e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Szukam zdjęć sukien ślubnych z naramkami  (Przeczytany 2568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marlenka87

• użytkownik
Witam wszystkich mam proźbę. Chciałam bym żebyście mi pomogły znaleść suknie, które mają grube naramki, bo widzialam taka suknie, która bardzo mi się podobała. Z góry dziekuje. Pozdrawiam:)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Moze przejrzyj zdjecia w dziale moda - z pewnoscia cos znajdziesz.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
marlenka87, a co to była za suknia? Może Tobie akurat o jakas konkretną chodzi :drapanie:

Offline marlenka87

• użytkownik
Maja przymierzałam jedna z gorsetem i mi sie bardzo podobała. Gorset miała bogato zdobiony. Nie wiem nic kompletnie o niej bo zapomniałam sie pytać. A zdjęcia nie mogłam zrobic i szukam cos takiego zeby mi wpadło w oko bo narazie nic takiego nie widze. Może też być całkowita. Kompletnie nie mam pojęcia jestem w kropce. Pozdrawiam;)

Offline marlenka87

• użytkownik
Znalazłam suknie podobna do mojej i chciałam bym żebyście pomogły mi znaleść jak wyglada z tyłu. Pozdrawiam :)

Offline marlenka87

• użytkownik
Zapomniałam dodać zdjęcie

Offline Antalis

• Chuck Norris
Trudno bedzie znalezc tyl sukni ktorej nie znamy zwlaszcza ze znalazłas podobna  a nie te sama. Moze postaraj sie znalezc te jedyna a my potem pomozemy :)

Offline marlenka87

• użytkownik
Nawet ta mi sie bardzo podoba i jest w moim guście wiec chciałam bym sie dowiedzieć jaka ona z tyłu wygląda i jakiej jest firmy.:)

Online .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
marlenka87, to firma Classa

Offline sandrunia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2007

bardzo ładna przyznaję :D

Offline marlenka87

• użytkownik
Dziewczyny mam proźbę znajdzie mi suknie podobną do tej tylko z gorsetem prosze bo jednak ona mi się podoba i nie wyobrażam sobie innej http://www.weddingchannel.pl/galerie/2007eurobride/13.jpg  http://www.weddingchannel.pl/galerie/2007eurobride/12.jpg bo ta jest chyba całkowita. Pozdrawiam ;)

Offline _Paula_ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.09.2007
hmm nie myslalam ze suknie z ramiaczkami moga byc tak ladne jakos od poczatku nastawiona bylam na inne modele ale teraz jest to dla mnie sprawa do przemyslenia  :drapanie:

Gość pozdrawiam gorąco :)

Online Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
marlenka87, ja mam bardzo podobna suknie zamowiona tzn. dol jest taki sam ale mam gorset z kamyczkami bez ramiaczekk i do tego wstazka:) kolekcja Eddy K niestety nie ma jej w necie

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
Cytat: "Katrinka"
kolekcja Eddy K niestety nie ma jej w necie

Katrinka, w którym salonie kupujesz suknię?

Offline marlenka87

• użytkownik
Dziewczyny ja nie mogę przestać myśleć o tej sukn i nie wiem gdzie ja dostane. Już żadnej innej nie chce. Pozdrawiam;)

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
Cytat: "marlenka87"
Dziewczyny ja nie mogę przestać myśleć o tej sukn i nie wiem gdzie ja dostane. Już żadnej innej nie chce.

A może w wątku regionalnym popytaj, czy ktoś wie, w których salonach są suknie z tej kolekcji, o której Katrinka pisała.

Offline marlenka87

• użytkownik
Dziewczyny pomocy nigdzie nie mogę znaleść mojej sukni juz nie wiem co mam robić. :( :( :( :(

Offline marlenka87

• użytkownik
Dziewczyny chyba nic innego mi nie zostanie jak uszys. Teraz musze tylko znaleść dobra krawcowa, żeby mi uszyla. Pozdrawiam