Autor Wątek: Grube Ryby w Zabierzowie - czy ktos cos wie na ich temat???  (Przeczytany 3047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paula_bp
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Witam, jestem na forum pierwszy raz. Za rok (czyli jakos w wakacje 2008) zamierzamy z moim ukochanym sie pobrac. Zwiedzilismy juz kilka sal na wesele i najbardziej spodobala sie nam restauracja Grube Ryby. Po prostu sie zakochalismy. Niestety nie znam nikogo, kto mial okazje sie tam bawic . Czytalam gdzies jakies stare posty na innych forach, ze podobno cos bylo nie tak, teraz podobno jest nowy wlasciciel i jest ok. Ale tak naprawde to zalezy mi zeby dowiedziec sie czegos z pierwszej reki. Plissss napiszcie cos  ))
Paula
już niedługo :)))

Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Grube Ryby w Zabierzowie - czy ktos cos wie na ich temat???
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwietnia 2007, 10:05 »
Paula ja też słyszałam, że jakieś problemy tam były, ale niestety nie mogę nic wiarygodnego napisać jak wygląda to teraz. Nie znam też nikogo kto miał tam swoje wesele (no poza panem Marcinem Dańcem) :)



Offline Cobra
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Grube Ryby w Zabierzowie - czy ktos cos wie na ich temat???
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maja 2007, 10:39 »
Witam.
Miałem okazję prowadzić tam przyjęcie całkiem niedawno i nie zauważyłem uchybień. Jedzenie smaczne, obsługa sprawna, wszystko na czasie i co dla mnie najważniejsze bezproblemowo się z nimi komunikowałem
Dj-Wodzirej

Offline darek_k
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Grube Ryby w Zabierzowie - czy ktos cos wie na ich temat???
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Czerwca 2007, 20:26 »
Lokal super
filmowałem tam wesele 26 maja , chwale sobie z mojej strony opraratora kamery filmowej

tylko jak będziesz zamawiać kamerzyste to zwróc uwagę na sprzęt, bo w tym lokalu jest bardzo ciemno i bez dobrego sprzętu będzie porażka, albo dowali lampami i nastrój zlikwiduje skutecznie

pozdro

Offline marcela
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Grube Ryby w Zabierzowie - czy ktos cos wie na ich temat???
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Września 2007, 20:59 »
witam. Lokal jest w porządku,obsługa sprawna i dania wyśmienite. Są spadki napięcia. 22. o9. 2007 byłam tam na weselu i zespół troszkę na to narzekał. Poza tym ok.
Jestem wesołym człowiekiem