Autor Wątek: Czy udało Wam się sprzedać suknię?  (Przeczytany 3736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Janka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Czy udało Wam się sprzedać suknię?
« dnia: 13 Marca 2007, 09:06 »
Zastanawiam się, czy kupić suknię w salonie, nową, czy z drugiej ręki. Dlatego pytam, czy udało się Wam się sprzedać markową suknię? Myślę o czymś z Lisy Fererry, albo o La Sposie. A jeżeli się udało, to czy cena była satysfakcjonujaca? Dla mnie byłoby to 50% ceny wyjściowej.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Czy udało Wam się sprzedać suknię?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marca 2007, 15:11 »
Coz sprzedaz sukni nierzadko jest ciezka sprawą.
Ja zaobserwowałam jedno - osoby chcace odkupic suknie czesto maja zbyt wygorowane wymagania - najlepiej jakby suknia byla "nienoszona" i za darmo a do tego gora gratisów :)
Zauwazyłam tez ze te firmowe suknie czesto nie maja wziecia - z racji ceny dziewczyny czasem wola sobie uszyc taką.
Jednak czasem usmiecha sie szczescie i taka suknia "schodzi" :)
To czy sprzedaz suknie zalezy tez od tego czy jestes "wymiarowa".

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Czy udało Wam się sprzedać suknię?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marca 2007, 18:17 »
Janka, są slony, które uszyją na Ciebie suknie, którą potem będziesz mogła oddać do salonu, cena jest wtedy dużo mniejsza, ale nie wiem czy markowe salony mają taką ofertę.

Offline Janka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Czy udało Wam się sprzedać suknię?
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Marca 2007, 21:52 »
Cytat: "katarzyna_84"
Janka, są slony, które uszyją na Ciebie suknie, którą potem będziesz mogła oddać do salonu, cena jest wtedy dużo mniejsza, ale nie wiem czy markowe salony mają taką ofertę.


Te, które odwiedziłam nie mają...

Antalis, nie wiem, co masz na myśli "wymiarowa"... Noszę rozmiar 34, widziałam nawet tutaj na forum śliczną suknię, Cosmobellę 7166 w tym rozmiarze... Ale niestety już poszła... Niestety :( bo jej poprzednia użytkowniczka, azurra (chyba jakoś tak :roll: nie pamiętam dokładnie...) wyglądała bosko i jest duża szansa, że na mnie by ta suknia pasowała. I nawet z Wrocławia dziewczyna, a ja tam studiuję.

No nic, pomyślę... Póki co jestem zdecydowana na nową.

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Czy udało Wam się sprzedać suknię?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marca 2007, 00:32 »
-Janka- cosmobella 7166 ja mam tą suknie, niestety jeszcze nie na sprzedaż, ale gdzieś widziałam ogłoszenie, azzura i gdzieś jeszcze widziałam. Poszukam, jak znajde to wkleje ci link. Sama się zastanawiam co ja zrobie z ta sukienką po ślubie, pewnie też ogłosze i będę czekać miesiącami....

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Czy udało Wam się sprzedać suknię?
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marca 2007, 00:39 »
Znalazłam ale rozmiar nie twój. Chyba że zdecydujesz się na przeróbke. Wkleje na wszelki wypadek.   http://www.gumtree.pl/warszawa/44/8124944.html
http://nowy.slubnytarg.pl/ks2451-sprzedam_cosmobella_7166.html