e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: opinia o lokalu Reduta na Czer. Prądniku, Kmita itp.  (Przeczytany 2633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szparaga

• nowicjusz
Witam, czy ktoś wie cokolwiek o lokalu Reduta na Czerwonym Prądniku i Kmita w Zabierzowie? Czy ktoś miał tam wesele lub był na weselu w tych lokalach.

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Reduta = ponoc imprezy udane, jedzenie ok, no i sporo gości sie mieści.... ja mam tylko zarzut - bliskości cmentarza, zakladu pogrzebowego sąsiadującego plecami z lokalem... + petla autobusowa.... :drapanie: poprostu okolica nieciekawa :drapanie:
Lokal nie posiada wlasnej kuchni - korzysta z cateringu!!

Offline Amelia79 Kobieta

• nowicjusz
mieszkam niedaleko Reduty i tak. . .  owszem cmentarz jest w odległości jakiś 20m:D ale to kompletnie w niczym nie przeszkadza:) przecież wejścia są od strony ulicy. . .  a co do zajezdni to nie rozumiem. .  cóż to za problem?! to jest niesamowity + tego miejsca bo goście weselni, wracający do domu po udanej imprezie, z tego samego miejsca mogą rozjechać się nad ranem po całym Krakowie;) a poza tym z tego co widzę, miejsce to cieszy się sporym zainteresowaniem gdyż nie ma soboty, aby nie odbywało się tam jakieś wesele

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
no ludzie czesto pytaja o ten lokal jak tam jest i  bo ogolnie pradnik czerwony nie jest za zbyt bezpieczna dzielnice uwazana w Krakowie ::) Ale mnie ejst trudno sie ustosunkowac do tego bo ja tam nie mieszkam

Offline Amelia79 Kobieta

• nowicjusz
no ludzie czesto pytaja o ten lokal jak tam jest i  bo ogolnie pradnik czerwony nie jest za zbyt bezpieczna dzielnice uwazana w Krakowie ::) Ale mnie ejst trudno sie ustosunkowac do tego bo ja tam nie mieszkam
prądnik niebezpieczny???? ojej to ja o czymś nie wiem... mieszkam tu od lat, i powiem szczerze że nie wyobrażam sobie żabym miała zamieszkać gdzieś indziej:) to dość młode osiedle, mieszka tu bardzo wiele ludzi w średnim wieku, osiedle jest zadbane, ciche, czyste, a w okresie wiosenno-letnim trudno znaleźć w Krk równie zielone miejsce:) tak więc z opinią iż jest tu niebezpiecznie kompletnie się nie zgadzam

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
wiesz ja nie wiem,ja nikogo osobiscie tam nie znam wiec nie ejzdze,ale takie chodza sluchy

Offline Amelia79 Kobieta

• nowicjusz
nie no ja rozumie ;D ale zaświadczam własnym autorytetem, że Prądnik Czerwony to b. przyjazna dzielnica ;D

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
nie no ja rozumie ;D ale zaświadczam własnym autorytetem, że Prądnik Czerwony to b. przyjazna dzielnica ;D

zgadzam sie z ta opinią...  :) wiadomo jakies wypadki moga sie pewnie zdarzyc jak wszedzie...ale in general - wydaje mi sie, ze jest tu bezpiecznie :)