e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: dedykacja dla babc  (Przeczytany 1959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline portomka

• nowicjusz
dedykacja dla babc
19 lutego 2007, 10:14
dziewczyny,
podpowiedzcie prosze jaka piosenkowa dedykacje mozna nadac babciom - mamy wyjatkowe babcie (jednego dziadziusia)i chcielibysmy zaakcentowac (oprocz rodzicow oczywiscie) ich obecnosc na przyjeciu weselnym, podziekowac za wklad za nasze wychowanie, opieke, pomoc,troske...mysle o jakiejs specjalnej piosence ale nic nie przychodzi mi do glowy...?np poprosimy babcie na srodek,kilka slow na podziekowanie i .....?bede wdzieczna za kazda sugestie i wskazowke:)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
dedykacja dla babc
19 lutego 2007, 12:40
Wszystko zależy od spospobu bycia babć, może coś Foga- na przykład Jesienne róże :drapanie: sama nie wiem

Offline BETI Kobieta

• maniak
dedykacja dla babc
26 marca 2007, 13:28
U nas było tak, że w dniu naszego ślubu babcia mojego męża miała imieniny.Więc zaprosiliśmy ja na środek,wręczyliśmy kwiaty ( w tym czasie orkiestra składała życzenia w naszym imieniu),posadziliśmy na krzesełku na środku sali i zrobiliśmy kółeczko(dzieci i wnuczkowie).A piosenkę mieliśmy  moja droga ja cię kocham,ale nie wiem czyja to piosenka.Później miałam nieprzyjemności, bo ktoś się dopczepił,że powinnam też złożycz życzenia mojej drugiej babci,która też była na weselu, ale nie miała imienin...po prostu od tak...ach lepiej nie będę rozwijała tego tematu...