e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Eminka  (Przeczytany 3171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adela

• użytkownik
Eminka
3 marca 2007, 14:10
Halo wszystkim.Potrzebuje wszelkich wiadomosci na temat firmy EMINKA.
Firma znajduje sie w Szczecinie i zajmuje sie posrednictwem pracy za granica.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Eminka
4 marca 2007, 19:17
adelo..

mieszkasz za granica , jak się zorientowałam, nie od wczoraj, i pytasz się o firme  rekrutującą za prace za granicą??

masz coś wspólnego z ta firmą????

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Eminka
4 marca 2007, 21:50
przenosze na pogaduchy

Offline Adela

• użytkownik
Eminka
6 marca 2007, 13:51
Ja niemam nic wspolnego z ta firma,ale znam kogos kto za posrednictwem tej firmy wyjechal za granice i ma wielkie problemy.Zeby mu pomoc potrzebuje wszelkie informacje.Dzieki za przeniesienie.Pozdrawiam.

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Eminka
6 marca 2007, 14:24
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

oki

Offline Beata9898

• nowicjusz
Eminka
14 marca 2007, 18:15
witaj Adela, można wiedzieć jakie problemy ma twój znajomy w związku z firmą eminka?

Offline Adela

• użytkownik
Eminka
16 marca 2007, 18:56
Ma problemy finansowe,gostek wlasciciel tej firmy nie chce wywiazac sie z umowy.

Offline CzechIskierka

• nowicjusz
Eminka
7 maja 2007, 16:48
Czesc Przypadkowo weszlam na to Forum bo rownież szukalam informacji na temat tej firmy z siedziba w Szczecinie. Na początku marca ukazala sie oferta fracy tej firmy w Portalu gazeta.pl Firma poszukiwala kogos na stanowisko Sekretarki do prowadzenia administracji w Hamburgu, ale byly rowniez oferowane prace polowe przy zbiorze owocow i warzyw. Podany byl tylko numer telefonu. Z tego co sie dowiadywalam nie jest to biuro posrednictwa pracy. Rozmawialam z samym szefen Niemcem, ale szczerze mowiac to mam watpliwosci co do jego warygodnosci. Ma sie do mnie odezwac czy sa zainteresowani moim podaniem.
Mozesz mi napisac do jakiej pracy wyjechal twoj znajomy i jak do tego doszlo, z kim rozmawial w sprawie tej pracy. Moze jest to ta sama firma i moze sie okazac, ze ja
moge miec podobne problemy.
Czekam na wiadomosc
Iskierka