e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: najbardziej rozchwytywane orkiestry w okolicy  (Przeczytany 71066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hexa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16-07-2011
A ja polecam zespół DEMETERS.  Świetnie grają chłopaki.

Offline kamillu Mężczyzna

• nowicjusz
Witam ja bym Wam polecał zespol Creativ, są to młodzi chłopaki ale grają tak że nogi same się rwą do tańca tu jest próbka ich umiejętności
« Ostatnia zmiana: 7 stycznia 2011, 14:07 wysłana przez .:Anka:. »

Offline morena84 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 07.07.2012
Był ktoś na weselu gdzie grał zespół "Deck" albo "Jeszcze raz", albo słyszał coś o nich?

Offline avatar Mężczyzna

• nowicjusz
Byłem ostatnio na weselu gdzie grał zespół "5 w jednym".  Są z Huwnik k/ Przemyśla.  Normalnie nigdy się tak dobrze nie bawiliśmy.
grali do białego rana!
Wzięliśmy od nich numer tel 721 67 67 88

Offline Golden Boys Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 06.11.2010
Witam Serdecznie mogę polecić Zespół Golden Boys Ze Słupca Jest to zespół z wieloletnim  doświadczeniem zawodowym.  Wszyscy Mężczyźni w zespole są wieloletnimi muzykantami.  Nazwa zespolu istnieje na rynku wiele lat.  Jedynie tylko zmienił się skład zespołu który istnieje od 2 lat w teraźniejszym wydaniu . . . w tym pozostały dwie osoby ze starego skladu. .  Bardzo gorąco go polecam.  Dołączam również link z ktorym mozna sie zapoznac z wykonaniem ich piosenek wszystkie dane kontakowe znajdziecie pod piosenkami

hxxp: youtu. be/xYMh4gZsISA + 14 innych utworów
oraz

hxxp: goldenboys6. wrzuta. pl/audio/4OQ9tfKKQJg/golden_boys-white_dove

Serdecznie Zapraszamy . ;)

Offline cornflake

• nowicjusz
  • data ślubu: 00.00.0000
Witam serdecznie :)
Czy ktoś może bawił się na weselu (lub innej imprezie) przy muzyce zepołu De Facto z Rzeszowa?