Autor Wątek: Makijaż i fryzura  (Przeczytany 2417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
Makijaż i fryzura
« dnia: 8 Kwietnia 2007, 19:58 »
Dziewczyny, poszukuje salonu w Szczecinie, gdzie zrobią mi ładny makijaż i fryzurę do ślubu cywilnego. Macie coś godnego polecenia? Jakieś własne doświadczenia?
Pozdrawiam!



Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Makijaż i fryzura
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Kwietnia 2007, 09:14 »
Kemeya Słonko... te tematy były poruszane już wiele, wiele razy...
 :drapanie:
 tak na serio, to każda poleci Ci to miejsce, gdzie swój makijaż robiła, a tych miejsc jest od groma...
 przewijały się nazwy "studio na Beżowej, Liściasta, Victoria, A-Z, i wiele, wiele innych.... poszperaj w postach.. a decyzję podejmiesz sama... każdy będzie mówił, że jego wizażystka była najlepsza.. więc pozostaje Ci tylko wyszukanie, czego chyba nie zrobiłaś :(



Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
Makijaż i fryzura
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Kwietnia 2007, 14:30 »
Szukałam, szukałam - jednak większość pisze o p. Beatce z Indygo czy paniach z Liściastej, ja jednak szukam salonu, gdzie zrobią mi makijaż i fryzurę. Nie będę miała czasu na bieganie do jednego salonu, żeby się uczesać, a potem do drugiego, żeby się umalować... ślub mam o 12.00!!! A nie chcę też nikogo do domu, bo w domu będzie na pewno zamieszanie - a ja podejrzewam, że będę chciała mieć ciszę i spokój ;-)

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Makijaż i fryzura
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Kwietnia 2007, 22:46 »
Widzisz, bo jeśli chodzi to jeden salon: fryzura +makijaż to jest pewne ograniczenie.. albo Liściasta, która na mój gust robi niemal na jedno kopyto..albo w sumie nie wiem...

 ja wybrałam fryzurę w okolicach centrum miasta, a na makijaż jechałam aż na Bukowe...
  ale byłam bardzo zadowolona z efektu oraz ceny ;) bo płaciłam 60 i 50zł..  a nie jak na liściastej 250  :drapanie: