Autor Wątek: Poradnie rodzinne w Krakowie - jak się umówić  (Przeczytany 9259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nessie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Poradnie rodzinne w Krakowie - jak się umówić
« dnia: 27 Października 2006, 22:13 »
Hej! Chcialabym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z poradniami rodzinnymi, Czy tam mozna zadzwonić i się umówić na rozmowe na konkretny dzień i godzinę? Dla nas to jedyne wyjście bo obydowje pracujemy do późna, mam zajęcia po pracy, w weekendy studiujemy i nie możemy pozwolić sobie na zwalnianie się z pracy po to, żeby pocalować klamkę bo jest za duża kolejka. Czy jest jakaś poradnia rodzinna w Krakowie, gdzie mozna się konkretnie umówić jak do dentysty np.?

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Poradnie rodzinne w Krakowie - jak się umówić
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Października 2006, 12:18 »
No musicie podzownic i sie umówic na jakis termin, w którym urzeduje poradnia..trzeba umawiac sie z wyprzedzeniem..bo podobno we wszystkich sa kolejki...
wysle ci na priv strone, na któej sąw szytskei adresy i chyba numery :)

Pozdrawiam... :lol:

Offline nessie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Poradnie rodzinne w Krakowie - jak się umówić
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Października 2006, 19:04 »
Ja wiem, ze wszedzie sa kolejki, tylko slyszalam, że nie mozna sie umówić na termin, tylko trzeba przyjsc w godzinach otwarcia i albo się człowiek zalapie albo nie. Jesli mam konkretny termin i godzinę to nie ma sprawy, mogę się ewentualnie zwolnic z pracy, jesli wiem, ze jest jakis sens tego

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Poradnie rodzinne w Krakowie - jak się umówić
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Października 2006, 20:24 »
Cytat: "nessie"
nie mozna sie umówić na termin, tylko trzeba przyjsc w godzinach otwarcia

Mozna sie umóic wczesniej - byłam w pt. u Dominikanów i widizłam, ze bardzo porsza o wczesniejsz eumawianie z ywgai na mase narzeczonych..chyba wszedzie mozna zateleofonowac i sie umówic...albo ra zpodjesc w terminie urzedowania i umówic wtedy wizyte :)

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Poradnie rodzinne w Krakowie - jak się umówić
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Listopada 2006, 17:31 »
Polecam Poradnie w Kosciele oo. Franciszkanów przy Pl. Dominikańskim... co piątek 17-19... Pani bardzo miła, nie trzeba się umawiać..wystarczy przyjsc... nam sie udało, kolejki nie było (1 para przed nami)...
U Domnikanów  - ul. Stolarska, tez babka wygląda na fajna, ale tam trzeba się umówić, a przyjmuje w godz. 16-20 w kazdy piątek...

Offline _kasiek_
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4sierpień2007
Poradnie rodzinne w Krakowie - jak się umówić
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Marca 2007, 16:47 »
od koleżanki wiem, ze na ul. Miliana (poradnia czynna w środy od 16:00) nie trzeba się umawiać....i jest duża szansa, że podbiją trzy spotkania za jednym razem :D:D:D