Autor Wątek: jaki jest koszt dopasowania sukni???  (Przeczytany 2546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zijaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« dnia: 17 Marca 2007, 19:26 »
Pytam bo moja kiecusia jest za dluga ok 2-3 cm i tu  :drapanie: .  W salonie gdzie kupilam suknie powiedziano mi ze koszt uslugi ok 100-150$ :pogrzeb: czy poczekac jak bede w domu? Do Polski polece na tydzien przed slubem czy to wystarczy  :mdleje:  :mdleje: ?

Offline sandrunia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marca 2007, 19:58 »
Cytat: "zijaa"
Do Polski polece na tydzien przed slubem czy to wystarczy


najlepiej jak już byś się dowiedziała u siebie w rodzinnym mieście o dobrą krawcową i zadzwoniła do niej bo to różnie bywa a nie ryzykuj lepiej.


Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marca 2007, 20:17 »
Cytat: "sandrunia"
Cytat: "zijaa"
Do Polski polece na tydzien przed slubem czy to wystarczy


najlepiej jak już byś się dowiedziała u siebie w rodzinnym mieście o dobrą krawcową i zadzwoniła do niej bo to różnie bywa a nie ryzykuj lepiej.


no własnie ja bym chyba nie ryzykowała, wydaje mi się, że tydzień to mało, chyba że na mur beton zaklepiesz sobie termin i to u krawcowej, która sie nie myli.

Offline Kastor (Olcia)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3244
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006cywilny 28.04.2
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Marca 2007, 21:18 »
Cytat: "zijaa"
Do Polski polece na tydzien przed slubem czy to wystarczy

ja mam mniec robione przerobki suknie w salonie na 10 dni przed slubem a dwa dni przed slubem juz odbieram gotowa suknie :skacza:  wiec mysle :drapanie:  ze raczej sie wyrobisz  :brewki:

Offline kami
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 252
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marca 2007, 21:46 »
myśle, ze tydzień wystarczy gdy juz bedziesz miał zarezerwowany termin u naprawde dobrej krawcowej i przede wszystkim zaufanej, bo w przeciwnym razie możesz nie byc zadowolona z uzyskanych rezultatów
....Ten Pan i ta Pani są na siebie skazani.....

Offline Netula

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5891
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.10.2007
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marca 2007, 10:51 »
w salonie gdzie odbieram sukienke powiedziano miz e  jak bedzie bardzo zle to panie potrafia w 2 dni uszyc nowa sukienke.. No wlasnie ale tu raczje chodzi o to by mialy na to czas wiec musisz sosbi zarezerowac czas u krawcowej bos ame poprawki nie poinny trwac dluzej niz dwa dni

Offline zijaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Marca 2007, 20:45 »
dzieki wszystkim, troszke sie uspokoilam.

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Marca 2007, 19:33 »
ja w ógóle jestm w szoku( o ile Cie dobrze zrozumiałam) ze w salonie gdzie zakupiłas suknie kazano Ci zapłacic za poprawki!!
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline zijaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Marca 2007, 00:24 »
Cytuj
ja wógóle jestm w szoku( o ile Cie dobrze zrozumiałam) ze w salonie gdzie zakupiłas suknie kazano Ci zapłacic za poprawki!!
 eh ewellinko zrozumialas mnie doskonale. Tu (mam na mysli US) placisz za suknie a jak wymaga poprawek to takze za nie  :boks_4:  :nerwus:.  Jak sie dowiedzialam ile chca za skrocenie moje sukni to  :pogrzeb: , zaryzykuje i umowie sie w Polsce. Juz dzwonilam do zakladu krawieckiego i powiedziano mi ze 7 dni wystarczy spokojnie. Zastanawiam sie tylko ile za taka ekspresowa usluge zechca  :drapanie: .  
 Moze ktos ma pojecie ???

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Marca 2007, 17:19 »
Cytat: "zijaa"
Cytuj
ja wógóle jestm w szoku( o ile Cie dobrze zrozumiałam) ze w salonie gdzie zakupiłas suknie kazano Ci zapłacic za poprawki!!
 eh ewellinko zrozumialas mnie doskonale. Tu (mam na mysli US) placisz za suknie a jak wymaga poprawek to takze za nie  :boks_4:  :nerwus:.  Jak sie dowiedzialam ile chca za skrocenie moje sukni to  :pogrzeb: , zaryzykuje i umowie sie w Polsce. Juz dzwonilam do zakladu krawieckiego i powiedziano mi ze 7 dni wystarczy spokojnie. Zastanawiam sie tylko ile za taka ekspresowa usluge zechca  :drapanie: .  
 Moze ktos ma pojecie ???

ja tez tu (w Polsce) zamowilam gotowa suknie szyta w Hiszpanii, za poprawki nic nie płace - sa w cenie sukni.
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline zijaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
jaki jest koszt dopasowania sukni???
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Marca 2007, 21:53 »
widzisz ja mieszkam w US wyszlam tu za maz a do PL przylece na tydzien przed slubem koscielnym (postanowilismy go wziac w PL za wzgledu na moja rodzine- latwiej amerykanom wybrac sie do PL jak odwrotnie ) po slubie zrobimy sobie 2 tyg wakacje  :taktak:  :taktak: a potem z mezusiem wracamy do domu.