę się tak świetnie bawić! Zresztą nie tylko ja, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. A to dzięki klimatowi jaki był w w kasynie wojskowym przy ul Praskiej, obok skałek Twardowskiego - polecam to miejsce bardzo. Jest mało rozreklamowane, właściwie wcale dlatego jeszcze w listopadzie mogliśmy wybrać sobie termin ślubu jaki chcieliśmy. Ja od samego począku wiedziałam, że tam chcę wesele, miałam to szczęście, że koleżanka tam też miała dwa lata wcześniej i wiedziałam, że istnieje taka opcja.
Poza tym muszę Wam wszystkim powiedzieć, że jeśli chodzi o zespół nie musicie się ograniczać do zespołu z Krakowa i okolic. Mnie przerażała cena tych "naszych" zespołów i szukałam dalej. U nas grał zespół Impreza z Mikołowa. Grali rewelacyjnie! Nie było kawałka na którym nie bawiliby się goście. No i prowadzący rewelacja. Nie przypuszczałam że dwóch facetów może dać takiego czadu!!
Jednego tylko żałuję i wszyscy ciągle nażekają że kamera było za krótko (do 21) ale sama tak chciałam:(
Generalnie wszystko było super, począwszy od kościoła do samego końca.
Mogłabym pisać i pisać.
Życzę wszystkim równie udanej imprezy. :skacza:

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
1 maja 2007, 11:07
aaskaaa, dawaj foty!!!!!!!!!!!!! my to kochamyyy!!!!

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
2 maja 2007, 10:19
Cytat: "liliann"
aaskaaa, dawaj foty!!!!!!!!!!!!! my to kochamyyy!!!!

:taktak:  :taktak:  :taktak:  :taktak:  :taktak:  :taktak:  :taktak:

:tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot: