e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezent dla teściowej  (Przeczytany 10130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
Prezent dla teściowej
18 kwietnia 2007, 14:00
Szukam prezentu dla teściowej na urodziny. Jak myslicie, co by było odpowiednie?
Myślałam o jakimś dobrym winie, albo kwiatach, ale to są tylko prezenty alternatywne w razie gdybym nie znalazła niczego fajnego.
Co radzicie? Bo sama jestem zupełnie wyprana z pomysłów... :mdleje:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Prezent dla teściowej
18 kwietnia 2007, 14:54
Yukari-chan, możesz jej dać cos z bizuterii np. zawieszkę z literką jej imienia albo znak zodiaku (to już typowo urodzinowo ;) )

• uzależniony
    • Photoblog
Prezent dla teściowej
18 kwietnia 2007, 17:09
Cytat: "Maja"
możesz jej dać cos z bizuterii

Biżuterię - łańcuszek z jakąś właśnie zawieszką dostanie od Marcina.
Książki odpadają w przedbiegach bo nie lubi czytać. Album na zdjęcia jest świetnym pomysłem, ale nie mamy jako tako fajnych zdjęć - same widoczki, albo mój kot, więc w tej kwestii leżę :(

A czym się teściowa zajmuje ? Otóż z tego co wiem pracuje w jakimś biurze, nie orientuję się za bardzo, bo nie często rozmawiamy - nie przepadamy za sobą ot co i z tego wynika właśnie mój problem.

• uzależniony
    • Photoblog
Prezent dla teściowej
19 kwietnia 2007, 01:15
Cytat: "martini"
A moze pare zdjec ukochanego syna wrzucic do albumu? Chocby z dziecinstwa, potem okresu dorastania, szkolnego, az do mlodzienca i mlodego mezczyzny

O to mi się podoba! Podręczę jutro M. i moze akurat zbierze się jakaś ładna kolekcja - do urodzin jeszcze 2 dni - mam czas :P

Ewentualnie moja mama mi podpowiedziała, ze zamiast ciętych kwiatów moge jej coś doniczkowego sprezentować - akurat wiem, że lubi, ale najpierw zobaczę co się da zrobić w kwesti tych zdjęć :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Prezent dla teściowej
19 kwietnia 2007, 07:44
Yukari-chan a moze by tak wspolny prezent z Marcinkiem co ?? Wtedy mozecie kupic cos "porzadniejszego" :P

A pomysl ze zdjeciami synusia jest  :ok:

• uzależniony
    • Photoblog
Prezent dla teściowej
19 kwietnia 2007, 11:26
Cytat: "Antalis"
Yukari-chan a moze by tak wspolny prezent z Marcinkiem co ?? Wtedy mozecie kupic cos "porzadniejszego"

Może w przyszłym roku  :dno:
Od M. wczoraj dostałą prezent, bo wczoraj miała urodziny - a ja ide do niej w sobote :)

Zaraz się wybiorę w poszukiwaniu jakiegoś fajnego albumu :) jak się i zdjęcia znajdą to prezent będzie ;]

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
Prezent dla teściowej
20 kwietnia 2007, 11:03
ach, dla kobitek to ja mam mnostwo pomyslow na prezent:

od bizuterii
kosmetyki
bluzeczki
cos do kuchni
i inne pierdolki

gorzej dla mezczyzny, tutaj pomysly sa juz ograniczone

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Prezent dla teściowej
20 kwietnia 2007, 11:25
Powiem tak - ja jestem zwolenniczka prezentów osobistych i zawsze staram się pod tym właśnie kątem wybierać prezent. Wydaje mi się niesmaczne dawanie kobiecie akcesoriów kuchennych, chyba że sama to zasugeruje.Yukari-chan, wiesz jakich kosmetyków używa :?: A perfumy, jakie lubi :?: Może jakas apaszka ładna :?: Jak lubi kwiaty doniczkowe to ok, ale jeśli nie za bardzo to prezent może się okazać nietrafiony - jak wyszło z albumem :?:

• uzależniony
    • Photoblog
Prezent dla teściowej
20 kwietnia 2007, 13:43
Wydaje mi się niesmaczne dawanie kobiecie akcesoriów kuchennych, chyba że sama to zasugeruje

Mam podobnie - z resztą sama bym się nienajlepiej czułą dostajac od kogokolwiek coś takiego ...

ukari-chan, wiesz jakich kosmetyków używa  A perfumy, jakie lubi

No o tym też nie wspomniałam - kosmetyki dostarczam jej sama przez okrągły rok - i ma łązienke pękajacą w szwach przez balsamy, perfumy i kremy róznego rodzaju - jestem kosultantką avonu :P

Jak lubi kwiaty doniczkowe to ok, ale jeśli nie za bardzo to prezent może się okazać nietrafiony

Lubi bardzo, ostatnio ma chopla na punkcie kaktusów, ale myslałam o czymś większym raczej :P

jak wyszło z albumem

Obejrzałam w kilku sklepach - strasznie mi się podobają te robione jakby ręcznie, moze nawet są tak wykonywane - na pewno widziałyście - takie jakby pogniecione kartki, okładka w formie kolażu, no cudaa po prostu. Ale zdjęć nie ma zbyt wiele, a jak są to w pojedynczych egzemplarzach - za to podsunęłam M. właśnie taki pomysł na dzień matki - do tego czasu zdąrzymy poskanować i wydrukować zdjęcia na łądnym papierze i do albumu :)

Ja tymczasem wpadłam na pomysłkupienia książki. Ksiazki z przepisami na sałatki. Ostatnio teściowa się mnie pytała, czy nie mam jakiegoś fajnego przepisu, bo sama nie umie nic fajnego wymyslić ... :)
Wiec myslę, że na tym poprzestanę, a jak nie to wrócimy do pomysły nr.1 czyli jakieś dobre winko i piękny bukiet :)
Jutro idę na zywioł - z rana do fryzjera, potem na zakupy i na urodziny :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Prezent dla teściowej
20 kwietnia 2007, 13:57
Yukari-chan, bardzo dobry pomysł z tymi sałatkami - a gdyby już kwiata w doniczce to zwasze piękne są storczyki :taktak: szczególnie, jak kwitną ;)

• uzależniony
    • Photoblog
Prezent dla teściowej
22 kwietnia 2007, 12:55
No i jestem po... miałam wam wczoraj fotki wkleić, ale port USB sie coś obraził na mnie i komputer aparatu nie widział...
Ale dziś już ok :)

Kupiłam bukiecik z 3 różowych różyczeń i anturium :) Strasznie mi się podobał

I do tego tak jak myślałam na samym początku winko - półsłodkie ... nazwy niestety nie pamietam bo widziałam je przez chwilke w sklepie, po czym pan poszedł na zaplecze i po chwili wrócił z zapakowanym już :mdleje:  pierwszy raz widziałam, zeby w sklepie tak cos pakowali!

Różyczka i te listki to prawdziwe, po prostu padłam i miałam ochote tego sprzedawce wyściskać :D

Ksiązki nie kupiłam... w jednej ksiegarni był tylko jeden egzemplarz, do tego taki zniszczony, że podziękowałam z miejsca...jak oni w ogóle moga coś takiego oferować do sprzedaży..a w innych księgarniach brak - nawet empik ubożeje.

Ale teściowa była zadowolona, wysciskała mnie, wycałowała no i chyba udało nam się wreszcie przełamać lody :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Prezent dla teściowej
22 kwietnia 2007, 13:05
Cytat: "Yukari-chan"
Ale teściowa była zadowolona, wysciskała mnie, wycałowała no i chyba udało nam się wreszcie przełamać lody

No to moze Tobie uda sie zyc z tesciowa w zgodzie :P

A kwiaty i winko  :mdleje:  Niby nic a  efekt poalajacy :) Gdzie tam pakuja winka ? I gzdie Ci ten bukiet zrobili ?

• uzależniony
    • Photoblog
Prezent dla teściowej
22 kwietnia 2007, 13:24
Gdzie tam pakuja winka ?

Świat win czy jakos tak w silesii

I gzdie Ci ten bukiet zrobili ?

W tej kwiaciarni na roku na przeciwko dworca na osiedlu - tama mała drewniana budka hmm.. obok bankomatu ING :)