Autor Wątek: Dla kogo takie sukienki???  (Przeczytany 3025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandrunia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Dla kogo takie sukienki???
« dnia: 9 Marca 2007, 02:00 »
Mam wątpliwości co do sukienek z przedłużanym stanem. Jak w pewnym salonie spodobała mi się sukienka z przedłużanym stanem pani powiedziała że to nie jest dla niskich kobitek. Mam 160 cm i naprawdę źle wygląda się w takich kieckach??? Niestety nawet nie zaspokoiłam swojej ciekawości i nie przymierzyłam jej  :nie: i sama nie wiem co o nich myśleć. Może możecie pomóc a dla ułatwienia powklejam parę takich sukienek.







Noi starczy żeby nie zanudzić was oglądaniem ;-) więc proszę o wyrażanie swojego zdania.


Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Marca 2007, 07:52 »
Jak dla mnie to to są kiece dla wysokich dziewczyn

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Marca 2007, 07:52 »
Ja jestem 4 cm od Ciebie wyzsza. Slubowac bede w "rybce", a na poprawinach prawdopodobnie wystapie w modelu z ewidentnie przedluzonym stanem (cos w desen ostatniej wklejonej sukni). Takze, z pania z salonu absolutnie sie nie zgadzam.

Mysle, ze w przypadku sukien nie tylko wzrost jest wazny, ale tez i proporcje sylwetki, waga, szerokosc ramion, biust, nasza uroda. No wszystko co sklada sie na efekt koncowy. Suknia ma podkreslac atuty i maskowac niedoskonalosci. Moim zdaniem np. suknia pierwsza, nadaje sie dla osob z wcieciem w talii, z nieduzym (badz srednim) biustem, ktore np. maja waskie ramiona. Kobieta moze byc niska do niej, poniewaz wedlug mnie ta suknia optycznie "wyciaga" sylwetke w gore. I analogicznie taki zarys mozna stworzyc do kazdej wklejonej sukni.

Jest jedna rada, zeby stwierdzic co pasuje, a co nie - przymiarka. Takze Sandrunia, nie zrazaj sie tym co uslyszalas i mierz, co Ci sie podoba, az trafisz na te jedna jedyna.
Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Marca 2007, 08:10 »
no spokojnie..

a jaki obcas planujesz założyć???

jeśli jesteś proporcjonalnie zbudowana i jesteś  szczupła spokojnie możesz załozyć  rybke..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Marca 2007, 08:49 »
sandrunia, nie rozumiem dlaczego Pani z salonu wie lepiej - jak ja nie cierpię takich :boks_4:  - skoro mnie się podoba to mierzę...

Tego typu suknie są dla dziewczyn o proporcjonalnej budowie - czyli dośc długie nogi i krótki tułów (nie odwrotnie), najlepsza figura to klepsydra, czyli ładna i proporcjonalna linia bioder i ramion, a przy tym pięknie zarysowana talia, wzrost nie ma większego znaczenia...chyba, że ktoś jest bardzo niski.


Offline sandrunia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Marca 2007, 09:04 »
To czyli ja bym mogła w takiej wyskoczyć??? Gdzieś macie moje zdjęcia-nawet w odliczanku a mnie z nich to w sumie zainteresowała przedostatnia. I co teraz myślicie że jest czy że nie jest dla mojej budowy ciała.


Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Marca 2007, 09:10 »
sandrunia, jak nie zmierzysz to się nie dowiesz  :taktak: ; to czy kiecka będzie pasowała to jedno, a to jak będziesz się w niej czuła - to drugie.


Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Marca 2007, 09:26 »
sandrunia, po pierwsze to ty musisz zmierzyć bo gdybanie na temat co mi pasuje a co nie nic nowego tu nie wniesie
Cytat: "Maja"
Tego typu suknie są dla dziewczyn o proporcjonalnej budowie - czyli dośc długie nogi i krótki tułów (nie odwrotnie), najlepsza figura to klepsydra, czyli ładna i proporcjonalna linia bioder i ramion, a przy tym pięknie zarysowana talia, wzrost nie ma większego znaczenia...chyba, że ktoś jest bardzo niski.

ja mierzyłam taką kieckę - w pewnym momencie to była moja faworytka - a nie mam wcale ładnie zarysowanej talii a i tak ten model ładnie ją podkreślał

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Marca 2007, 09:28 »
Cytat: "Anusia-szczecin"
nie mam wcale ładnie zarysowanej talii


nie oszukuj, widziałam foty  :los:


Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Marca 2007, 09:43 »
Maja, koffana ale potafisz porawić humor!!
dzieki  :brewki:  :brewki:  :brewki:
 :skacza:

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Marca 2007, 10:20 »
Cytat: "sandrunia"
To czyli ja bym mogła w takiej wyskoczyć???
jak dla mnie to jesteś szupła i wysoka i mozesz spokojnie wyjsc  w takiej :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Ania P.

  • Dopóki miłość nas dwoje łączy, świat się zaczyna, świat się nie kończy...
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007 :*
Dla kogo takie sukienki???
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Marca 2007, 12:46 »
Ja jestem wysoka (174) mierzyłam suknie z przedłużanym stanem ( taką jak ostatnia) i źle w niej wyglądałam!!! Bardzo skracała mi nogi i w ogóle nie podkreślała atutów mojej sylwetki a za takowe uważam moja wyskość. Z kolei w niektórych rybkach wyglądałm super. Np. w tej

Wszystko zależy więc od modelu i osoby