Autor Wątek: Jaka biżuteria??  (Przeczytany 38851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« dnia: 16 Kwietnia 2007, 14:53 »
Witajcie kobietki!!
Mam już wybraną [shadow=red]sukienkę[/shadow].  :skacza: Jest ona w kolorze ecru i teraz muszę do niej dobrać biżuterię. U mnie króluje głównie srebro i tu mam problemik...  :drapanie: Góra gorsestu ma wyszywane jakieś wzorki w kolorze złotym i coś złotego by się przydało.. Widziałam zdjęcie ślicznej biżuterii (jakbym umiała tu wklejać to bym wkleiła.. A może ktoś nauczy mnie wklejać??) ale to są perełki z elementami złota i kryształków. Ładnie by się komponowało - myślę sobie. Ale boję się ją kupić bo co będzie jak nie będzie pasować. Kieckę mam do odbioru 3 dni przed ślubem i nie wyobrażam sobie 2 dni przed ślubem szukać czegoś..  W sklepie z sukienkami też mają biżuterię ale nie wiem jaką, czy coś będzie pasować.. Wypożyczalnię sukien mam koło 70 km od Bydzi więc tak sobie tam soczę żeby oblukać biżuterię i nie wiadomo jaką będą mieć w czerwcu.. I teściówa  :klnie:  :ckm: mnie męczy że perły symbolizują nieszczęście.... Jak dobierałyście biżuterię? Ponoć do białej sukni pasuje srebro a do złoto do ecru.
P.S. Będe wdzięczna jak ktoś wytłumaczy mi JAK WKLEJĄC ZDJĘCIA. :ekxpert:

Pozdrawiam[shadow=olive][/shadow][/code]



Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwietnia 2007, 14:56 »
Aneczko w technikaliach masz instrukcje wklejania zdjęć napisaną przez Groszka tutaj jest link https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=2381

Co do sukni to ja mam kolor szampański i biżu będzie ze srebrem nie ze złotem a co do pereł to olej to bo tu na forum panuje zasada "Przesądom NIE!"  :skacza:



Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwietnia 2007, 15:13 »
Podoba mi się ta zasada!!!! Dzięki za link z istrukcją. Mam nadzieję, że wkleję swoją wymarzoną biżuterię  :skacza:
Ja się jednak cykam, że w ostatnim momencie się okaże że biżuteria nie pasuje do sukni... Będzie wtedy problemik.




Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwietnia 2007, 15:14 »
Udalo mi się wkleić zdjątko :)
A które kolczyki się lepiej pezentują przy sukni ślubnej: długie czy na wkrętki?



Offline alex7

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwietnia 2007, 19:41 »
:hello: Aneczka 7,
komplecik całkiem fajny  :taktak:  sama mam sukienkę w kolorze ecri i szampana i raczej wezmę coś z pereł i złota - tak  mi się kolorystycznie bardziej podoba,
też słyszałam przesądy o perłach, ale jeszcze nie wiem czy sie nimi przejmę  :los:
Co do kolczyków to wydaje mi się, że wiszące prezentują się bardziej okazale i podkreślają całokształt - jednak tak naprawdę to wszystko zależy od fryzury jaką będziesz miała - im bardziej zebrane włosy tym bardziej można zaszaleć z kolczykami, oczywiście w granicach dobrego smaku  :brewki:
A jak tam przygotowania, wszystko przygotowane bo u mnie jeszcze daleka droga, a czasu coraz mniej   :popija:  :popija:  :popija:  pozdrawiam

Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwietnia 2007, 22:01 »
Witam!
W miarę przygotowane wszystko mamy. Szukamy jeszcze garniturów dla obu chłopców (mamy już 2-letniego syna). Marzy mi się aby mieli z tego samego materiału. Nie mamy jeszcze kamerzysty i auta, wybranych kwiatków nie mam... A jak u Ciebie? Co macie a czego nie macie??
Fajnie jak ktoś ma w podobnym czasie ślubik  :skacza:



Offline alex7

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwietnia 2007, 22:57 »
Mamy załatwioną salę :obiad:, kościół  :Swiety: , kapelkę :koncert: , video :Rezyser: , foto :Fotograf: , autko :auto:  i sukienusię  :skacza: ,
a nie mamy niestety garniturku (ciężko zaciągnąć mojego W. do sklepu  :mdleje: ), obrączek, formalności, kwiatków i właśnie szukamy czegoś na podziękowania.  Większość gości potwierdzona więc później zostanie załatwienie alkoholu, napojów i ciast - niby nie dużo ale jednak jeszcze sporo. a czas leci ... jeszcze tylko dwa miesiące (dokładnie)!!!!!!!!!!!!
A jak u was? Mam nadzieję, że nie jesteśmy strasznie w tyle...

Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwietnia 2007, 23:14 »
:hello: No mamy też salę,  wybrane menu  :Obiad: , dj'a  :Skrzypce:  foto  :Fotograf: , kieckę  :skacza: , obrączki. Zaproszenia rozdane - robimy na 40 osób wesele z poprawinami. I też na allegro lukam za podziękowaniami. Ciasto mamy juz w cenie ale brak alkoholu i napojów.  Ale to kupimy na końcu bo nie mam gdzie tego składować. I jeszcze jestem przed zakupem balonu strzelającego..
Mam zdjęcia kwiatków które bym chciała i czeka mnie kurs po kwiaciarniach gdzie jaką cene ze mnie zedrą za niego :brewki:
Motam się czy brać jakąś babeczkę do makijażu czy sama mam się malować.. Mało jest zdjęć ze zbliżeniem makijażu ślubnego..
No i inspiracji fryzury szukam
Mam kręcone włosy do ramion i za dużego szału ze mną fryzjerka nie zrobi  :biczowanie:
Masz już kwiatki wybrane? I biżuterię? Może się pochwalisz kiecką cio??



Offline alex7

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Kwietnia 2007, 19:01 »
Kwiatki nie wybrane, za obrączkami pochodzimy chyba w sobotę, z biżuterii chyba zdecyduje się na małe perełki, z potwierdzeń wynika, że wesele będzie na ok 60 osób- część się wykruszyła... napoje i alkohol to jeszcze odległa przyszłość (!) a moja sukienusia wygląda tak



Do tego chyba rękawiczki ale jeszcze nie wiem bo dopiero w maju będę dobierać ostatecznie dodatki.
No to teraz pochwal sie swoją  :brawo_2:

A jeśli chodzi o makijaż to chyba jednak zdecyduję sie na profesjonalistkę - mi się będą tak ręce trząść, że wyszło by co najmniej kiepsko :)

A jak robicie z samochodem - sami stroicie, do kwiaciarni czy do jakieś firmy?

Pozdrawiam !!

Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Kwietnia 2007, 08:30 »
ŚLICZNĄ MASZ SUKIENKĘ!!!!!
Czytałam Twoją prośbę o pomoc w wyborze bucików Pamiętam tą sukienkę  i zdjęcie butów w kolorze capucino - śliczne!!! Marzyłam o kolorowej sukni albo dwukolorowej ale wybór mizerny był..
Moja wygląda tak (już na mnie):
Od frontu:



I od tyłu z upiętym trenem (nawet nie wiedziałam że ma tren ale mi się podoba z nim):
W tle widać sukienusię którą przymierzałam ale jednoczęściowe mi nie leżą



No i też myślę o jakimś dodatku typu rękawiczki. Ale w ten dzień będzie pięęęękna pogoda  :skacza:  i byłoby mi za ciepło i ewentualnie założę bolerko. Za dużego wyboru babka nie miałą i na poniższym zdjęciu jest takie w miarę pasujące ale nie z tej bajki i ostatecznie nie wiem czy je założe.. Może nadrobię biżuterią?? Aaa zdecydowałam się na ten komplet tylko dodatkowo biorę do niego dłuższe kolczyki.  :brawo_2:  To kiecka z bolerkiem i parasolką, którą wykorzystam w plenerze:



Tak myślę czy do tej kiecki na dół nie powpinać małych bordowych różyczek. Sukienka jest w kolorze ecru więc tonacja ciepła.  I wystrój sali i wizytowniki mamy w kolorze bordowym. I ten balon strzelający też taki kupię  :skacza: .  A salę znalazałam na targach ślubnych i się na nią zdecydowaliśmy i z tej okazji mamy od nich za friko zdobienie USC i auta. 5 par jeszcze śłub w ten dzień bierze i myślę czy ze strojeniem się nie zdublujemy.. A że auto białe to mocny akcent musi być bordowy i stąd kolor moich kwiatków - bordo. Tylko jeszcze nie wiem które.. Mam takie opcje:

Nr 1 chyba TE tylko że wersja bordo:



Albo te:



Albo:


Sama nie wiem które...
Muszą być wyraziste co by się z sukienką nie zlały.. I sukienka ma na dole "kwiaty" zielonkawe i nie wiem jak znimi to się będzie komponować dlatego chyba walnę tam kilka bordowych różyczek. A kieckę odbieram we wtorek przed śłubem i wtedy zdecyduje czy i ile różyczek. Obrączki już mamy kupione tylko że u grawera leżą.. Odbieram we wtorek i prześlę zdjęcie. Są z białego złota (grubszy pasek) a na zewnątrz cieńki pasek żółtego złota. Te nam doradził jubiler bo szybko można zmienić ich rozmiar (np. ciąża) i raz można je mieć z połyskiem a raz w macie - zmiana trwa 30 sekund..
Dzięki bardzo za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam. Masz już stresik??



Offline agatonek

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Kwietnia 2007, 22:22 »
Aneczka 7 piękna sukienka! Tren na pewno się będzie cudnie prezentował. Ładna z Ciebie dziewczyna i myślę, że będziesz przepiękną panną młodą. Perły jak najbardziej do Twojego typu urody będą pasować. Gadaniem się nie przejmuj, że też ludzie przywiązują wagę do takich pierdół...
Bukiecik najbardziej podoba mi się nr 2. Co do różyczek na sukience to kilka małych drobnych będzie się ładnie komponować z bukietem. Tylko uważaj, żebyś nie przedobrzyła ;) Z rękawiczek ja bym zrezygnowała, ale to dlatego, że ogólnie  mi się nie podobają ;)

Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Kwietnia 2007, 22:47 »
Dzięki agatonku za ciepłe słówka :przytul:
Utwierdzam sie w przekonaniu co do mojej biżuterii. Widziałam jeszcze inne ale te perły są takie ecru ze złotym....  Kupię ten komplecik  :skacza:  :skacza:  :skacza:  Dzięki za pomoc w decyzji i walnę kilka różyczek w kiecce. A co!
Chłopakom dam do butonierki też co nie co. Tylko nie wiem czy mój misiu mały (2 latka) wytrzyma w marynarce :tupot:  Może mu tylko kamizelkę ze spodniami kupię? Będzie ciepło. Chociaż... Prześlę foty mojego misia w gajerku jak tylko go zakupię.
P.S. Licznik misia mu źle czas nabija  :drapanie:


 



Offline alex7

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Kwietnia 2007, 22:16 »
:hello: Aneczka 7, sorki, że dopiero teraz odpisuję, ale czasu mało, w pracy masa roboty, a w domu masa sprzątania przy remoncie.  Ale z ciebie śliczna dziewuszka - obojętnie jaką biżuterię wybierzesz to i tak będzie ładnie - suknia ecri, ciemne włoski - wszystko wyraziste i zaakcentowane - bomba  :brawo_2: U mnie trochę gorzej - jedna tonacja od góry do dołu :) i będzie trzeba trochę zaakcentować - ciemniejszy element - może bukiet bordo - a ta apropo to moim faworytem jest bukiet drugi - oryginalny.

Ja osobiście uwielbiam rękawiczki - im dłuższe tym fajniejsze, ostatnio znalazłam takie fajne


oraz moje faworytki :)



bomba nie - długie a jednak palce odkryte, tylko, że niestety raczej nie dobiorę do mojej sukni takie - szkoda :((

A bierzesz jakiś welon? Ja jeszcze nie mogę się zdecydować
Napisz jak tam przygotowania - u nas na razie zastój  :popija:
A stresik jest coraz większy :)

Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Kwietnia 2007, 09:09 »
No witaj Alex!
Co do braku czasu to rozumiem. Sama mam go mało. To norma! Doby się wydłużyć nie da.
Jakoś stresiku nie mam.. Jeszcze  :skacza:  W sumie to źle bo może ubyłoby mi trochę kg. Trudno!
U nas na razie też zastój. W piątek idziemy płacić za impre. 3/4 kasy wpłacimy a resztę tuz przed - dowożąc alkohol którego jeszcze nie mamy  :dno:  Ale nie mam gdzie tego składować więc na ostatnią chwilę gdzieś kupimy. Teraz szukałam jakiejś babeczki do opieki nad dziećmi podczas ślubu. Mamy 5 dzieci do 4 lat i żeby rodzice mieli trochę luzu to musimy kogoś zorganizować. Na poprawiny już nie.. Wybór padł na moją opiekunkę od małego (studentka). Ona też nam zabierze młodego jak padnie żebyśmy mogli do rana balować. Pierwszy raz będzie u niej spać  :brewki:  Ale da rade! Odbieramy obrączki w tygodniu. Już były gotowe ale czekamy za grawerem. Moja była mi ciut mała (nie to żebym ją od razu na palcu chciała zostawić) a facet w minutę ją powiększył. Nie wiem jak to zmajstrował..
Nie wiem kiedy opłacać fotografa i kamerzyste. Może 50% przed i 50% po? Tylko co to znaczy przed? Jak jest z tym u Ciebie? Trochę się boje dać całość albo za wcześnie...
No i zaganiam moich chłopców żeby im gajerki kupić. Mój Krzysiek chce jakiś zielony.. Czrnego nie, brązowy i jasny ma i też takich na ślub nie chce.. Zobaczymu jaki zielony.. Co by do sukienki pasował. A dla misia już widziałam taki mały jasny i juz kupiłam do niego buciki. Kjlam Krzyśka żeby mu ten jasny z muchą kupić. Ale chciałabym żeby mieli z tego samego materiału. Ale zielony..  :boks_4: Zobaczę jeszcze. Kupiłam już poduszeczkę na obrączki ale mam wątpliwości czy 2-latek doniesie ją bez fochów. Kwestia do zastanowienia.
To mój misiu:



I podczas kąpieli (nie wiem jak tu zdjęcia się obraca)


Przystojniak z niego co??

A co do rękawiczek to sama się nad nimi zastanawiam. Bo jak się ma gorset u góry to tak "łyso" jest. Dlatego chciałam bolerko. Boje się (albo mam nadzieję  :skacza: ) że będzie za gorąco na rękawiczki. A te drugie są śliczne!!! Tylko chyba na ten wzór powinny być szyte pod suknie np. z elementami koronki z sukni co by całość stanowiły.. Mój salon tak nie ma. A rękawiczki żadne mi pod suknię nie pasowały..

No i po długim weekendzie zamierzam na próbny fryz iść. Ciekawa jestem co z moich włosów są w stanie wyczarować. Ja myślę że nie za dużo. Ale zdjęcia porobię i powklejam.
Wypożyczenie auta kosztuje trochę dużo (600 zł chceli a przejedziemy się nim aż do USC i na salę czyli jakieś 300 m) i chyba zdecydujemy się na brata corollę. Chyba że kumpeli mama pracuje w citroenie i może nam wypożyczy za symboliczną kwotę.
I to chyba wszystko co u nas.
Masz jakieś swoje zdjęcia z przymiarki? Do Twoich blond włosków to śliczną kieckę wybrałaś. I wcale nie będzie się nic zlewać bo suknia ma akcenty śliczne. A makijaż dajesz zrobić profesjonalistce? Bo ja sama się motam....
W dniu naszego ślubu moja bratanica kończy 4 lata i jakiś torcik dla niej też skręcimy. A 10 ma bratanek 14 lat i nie wiem czy dla niego też coś mieć? Może na poprawinach zaznaczyć że jutro będzie miał i życzonka złożyć co? Jak myślisz?
Serdecznie pozdrawiam
Anka

 



Offline *Mimi*

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Kwietnia 2007, 10:09 »
:skacza: mały przystojniak :skacza:

Offline alex7

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Kwietnia 2007, 19:28 »
No hej dopiero z pracy wróciłam i od razu siadłam do kompa ( nie żeby cały dzień nie siedzieć...)
Ale masz fajnego dziubaska- tylko go schrupać - a w gajerku to w ogóle będzie bomba. Powiedz mu poważnie, że będzie niósł obrączki i będzie bardzo ważną osobą i daj do spróbowania, żeby zobaczył  jak to jest - na pewno przejmie się rolą i da radę :) Ja swojego chrześniaka (8) chcę zmusić, żeby mi coś zagrał na k-bordzie na weselu - ciekawe czy mi się uda  :drapanie:

Makijaż to sama nie robię - za ważna impreza no i ręce za bardzo się będą trząść ...
Fryzjera też już muszę szukać - szukam jakiś luźny niski kok, żeby zakrywał moje uszki elfa :)
A ja mojego nie mogę wyciągnąć na zakupy - ciągle coś - ale jakiś sposób już znajdę  :brewki:  :brewki:  :brewki:

Powiem Ci, ze strasznie chciałam jechać limuzyną do ślubu :auto: - ale to koszt 1000 więc mi się odechciało i nasi znajomi (świadkowa zresztą) zaproponowali własny samochód - Vectra - więc się zgodziliśmy - i tak tego samochodu mało widać na zdjęciach - a przecież chodzi o to żeby dojechać, bo cały ślub i wesele jest przecież poza autem  

Co do nagrywania to płacimy 1000 - przy rezerwacji 200 a na tydzień przed resztę, co do foto, to zamówiliśmy sesję w studio i jednocześnie w kościele też - studio sprawdzone, więc żaden strach, tylko tam połowę trzeba było zapłacić przy umowie, a resztę przy odbiorze zdjęć. W sumie ok
A obrączek u nas ani widu ani słychu - tyle, że mamy już uzgodnione jakie - najprawdopodobniej proste 4 mm, żółte złoto, a w mojej brylancik - a co trzeba zaszaleć, w sumie to wyjdzie ok 950 - więc normalnie.

Tak myślę, że może zacząć chodzić na solarium - po troszku w każdym tygodniu - a nie tak na raz pół godziny i marchewka gotowa
Zdjęcia nie mam ale tu jest link na moje odliczanko


odliczanko


(mam nadzieję, że się udało wkleić)
tam są zdjęcia moje i mojego przyszłego męża - jak to ładnie brzmi :):):)
Daj znać czy znalazłaś foto i video
 :gazeta:

Offline Aneczka 7

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.06.2007
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Kwietnia 2007, 08:07 »
To lece pogadać na Twoje odliczanko :skacza:  :skacza:  :skacza:



Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Kwietnia 2007, 21:01 »
Dziewczyny - to wątek o biżuterii  :brewki:  Proszę nie schodzić z tematu!!!!

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Maja 2007, 13:06 »
No właśnie! Nic o biżuterii w tym wątku  :obrazony:

Offline markettta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.05.2009
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Czerwca 2014, 08:21 »
dziewczyny co sądzicie o tym zestawie z kryształków swarovwskiego hxxp: www. jubilea. pl/agira---srebrny-z-krysztalem-swarovskiego-cat-6-id-341. aspx ? jest za bardzo szykowny czy może w sam raz? mam delikatną i prostą sukienkę, do tego bukiecik z czerwonych róż

Offline peletone
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 28-08-2015
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Czerwca 2014, 10:23 »
nie wiem czy to wyżej miała być reklama czy normalne pytanie  - mi się nawet podoba, aczkolwiek wielką fanką kryształków swarovskiego nigdy nie byłam :)
<a href="hxxp: forum. e-wesele. pl/index. php?topic=49092. 0">rolety warszawa[/url]

Offline Megumi
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #21 dnia: 3 Lipca 2014, 08:53 »
A ja osobiście uwielbiam kryształki swarovskiego i jak dla mnie, jest to najładniejsza biżuteria :).

Offline ewelinka189
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.07.2017
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Sierpnia 2014, 10:55 »
Ja raczej myślę o lekkiej biżuterii.  Zamierzam mieć okulary w dniu ślubu (ostatnio mam problem z soczewkami i nie mam wyjścia :().  Na szczęście znalazłam w Bydgoszczy u optyka ładnie oprawki, także aż tak się tym nie przejmuję.  Także myślę o delikatnym łańcuszku i większej bransoletce i kolczykach.  Póki co też dopiero co zaczęłam się rozglądac za tym. . .
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2014, 11:09 wysłana przez Maja »

Offline marzenka.o
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 140
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Sierpnia 2014, 13:07 »
Też raczej stawiałabym na coś bardziej delikatnego, chyba że suknia jest bardziej prosta - wtedy można zaszaleć. Z okularami to czasami problem, ja na co dzień chodzę w ray banach w dużych oprawkach i nie wyobrażam sobie założyć je do sukni ślubnej.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Sierpnia 2014, 13:17 »
Ray-Ban to nie tylko duże oprawki  ;) Modele z symbolem RB8 są delikatne  8)


Offline darling
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 30.08.2014
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Sierpnia 2014, 12:07 »
Ray Ban to przede wszystkim za drogie okulary

Offline marzenka.o
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 140
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #26 dnia: 7 Października 2014, 12:19 »
Ray-Ban to nie tylko duże oprawki  ;) Modele z symbolem RB8 są delikatne  8)


Wiem, że mają delikatniejsze kolekcje, aczkolwiek ja mam teraz takie 'typowe' RB, które są duże i ciemne. I choć je uwielbiam to nie sądzę, żeby pasowały do sukni ślubnej. A co do ich ceny - według mnie jest adekwatna do jakości i nie są wcale aż tak drogie.

Offline maciejka1814
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 07.06.2013
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Marca 2015, 03:44 »
Moim skromnym zdaniem do sukni ślubnej najlepiej pasuje biżuteria srebrna lub białe złoto ;) Ale wszystko zależy od tego, jaką kto ma suknię ;) Jeśli piszesz, że masz złote dodatki, może warto iść w tym kierunku i wybrać coś złotego, ale delikatnego.  Jeśli nie chcesz złota, dobrym rozwiązaniem byłyby delikatne perełki.  Na Twoim miejscu w ogóle nie wierzyłabym w te zabobony i wybrała coś, w czym będziesz się dobrze czuła i co będzie pasowało do Twojej stylizacji ;)

Offline Marrwika
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2015
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Marca 2015, 16:50 »
Post stary, ale chyba najrozsądniej to prosić o radę w salonie gdzie się suknie kupuje, tam babki zazwyczaj potrafią doradzić jaką biżu wybrać.

Offline darling
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 30.08.2014
Odp: Jaka biżuteria??
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Marca 2015, 01:51 »
w salonie nie zaszkodzi spytać o radę, ale generalnie mnie najbardziej podoba się srebro:)