Autor Wątek: ślub polsko-włoski  (Przeczytany 1258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aggga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
ślub polsko-włoski
« dnia: 30 Kwietnia 2007, 23:48 »
Witam.

za rok wychodzę za Włocha. Oczywiście oraganizujemy przyjęcie w Polsce. Szukam zespołu muzycznego i wodzireja, którzy śpiewaliby w dwoch językach.
Czy ktoś może mi polecić jakiś zespół muzyczny?

Z góry dziekuję i pozdrawiam :hello:
ślub polsko-włoski

Offline evamarija
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
ślub polsko-włoski
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Maja 2007, 10:49 »
A Tre spiewa po wlosku. Ale nie mowia. Zreszta zadzwon do nich i sie dowiedz - sa w bazie.

Offline Aggga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
ślub polsko-włoski
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Maja 2007, 20:24 »
evamarija,

Witam,

evamarija bardzo bardzo bardzo dziękuję za odpowiedź. Na pewno się z tym zespołem skontaktuję.

Nadal poszukuję, więc jeśli ktoś zna jeszcze inne zepoły śpiewające po włosku, to proszę podajcie mi do nich namiary.

Pozdrawiam,
Agnieszka
ślub polsko-włoski

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
ślub polsko-włoski
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Maja 2007, 20:28 »
Aggga, napisz coś więcej o sobie...skąd jesteś np - łatwiej nam będzie Ci doradzić.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Aggga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
ślub polsko-włoski
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Maja 2007, 21:10 »
liliann,

Witam,

cóż mogę napisać ...

wesele będzie za rok w czerwcu, nad zalewem zegrzyńskim, to jest woj. mazowieckie, 30 km od Warszawy. Klimat wesela to folk, w stylu przedwojennej wsi :-)

Zapraszamy około 120 gości, natomiast nie jesteśmy pewni ile przybędzie bo wesele nie jest ani w moim rodzinnym mieście ani mojego nażyczonego, więc jest problem z dojazdem. Będziemy się starali zapewnić autokary dla gości.

jednak ponieważ mój nażyczony jest Włochem, dlatego najtrudniej będzie przyjechać gościom z Włoch.

Choć włoska rodzina jest super, czuję jak bym ich znała od lat i oni nas ożenili i przyjeli mnie do rodziny na dużo wcześniej niż my się zdecydowaliśmy na ślub. Dlatego duszą i sercem wszyscy chcą przyjechać, ale boimy się, że jak przyjdzie co do kosztów (zapłacić za samolot dla 4 osobowej rodziny) to już może nie być to takie proste.

Mój cel: dla wszystkich gości którzy podejmą ten trud i dojadą z innych miast i z innych państw, chcę zorganizować super zabawę, aby wszyscy się super bawili i zapomnieli o problemach językowych, żeby nie żałowali wydanych pieniędzy na dojazd i żeby tą zabawę wspominali długo.  A to z kolei nas uczyni naprawdę szczęśliwych :-)

Szukam wszelkich porad odnośnie ślubów, ale szczególnie zespołów które śpiewają po włosku i lubią to co robią!

Chętnie też bym się skontaktowała z innymi polsko-włoskimi parami, które już się pobrały i organizowały przyjęcie w Polsce lub rownież są w trakcie organizacji.

Dlatego wszystkich proszę o pomoc.

Pozdrawiam gorąco,

Agnieszka
ślub polsko-włoski

Offline Aggga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
ślub polsko-włoski
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Maja 2007, 21:11 »
liliann,

Witam,

cóż mogę napisać ...

wesele będzie za rok w czerwcu, nad zalewem zegrzyńskim, to jest woj. mazowieckie, 30 km od Warszawy. Klimat wesela to folk, w stylu przedwojennej wsi :-)

Zapraszamy około 120 gości, natomiast nie jesteśmy pewni ile przybędzie bo wesele nie jest ani w moim rodzinnym mieście ani mojego nażyczonego, więc jest problem z dojazdem. Będziemy się starali zapewnić autokary dla gości.

jednak ponieważ mój nażyczony jest Włochem, dlatego najtrudniej będzie przyjechać gościom z Włoch.

Choć włoska rodzina jest super, czuję jak bym ich znała od lat i oni nas ożenili i przyjeli mnie do rodziny na dużo wcześniej niż my się zdecydowaliśmy na ślub. Dlatego duszą i sercem wszyscy chcą przyjechać, ale boimy się, że jak przyjdzie co do kosztów (zapłacić za samolot dla 4 osobowej rodziny) to już może nie być to takie proste.

Mój cel: dla wszystkich gości którzy podejmą ten trud i dojadą z innych miast i z innych państw, chcę zorganizować super zabawę, aby wszyscy się super bawili i zapomnieli o problemach językowych, żeby nie żałowali wydanych pieniędzy na dojazd i żeby tą zabawę wspominali długo.  A to z kolei nas uczyni naprawdę szczęśliwych :-)

Szukam wszelkich porad odnośnie ślubów, ale szczególnie zespołów które śpiewają po włosku i lubią to co robią!

Chętnie też bym się skontaktowała z innymi polsko-włoskimi parami, które już się pobrały i organizowały przyjęcie w Polsce lub rownież są w trakcie organizacji.

Dlatego wszystkich proszę o pomoc.

Pozdrawiam gorąco,

Agnieszka
ślub polsko-włoski