Autor Wątek: suknia San Patrick Riona!  (Przeczytany 5914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline urbsszcz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
suknia San Patrick Riona!
« dnia: 12 Kwietnia 2007, 22:44 »
Witam!
Długo poszukiwałam mojej wymarzonej sukienki no i w końcu ja znalazłam :) Niestety jest jeden "mały" problem. Możliwy jest jedynie zakup sukienki w salonie, gdzie kosztuje ona 4800, stąd moje pytanie czy ktoś jest równie jak ja zainteresowany tym modelem i mógłby (chiałby) ją ode mnie odkupić. Tu znajdziecie jej zdjecie:RIONA

http://www.salonbella.cz/svatebni-saty.php?druh=st_patrick&strana=2&razeni=&ZPUSOB=

Dajcie znać,  Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Sylwia

rybkawiedenka
  • Gość
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwietnia 2007, 22:48 »

rybkawiedenka
  • Gość
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwietnia 2007, 22:49 »
A nie będzie taniej ją uszyć?

Offline urbsszcz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwietnia 2007, 22:56 »
Pewnie bedzie taniej uszyc ale nie wiem jak ona bedzie wygladac, to chyba zbyt duze ryzyko ...
Sylwia

Offline urbsszcz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwietnia 2007, 22:59 »
dziekiza zdjecie bo nie wiedzialam jak to wkleic :) :brawo_2:
Sylwia

rybkawiedenka
  • Gość
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwietnia 2007, 23:00 »
A możesz mi napisać w jakim salonie ją znalazłaś?

Offline urbsszcz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Kwietnia 2007, 23:08 »
znlaazłam sukienkę na stronie internetowej bo na początku miłam upatrzoną laderę z Pronovias bylam w poznaniu i ja mierzylam. potem w moich poszukiwaniach internetowych odkrylam St Ptrick ma podobny model i firma ta jest w szczecinie np novia albo scarlett dzwonilam i panie moga mi ja sprowadzic
Sylwia

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Kwietnia 2007, 03:44 »
Wiesz co Sylwia, ja chyba balabym sie zamowic suknie w ciemno, bez mierzenia jej... Tym bardziej, ze jest ona bardzo droga. Wiesz, czasami to, w czym jestesmy zakochane, po nalozeniu, zupelnie traci swoj urok...
Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwietnia 2007, 04:44 »
ewak, jestem tego samego zdania. Moja kolezanka, z ktora ostatnio chodzilam po sklepach tez wczesniej sobie upatrzyla sukienke na necie, a po przyjsciu do sklepu i przymierzeniu wygladal w niej strasznie. Ja bym w zyciu nie kupila sukienki wczesniej nie mierzac jej.

Offline urbsszcz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Kwietnia 2007, 11:04 »
wyżej napisalam ze mierzylam w poznaniu podobna sukienkę, podobna bo roznila sie tylko tym ze nie miala koronkowych ramiaczek, dzieki za dobre rady!!
Sylwia

Offline agatonek

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Kwietnia 2007, 21:19 »
Sukienka powalająca, podobnie jak i cena ;)
Ja myślę, że na takie cudeńko na pewno znajdzie się osoba chętna do odkupienia. Tylko problem w tym, że nawet jakbyś sprzedawała ją potem za połowę ceny to i tak to wyjdzie sporo...

Offline Monka_79

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Kwietnia 2007, 21:37 »
a nie można jej wypożyczyć?

Offline urbsszcz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Kwietnia 2007, 22:36 »
niestety suknia jest tylko do zakupu i nie mozna jej nigdzie wypozyczyc chyba ze w salonie w czechach :)
Sylwia

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Kwietnia 2007, 06:47 »
Cytat: "Monka_79"
a nie można jej wypożyczyć?


Z tym wypozyczaniem sukienek z salonu to nie taka prosta sprawa jest. Ja zaryzykuje nawet stwioerdzenie, ze to bardziej dzialania marketingowe :wink: Ja bylam bardzo powaznie zainteresowana wypozyczeniem mojej sukni marzen. Okazalao sie, ze salony wypozyczaja jedynie modele, ktore maja na stanie. Takze nie dosc, ze suknia musi odpowiadac marzeniom, to jeszcze jako tako rozmiar jej musi byc zblizony do naszego (oczywiscie beda probowali dopasowac, ale np. sukni juz nie skroca). Taka sama loteria jest, jesli chodzi o kolor, w jakim Pannie Mlodej najbarzdiej do twarzy. Slowem, Te ktorym te 3 czynniki sie zgrywaja, sa szczesciarami. Ja plany musialam zweryfikowac i kiecke kupic.
Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline grubcio

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Lipca 2007, 07:39 »
a ta sukienka jest do wypożyczenia w salonie w olsztynie!!!

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Lipca 2007, 21:40 »
Ja kiedyś rozmawiałam z panią bodajże z Novii, to powiedziała że niektórych sukienek nie wypożyczają, ponieważ mają one na dole jakiś tiul czy coś takiego i może się zdarzyć że się coś porwie, a potem trudno to naprawić.



Offline Asia-85

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 974
  • Płeć: Kobieta
  • Zrozumiałam po co żyję, wiem że czujesz to co ja..
  • data ślubu: 8.09.2007 nasz magiczny dzień...
Odp: suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lipca 2007, 09:20 »
U nas jest salon który wypozycza takie cacka tylko ze ceny częstą są przerażające byłam tam kilka razy fakt ze maja bardzo duzy wybór i to same suknie zagraniczne, mozna wybrac sobie taką jaką sie chce z katalogu a oni ci ją sprowadzą ale wypozczenie czesto siega sumy 3000 zł lub wyzej
[img width= height=]http://suwaczki.maluchy.pl/sl-9422.png[/img]

Offline ewelina22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • data ślubu: 11.08.2007
Odp: suknia San Patrick Riona!
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Lipca 2007, 17:51 »
Hej! Nie wiem skąd jesteś ale za Gorzowem Wlkp.  jest salon sukni ślubnych gdzie mają bardzo duża sukien San Patric.  Wiem, bo sama tam wypożyczam suknię RIOJA może byłaby tam i Twoja wymażona suknia zajrzyj na stronkę www. suknieiwonka. pl Ja za wypozyczenie swojej bedę płacić 2000 zł