e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Walc angielski  (Przeczytany 2062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandrunia Kobieta

Walc angielski
4 Kwietnia 2007, 10:12
Mam prośbę ponieważ straciłam całą moja muzykę z laptopa ,chciałambym was prosić o propozycje utworów do walca angielskiego. Nie zależy nam na utworze polskim więc to nie jest konieczne. Mamy zamiar szukać szkoły tańca tu w Anglii więc trzeba mieć utworki a tym bardziej polskie-o ile wybierzemy polski utwór. A tak przy okazji bo bardzo lubimy utwór Akon"Don't metter" i nie wiem czy to nadawałoby się do jakiegokolwiek stylu tańca.

Offline Agula82 Kobieta

Walc angielski
4 Kwietnia 2007, 10:37
Wiec z walców angielskich to tak:
 :arrow: Nora Jones "Come Away With Me"
 :arrow:Rod Steward "When I need You"
 :arrow:Andy Williams " ATime fror Us" z filmu Romeo i Julia
 :arrow: Bianca Ryan "You Light Up My Life" -sami sie na to zdecydowalismy :brewki:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Walc angielski
4 Kwietnia 2007, 10:43
Wonderful World (Chuck Berry)
I Wonder Why (Curtis Stingers)
Come Away With Me (Norah Jones)
You Light Up My Life (Whitney Houston)
If You Don’t Know Me By Now (Harold Melvin)
Three Times A Lady (The Commodores)
Fascination (The Nashville String Band, Dick Manning/Fidenco Dante Marchetti)
When I need You (Leo Sayer, Albert Hammond/Carole Bayer Sager)
Mona Lisa (Carl marin, Ray Evans/Jay Livingstone)
One More Try (George Michel)

Walc angielski
4 Kwietnia 2007, 13:04
A jak tak jeszcze bym mogła prosić polskie :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Walc angielski
4 Kwietnia 2007, 14:53
tak na szybkiego to na pewno Dumka na 2 serca ale jeszcze cos zapodam ;)

Offline MELODYJKA

Walc angielski
4 Kwietnia 2007, 22:49
oczarowanie-Wodecki

z Tobą chce ogladac swiat"

Walc angielski
5 Kwietnia 2007, 15:45
Bardzo wam dziękuje za propozycje ale można jeszcze prosić o polskie wersje???

Offline MELODYJKA

Walc angielski
5 Kwietnia 2007, 15:55
no ja dalam jak najbardziej polskie :taktak:

Offline .:Anka:. Kobieta

Walc angielski
5 Kwietnia 2007, 17:00
mi bardzo się podoba motyw z serialu Polskie Drogi
(jesli oglądałaś pierwszą edycję tańca z gwiazdami to własniej walca do tej muzyki tańczyli zwycięscy)

Offline hanutka

Walc angielski
15 Kwietnia 2007, 13:56
:hello:   jak najbardziej pasuje piosenka Wodeckiego "Oczarowanie "  ja właśnie tą piosenkę będę miała na pierwszy taniec.....słowa odpowiednie i ładna piosenka..... :przytul:

Offline MELODYJKA

Walc angielski
15 Kwietnia 2007, 17:44
ostatnio na weselu mlodzi wybrali sobie wlasnie "oczarowanie"i wszyscy goscie byli oczarowani:)

Offline kiciaczek Kobieta

Walc angielski
17 Kwietnia 2007, 10:30
Jak najbardziej "Oczarowanie" , jest piękna i zachwyca. My ędziemy tańczyć do niej i wszytskim polecam :)

Walc angielski
17 Kwietnia 2007, 14:29
Ja sie wlasnie z walca wiedenskiego przerzucilam na angielski i szukam piosenki o rownym rytmie - niekoniecznie polskiej. Zastanawiam sie nad "Sunrise, sunset". Tu fragment:
http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/product/4,285395.html;jsessionid=13344226DEEBE2FE8B76CE9A545040A3.LB2
Piekne, ale takie smutne.
Niestety, tytuly przez Was wymieniane niewiele mi mowia i ciezko sie zdecydowac, chyba musze przysiasc przed kompem i poszukac choc fragmentow. Moze macie linki do czegos ciekawego?

Offline AndziaK Kobieta

Walc angielski
17 Kwietnia 2007, 14:45
Ja poproszę linka do piosenki "Oczarowanie"  Wodeckiego
Bedę wdzięczna :)

A ja wklejam linka do "I wonder why" walc angielski http://www.merlin.com.pl/MP3/3/31/PIS0036-U05.mp3

Walc angielski
17 Kwietnia 2007, 17:53
No mi się spodobała ta piosenka "I wonder why" :D a ja mam troche piosenek do walca angielskiego ale nie wiem jak je mam podać  :drapanie:  ja mam je pościągane i na kompie.

Offline kawaii2 Kobieta

Walc angielski
18 Kwietnia 2007, 09:42
A mnie sie bardzo podoba melodia i slowa z piosenki A whole new world z filmu Alladyn, ale ciagle zastanawiam sie nad innymi..
tu jest link do niej:
http://www.niehs.nih.gov/kids/lyrics/aladdinworld.htm

Walc angielski
18 Kwietnia 2007, 12:50
Moja "trenerka" pierwszego tanca odkryla przede mna tajemnice niedostepna dla laika: melodia musi miec rowny rytm - to duze ulatwienie (nawet nie wiedzialam ze moze sie zmieniac  :Uu: )  - i tak wlasnie jest w Tancu z gwiazdami. Taki maly sekret.
Gdzie znalezc melodie? - sporo jest na stronie:
http://tanieczgwiazdami.onet.pl/
Tu na dole po lewej jest pierwsza edycja, druga edycja, jak sie wybierze, to sa odcinki i jest opisane jaka melodia i jaki taniec, jest wiekszosc filmow - wyszukanie walca i jak sie spodoba melodia jest pewnosc ze rytm jest staly i ze damy rade. Jest tez czesc wspomnianych przez Was melodii.
Ja znalazlam George Michael - One More Try:

Takie tam rady od antytalencia muzycznego dla podobnych sobie - jak sie nie ma talentu to trzeba miec spryt  :taktak:

Offline AndziaK Kobieta

Walc angielski
18 Kwietnia 2007, 12:58
Evamarija dzieki przyda sie bardzo  :przytul:

Offline kawaii2 Kobieta

Walc angielski
18 Kwietnia 2007, 15:32
evamarija, ja właśnie tak szukam moich piosenek ;) największy zbiorek mam z Tańca z Gwiazdami, choć w TV nigdy nie oglądam, to później w necie sobie sprawdzam, co tańczą i te piosenki próbuję znaleźć.

Walc angielski
18 Kwietnia 2007, 18:59
Cytat: "kawaii2"
o tańczą i te piosenki próbuję znaleźć.

ja tez tak robie  :skacza:

Polski utwór do walca angielskiego
5 Czerwca 2007, 12:17
Wiem że ten temat się tu ciągle przewija, ale przeczytałam wszystko i nadal mam problem.  :/ Potrzebuję polskiego utworu do walca angielskiego.  Wiem że dumka na 2 serca i oczarowanie ale co jeszcze?? Podobno krajewski "wielka miłośc", ale ja jakos w tym walca nie slyszę.  :/
Bardzo proszę o pomoc.

Offline oliwka_22 Kobieta

Odp: Walc angielski
3 Lipca 2007, 10:13
z polskich to przychodzi mi tylko do glowy Oczarowanie. . .
a my tanczymy do Sunrise Sunset w aranzacji Adama Sztaby - super maja te kawalki:)

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
3 Lipca 2007, 10:36
"Wielka Miłość" Krajewskiego zdecydowanie nie jest w rytmie walca angielskiego  :o
ale czy walc angielski musi być koniecznie z vokalem? znalazłem ostatnio moim zdaniem świetny utworek (walc angielski) w wersji instrumentalnej - bardzo rozbudowana sekcja dęta (jak u Glena Millera) ,dla mnie rewelacja
poza tym jest jeszcze drugi "kawałek"  "Last Waltz"- też świetna kompozycja i bardzo fajnie brzmi zagrana instrumentalnie szczególnie na instrumentach dętych (np. trąbka , saxofon ,klarnet)
Może to jest akurat to czego szukacie?

Offline agi_82 Kobieta

12 Lipca 2007, 19:13
Z piosenką do walca angielskiego to przyznam szczerze nie jest łatwo. My umówiliśmy się na jedną lekcję prywatną z naszym instruktorem z klubu tańca i jak mu daliśmy posłuchać co byśmy chcieli to powiedział nie walc ale na "misia" haha takie przytulanki. W końcu zdecydowaliśmy żeby on coś zaproponował i będziemy tańczyć do piosenki Whitney Houston "I will Always Love You" z filmu The Bodyguard. Oczywiście my tą piosenkę mamy przerobioną na walca ponieważ w oryginale piosenka ta nie jest walcem angielskim. Piosenka jest piękna ;) chyba każdy zna.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
12 Lipca 2007, 20:18
uuuu aż bym chciała posłuchać takiej "walcowej" wersji tej piosenki....masz moze mp3???? może byś podesłała na priva...

Offline agi_82 Kobieta

13 Lipca 2007, 15:10
Mam mam, naprawde rewelacja podeślij e-maila na priva to wyślę ;)

Offline Nioka27 Kobieta

23 Lipca 2007, 17:28
agi_82 ja także bardzo bym prosiła. mój mail idk25@op.pl

Offline jjusti Kobieta

23 Sierpnia 2007, 10:36
I wonder whay - to również nasz typ. Od miesiąca chodzimy na prywatny kurs mamy naprawdę super układ. Poza tym przy tej melidii bardzo dobrze się uczyć, bardzo dobrze wyczuwa się takty.

Offline szajo Kobieta

23 Sierpnia 2007, 10:58
my tez ją tańczyliśmy w wersji skróconej aranż. Adam Sztaba  ;D

Offline kajmanka2 Kobieta

9 Października 2007, 11:31
a my tańczymy do muzyki celtyckiej, zespół nazywa się Secret Garden tytuł piosenki Nocturne.
Wybieraliśmy między tym a dumką.. Nocturne zdecydowanie wygrał.. muzyka przy której przechodzą mnie dreszcze..
tutaj do przesłuchania