Autor Wątek: Noc poślubna  (Przeczytany 3005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Noc poślubna
« dnia: 18 Marca 2007, 17:12 »
:brewki: [shadow=red]Witajcie,

pewnie większość z Was ma wynajęte sale z noclegami ale prosiłabym o pomoc w znalezieniu apartamentu na tą najważniejsza przecież noc. Oczywiście w okolicach Zagłebia i przytulny...[/shadow]
Przepraszam za czcionkę (zaczęłam się bawić a potem nie usunęłam) :cegly:

rybkawiedenka
  • Gość
Noc poślubna
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marca 2007, 21:42 »
Joasia,  musisz napisać gdzie macie slub/wesele, czego oczekujesz ,czy to ma być niedaleko czy daleko od domu itd....

Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Noc poślubna
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Marca 2007, 15:56 »
Wesele mam w Sosnowcu Zagórzu, dlatego chciałabym, żeby to było w okolicach Zagłebia: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza itp. najdalej Katowice. Może ktoś zna coś fajnego??

rybkawiedenka
  • Gość
Noc poślubna
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Marca 2007, 18:26 »
Fajnych miejsc jest mnóstwo...nadal nie określiłąś czego szukasz.

Bo możesz mieć apartament w Hotelu Qubus w Katowicach - z widokiem na panorame śląska, śniadaniem do łóżka itd.
Mozesz mieć nocleg w jakimś zajeżdzie....

Wszsytko zależy od zasobności kieszeni i pomysłowości - tyle że nie jestem pewna czy to ma jakiś sens.....

Offline syla8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
Noc poślubna
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Marca 2007, 20:40 »
My na początku też chcieliśmy spędzić noc poślubna w jakiś luksusowych warunkach :) w stylu Qubus.ale doszliśmy do wniosku, że na noc poślubną wykorzystamy apartament nowożeńców, który oferuje właściciel sali, na której będziemy się bawić. a zaoszczędzone w ten sposób pieniążki dołożymy do naszej podróży poślubnej :)




Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Noc poślubna
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Marca 2007, 13:29 »
Dlatego właśnie na początku napisałam, że zdaję sobie sprawę, ze macie nocleg tam gdzie sala. Ja niestety mam wesele w Domu Działkowca gdzie nie ma pokoi... Nie mam jakiś szczególnych wymagań co do widoków i śniadań. Chciałam tylko podpytać czy któraś z Was zna jakieś miejsce, gdzie spędziła (spędzi) taką noc. Może któreś zajazdy, hotele oferują jakieś apartamenty dla nowożeńców w okolicach Zagłebia, które szczególnie polecacie - ja póki co rozglądając się tu i tam nic takiego nie znalazłam. Nie jest to turystyczna okolica, więc jest brak takich miejsc, są już zajęte (bo odbywają sie tam wesela) albo pozostawiają wiele do życzenia. Chcę tylko, żeby było przytulnie, cicho i dyskretnie, więc chyba Cubus odpada...

Offline kanciak

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
Noc poślubna
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Marca 2007, 09:27 »
hej masz w domu działkowca w tej sali u góry takiej czerwonej????  bo ja tam mam za rok i byłabym wdzieczna za relacje i opinie na temat sali. dziekuje  :skacza:   :pijaki:

Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Noc poślubna
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Marca 2007, 17:49 »
Oj, niestety to jest parterowy Dom Działkowca koło Doriana...   :cry:

Offline hebdzia
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
Noc poślubna
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Marca 2007, 17:31 »
W Dąbrowie na przeciwko Reala jest Juran tam możesz popytac. To jest restauracja z pokojami na górze sprawia miłe wrażenie i z zagórza niedaleko

Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Noc poślubna
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Marca 2007, 19:12 »
Oj, niestety znam i dlatego nie biorę pod uwagę. Niestety nie cieszy się dobrą opiniuą. Może znacie coś jeszcze??  :brewki:

Offline krokus
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Noc poślubna
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Kwietnia 2007, 13:07 »
Może spróbuj poszukać czegoś nad Pogorią? Co prawda większość ośrodków tam, to rozsypujące się domki letniskowe z lat 70, ale jest tez parę nowszych ośrodków i hoteli. Ja tam osobiście nie spałam, ale sprawdzić może warto. (A przynajmniej okolica malownicza)