e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kupię La Sposę rozmiar 38 na 173 +obcas  (Przeczytany 1861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasia111

• nowicjusz
  • data ślubu: 29 września 2007
Kupię suknię firmy La Sposa, model dowolny. Kształt najchętniej rybka. Kolor ecru lub inny, ale nie biały. Wzrost 173, obcas ok 2- 3cm. Rozmiar 36/38

Offline olenka_x

• użytkownik
Ja po 4 sierpnia będę miała do sprzedania La Spose model Sarah - typowa rybka, całą z koronki, color ecru, rozmiar 38 na wzrost 173.
Kupuję nową, węc będę jej pierwszą właścicielką.
Pozdrawiam

Offline Lenka-Szczecin

• użytkownik
a ja bede miala do sprzedania pronovias jaguar kolor ecru, la sposa=pronovias

Offline kasia111

• nowicjusz
  • data ślubu: 29 września 2007
Ech...Niestety dziewczyny już wybrałam. A raczej na szczęscie! I oczywiście nie taką jak chciałam, ale wybrałam to w czym ładnie wygladam , a nie to co jest piękne na modelce. Trzeba mierzyć siły na zamiary :skacza:

Offline Lenka-Szczecin

• użytkownik
no i pewnie, ja na początku szukałam białej sukni w stylu balowym z długaśnym trenem w której będe wyglądała jak księżniczka, suknie w kolorze ecru zawsze wydawały sie dla mnie jak pożółkłe, jak tylko przymierzyłam taką WIELKĄ BIAŁĄ suknie to wyglądłam komicznie i po pięciu krokach miałam dosyć tyle to ważyło, okazało sie że o niebo lepiej mi w ecru kolorze. No a co do sukni pronovias to nie ma co mówić.... W TEJ FIRMIR CHYBA NIE MA BRZYDKICH MODELI.. a jak tylko zobaczyłam Jaguara to wiedziłam że to właśnie ta!!
wklej zdjecia swojej sukni!!!!
pozdrawiam :hahahaha:
NAJWAŻNIEJSZ  ZE JESTEŚ ZADOWOLONA Z WYBORU