e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ślubna telwizja  (Przeczytany 5628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
ślubna telwizja
20 lutego 2007, 21:41
Jak donosimy na głównej stronie naszego seriwsu niebawem na ekranach Waszych odbiornikw telewizyjnych zagości wedding tv.
Tematyczny kanał w języku poslkim.
Czy Waszym zdaniem taka telewizja ma sens?
Czy zdobędzie widownię w Polsce?
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
ślubna telwizja
20 lutego 2007, 22:18
pewnie tych  którzy szykują się

ale niech to beda polskie realia a nie american dreams..

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
ślubna telwizja
20 lutego 2007, 22:50
Cytat: "zibi"
na ekranach Waszych odbiornikw telewizyjnych zagości wedding tv.
Tematyczny kanał w języku poslkim.
Czy Waszym zdaniem taka telewizja ma sens?
Czy zdobędzie widownię w Polsce?

tia jak nie będzie na płatnej platformie.... i jak sie przebije do kablówek to ok....
Inaczej cienko to widzę...

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
20 lutego 2007, 23:52
dokładnie

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ślubna telwizja
21 lutego 2007, 08:30
Cytat: "zibi"
na ekranach Waszych odbiornikw telewizyjnych zagości wedding tv

:drapanie: u każdego, ja mam N-kę?

Czy się przyjmie, być może tak ale jeszcze jest sporo laików, którzy raczej w doniesienia cioci kloci : :na_ucho: niż w oferty firm z branży uwierzą; na razie sporo wesel jest jednak nastawionych na duużo gości  :pijaki: i duuzo jedzenia  :Obiad: - reszta jakoś tak po macoszemu; aaa i tak jak monia napisała - oby to była NASZA rzeczywistość  :tak_2: bo inaczej to czarno to widzę :pogrzeb:

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
21 lutego 2007, 10:13
dobrzeby było żeby platworma slubna rozreklamowała w polsce  ten kanał..

babskie gazety, reklama na róznych forach slubnych.. wtedy pewnie ktos bedzie wiedział.. narazie tylko my o tym wiemy.. e-weselnicy..

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
ślubna telwizja
21 lutego 2007, 11:43
patrząc na ramówkę to kiepsko to widzę :(
Kalifornia, Nowy Jork itd. to raczej nie nasze realia ;)
no ale może nie będzie tak źle

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
21 lutego 2007, 11:52
nawet pokazywane suknie slubne sa sukniami - których nigdy tu nie zobaczymy..  firmu australijskie, amerykańskie itp.. ehhhhhhhh. .. zupełnie inny swiat..

moze dla potrtzeb polski inaczej TO bedzie wyglądac..

narazie czekam na materiał  z lila i krzysiem w roli głównej.. :)  moze e-wesele podwiesi ten odcinek na stronie, bo nie wiem czy bede miała dostep do  platwormy slubnej..  :drapanie:

Offline Gosia-oosta Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
ślubna telwizja
21 lutego 2007, 12:02
Cytat: "pioteras"
patrząc na ramówkę to kiepsko to widzę  
Kalifornia, Nowy Jork itd. to raczej nie nasze realia

może to tylko ramówka reklamowa przed zebraniem odpowiedniego materiału na naszym krajowym rynku?

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
ślubna telwizja
21 lutego 2007, 12:15
pytanie wlasnie czy bedzie dostepna w kablowkach czy pakietach dodatkowo platnych?

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
21 lutego 2007, 16:26
Z tego co ja słyszałam to miała wejść na platformę Polsatu...potem jeszcze gdzieś, a potem do większych sieci kablowych.

I z monia się zgadzam, jak tam nie bedzie prezentacji reginalnego rynku i programów rodzimej produkcji, to się nie przyjmie.
Ale oni chyba wiedzą kogo tam zatrudniają. Niech redaktory myślą....

• Chuck Norris
ślubna telwizja
22 lutego 2007, 08:18
zakładając, że program powstanie bazując na naszych realiach, zastanawiam się, ile polskich par zgodziłoby się wziąć w nim udział..

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
22 lutego 2007, 20:20
Cytat: "oosta"
zastanawiam się, ile polskich par zgodziłoby się wziąć w nim udział..

ooooo myśle, że chętni się znjadą...do najdebilniejszych teleturniejów znajdują i innych reality show to  i tu znajdą....

• Chuck Norris
ślubna telwizja
23 lutego 2007, 07:52
Cytat: "liliann"
do najdebilniejszych teleturniejów znajdują i innych reality show to i tu znajdą

w sumie racja..jeszcze jak dostaną jakiś mniej czy bardziej potrzebny i kosztowny prezent od telewizji..

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
23 lutego 2007, 09:40
Cytat: "Maja"
u każdego, ja mam N-kę?

na platwormie n docelowo tez po iewaz telewizja ma zamiar nadawać w standardzie HD, ale nie wiadomo od kiedy. Kablówki będą na pewno.

Cytat: "monia"
dobrzeby było żeby platworma slubna rozreklamowała w polsce ten kanał..

babskie gazety, reklama na róznych forach slubnych.. wtedy pewnie ktos bedzie wiedział.. narazie tylko my o tym wiemy.. e-weselnicy

Kampania też powinna ruszyć, akurat na to oni maja środki... tymczasem ruszył PR, trochę mediów już pisało o Wedding TV nawet DZIENNIK , który cytował nas czyli e-wesle.pl :)

Cytat: "pioteras"
patrząc na ramówkę to kiepsko to widzę  
Kalifornia, Nowy Jork itd. to raczej nie nasze realia

też tak myslę - muszA byc programy robione tutaj w Polsce, z tego co wiem, mają być produkowane, pierwszy powstał na naszej Gali...

Tymczasem w serwisie Weddin TV jest juz link do naszego FORUM

A propos zawartości: co Waszym zdaniem powiino znaleźć się na antenie takiej TV?

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
23 lutego 2007, 10:15
praktycznie wszystko co dotyczy slubów.. suknie dostepne w polsce .. i moze kilka fierm bardzo popularnych za granica żeby  "zmusić" rodzime salony do poszerzenia oferty..

moda w XXL..  biedne sa te panny młode, bo naprawde oferta jest kliepska.. niech i one czuja się wazne i najpiekniejsze.. niech bedzie audycja specjalnie dla nich..

rozmowy z firmami.. osobno foto, kemara, muzyka itp żebny wiadomo było z kim i jak rozmawiac.. moze jakieś zrory umów do zciagnięcia ze strony  netowej platwormy oczywiście  podparte  odpowiednimi parafami

rodzie torty.. tematy  'stołowe'

w zasadzie jesli  prpducenci bedą cwani zajrzą do nas na forum.. właściwie kazdy temat na tym forum ( zawart w FAQ) moze stanowic  temat osobnego programu lub byc po.ączeniem kilku tematów ( np podziekowania dla rodziców, prezenty dla rodziców.. prezent dla współmałżonka, prezent dla gości).. itd itd.. ;)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ślubna telwizja
23 lutego 2007, 11:14
:skacza: musi być o e-weselu przede wszystkim - bez niego to będzie klapa :skacza:

Offline KAHA Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.1999
ślubna telwizja
23 lutego 2007, 11:49
Zibi, pytasz, co .... przede wszystkim nasze realia na nasze kieszenie. Nie ma sie co oszukiwać, że stać jest nas na wedding planera, który wszystko za nas załatwi a my mu opłacimy jego trud i pracę. Ilez jest takich osób, które na to stac???? Wiekszość ma konkretny budżet slubny, którego nie może przekroczyć. Taka telewizja nie może przede wszystkim frustrować i pokazywać obrazków z "wielkiego świata", gdzie przyszła młoda para jest pokazywana  u cukiernika - próbujaca nieskończonej ilości tortów, w towarzystwie florysty - wybierajaca gigantycznych rozmiarów kompozycje kwiatowe do slubu w ogrodzie ( to może być dołujące, bo wszyscy wiemy, jakie sa mozliwości slubu poza kościołem...:( ), w towarzystwie dekoratora, który "lata" po domu z wzornikiem kolorów, żeby dopasowac dekoracje do koloru domu...girlanda kwiatowa na schodach...girlanda na kominku, kompozycja na kolumnie przy wejściu, szpaler kwiatowy przed wejsciem.....heh....kogo na to stac ?!?!?To może wkurzyć obie strony - wiem cos o tym. Albo te wnetrza....w tv piekne salony, oświetlone gwiazdozbiorem przepieknych zyrandoli przegladajacych sie w kryształowych lustrach....hehe....a u nas.... (poza wyjątkami oczywiście)...smierdzące, brudne , niedoinwestowane sale OSP, działkowe.... niepozwalajacy na nic właściciele domów weselnych....pozostawiające wiele do zyczenia nakrycia, zastawa, brak podstawowych elementów designu stołowego, eh :((...Bo jesli to będzie nastepny program o fryzurach slubnych, modzie dla szprych niedostepnej w Polsce, kosmetykach za pół wypłaty, to ja dziekuję!!!! Mysle, że powinni pokazać wszystko od zaplecza akcentując wszystkie niemiłe niespodzianki, podkreslać to co jest istotą TEGO DNIA.
To wcale nie jest łatwy temat, jest tak wiele wątków i rzeczy, które trzeba zebrać...wiem cos o tym, od kilkunastu miesiecy pisze poradnik dla młodych par i ich rodziców i mimo, że jest już pokaxnych rozmiarów, to wciąż wydaje mi sie bardzo niekompletny , ciągle coś dopisuję. Twórcom tej tv zycze powodzenia, bo przed nimi wywanie o rozmiarach którego chyba nie bardzo zdaja sobie sprawę. Trzymam kciuki :)

• Chuck Norris
ślubna telwizja
23 lutego 2007, 11:57
KAHA, masz 100% rację..powinni pokazać, jak tanimi sposobami zorganizować wspaniałą imprezę, nie tylko weselny przepych i ekstrawagancje..jak przez odpowiednie dodatki uatrakcyjnić przyjęcie..fragmenty reportaży z wesel byłyby mile widziane..

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
26 lutego 2007, 10:37
Cytat: "oosta"
fragmenty reportaży z wesel byłyby mile widziane.

A czy bylibyscie skłonni je nam przysyłac? To świetny pomysł.
Jezeli sa chętni na to aby podzielić się swoim wielkim dniem zapraszamy - możemy zacząć od zaraz - udostępniając łamy e-wesele.pl

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
26 lutego 2007, 11:27
wystarczy,ze masz nasze  weselne teledyski.. z nich tez mozna zrobić  fajny dział.. przeciez całych filmów mie beda zamieszczac..

• Chuck Norris
ślubna telwizja
26 lutego 2007, 12:04
Cytat: "monia"
przeciez całych filmów mie beda zamieszczac

na pewno nie..ale byłoby wskazane, aby na przykład wywiady przeprowadzać z młodymi z przygotowań do ślubu i wesela, i już po całej uroczystości minirelacja, wrażenia itp.

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
26 lutego 2007, 12:12
o to zacny  pomysł..

wystarczy zebrać kilak par , tóre się zaręczyły w róznych okresach i  uczestniczyć w ich rozmowach z firmami..  pokazac cały proces przygotowań i na koncu  jak wchodzą czy wychopdzą z kościoła..

swietna pamiatka.. ;)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
ślubna telwizja
26 lutego 2007, 13:57
cale filmy odpadają bo to by pasma zabrakło i cierpliwości do ich oglądania, ale teledyski owszem, pod warunkiem jednakże, że nie naruszają praw autorskich i pokrewnych (głónie przez podklady muzyczne) ale równiez wizerunku gości którzy na filmie są a moga nie chcieć, abyich publicznie pokazywano.
Jezeli jest pierwszy chetny do podesłana nam swojego - zapraszam.

Reportaż Moniu super sprawa, też o tym  myslałem, ale rodzi się pytanie kto go przygotuje? Należałoby pewnie o to poprosić firmy, które robią dl aMlodych video, w zamian za np. reklamę... Są chętni?
Bo inaczej koszty sie noża niebotycznie...

No i oczywiście interesuje nas cała Polska - żeby bylo zróżnicowanie...

Czekamy na chętnych do wspólpracy, także firmy weselene, które miałyby ciekawe pomysly.

Offline Kllusia Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 1.09.2007
ślubna telwizja
3 marca 2007, 16:34
A ja - z racji tego, że jestem mamusia - chętnie obejrzałabym coś dla rodziców państwa młodych, bo nie ukrywajmy, ale w zdecydowanej większości to właśnie rodziciele są najczęściej organizatorami i płatnikami w tym wielkim przedsięwzięciu  :drapanie:  (choć tendencje na pewno trochę sie zmieniają i część młodych już samodzielnie urządza uroczystość).
Wiadomo, że gdy kucharek sześć... Wesele rodzi duzo problemów - obie rodziny niezbyt chętnie idą na ustępstwa, nie słuchają swoich dzieci, chcą "po swojemu"... Warto byłoby pokazac, jak to wygląda właśnie z tej strony i przy okazji celowe byłoby opatrzenie tego komentarzem np. psychologa, który poradziłby zarówno starszym, jak i narzeczonym, jak uniknąć przedślubnych nieporozumień, które nie wnoszą niczego oprócz niepotrzebnego zamętu. Jednak jeśli miałby to byc kolejny poradnik, kto - zgodnie z "tradycją" - za co płaci, to szkoda czasu... To wiedzą wszyscy. Tu trzeba pozkazać kontrast i najróżniejsze rodziny  :drapanie:

Offline Kllusia Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 1.09.2007
ślubna telwizja
3 marca 2007, 16:52
Sklerotyczna juz jestem - zapomniałam: chciałabym, by ktos w końcu obśmiał to uchlewanie się niektórych na weselach, te litry wypitej za zdrowie państwa młodych wódeczki, co niestety wciąż tkwi w naszej kulturze. Przydałaby sie również lekcja, jakie trunki można serwować w tej podniosłej chwili i wypowiedż kogoś mądrego w związku z coraz powszechniejszą modą na podawnie piwa, co moim zdaniem jest pase... Piwko dobre jest do grilla, a nie na wesele (ewentualnie można je zaserwować na poprawiny w ogrodowym stylu) !!!
Fajna rzeczą byłoby pokazywanie ślubów w nietypowych miejscach - wszak coraz więcej par wybiera inne wnętrza niż USC tudzież kościół. Oczywiście w polskich warunkach, a nie reportaże z podniebnych lub podwodnych sakramentów sciągnięte z Zachodu.
Przydałaby sie równiez wiedza czysto techniczna - czy 5 kilogramów sałatki owocowej starczy na 100 gości? Ile kupic tortu na 80 osób? Jak wyliczać napoje? Tu popis mogliby dać restauratorzy. Podejrzewam, że o weselnej knajpianej kalkulacji nie chcieliby mówić, ale to równiez interesujący temat... Może znajdzie sie odważny i pokaże, jak to liczą?
To by było na tyle  :skacza: Taką dziś miałam erupcję  :skacza:

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
ślubna telwizja
7 marca 2007, 23:15
A jak można znaleźć tą telewizje? Bo ja mam telewizje kablowa.. ale nie moge znaleźć u siebie tego kanału :(

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
ślubna telwizja
8 marca 2007, 07:52
Cytat: "SaTine"
A jak można znaleźć tą telewizje?

Obiło mi się o uszy, że na platformie polsatu...