e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: jak japończyk "myśli", że uszczęśliwia kobiety  (Przeczytany 1689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

a.katarzyna

• Gość
Pan Japończyk nie lubi, kiedy kobieta mówi

bulwersujące wykorzystywanie kobiet jako taniej siły roboczej - tylko tu nie Tajlandia :!: :!: :!:

Offline **sloneczko** Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02-05-2007
Cytat: "a.katarzyna"
tylko tu nie Tajlandia

nie, ale Polska, jak widać jeden grzyb  :dno: czasem i polscy pracodawcy wprowadzają podobne warunki pracy i płacy :dno:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
a.katarzyna, przeczytałam cały artykuł i naskrobałam sporo ale mnie wyrzuciło w piatek więc teraz tylko krótko, węzłowato - czytałam i oczy miałam coraz większe, normalnie szok. Wyzysk dosłowny, opisy jak z Orwella. Ja dziękuję za takie inwestycje - niedaleko mojego miejsca zamieszkania powstanie fabryka Brigestone - ciekawe jakie warunki pracy i płacy będą tam obowiązywały....

a.katarzyna

• Gość
Cytat: "Maja"
Wyzysk dosłowny, opisy jak z Orwella. Ja dziękuję za takie inwestycje

dosłownie, nie wiem jak nasi milościwie panujący mogą na cos takiego pozwalać - najpierw cieszą się, że inwestycje, że rozwoj kraju, ze otwarcie na nowe technologie - a potem widać jak to q... wygląda - dziewczyny jak robociki zapierniczają bo trzeba normę zrobić wrrrrrr

jestem uczulona na słowo "norma" kojarzy mnie sie to z pewnym ustrojstwem, ale my chyba w demokracji żyjemy :?:  :drapanie:  :?: wiem, że rynek ma swoje prawa, ale do cholery mógł by ten rynek szanować prawa ludzi  :dno:

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
Tez czytalam ten artykul. Powiem Wam, ze dla mnie najwieksza przesada sa Ci "politycy", ktorzy podpowiedzieli japoncom, ze ludzie w Polsce beda tam pracowac za te marne grosze. Uhhhhh nic tylko powybijac takich :(