Autor Wątek: Fotograf na ślub ZA DARMO  (Przeczytany 3322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michalkosek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Fotograf na ślub ZA DARMO
« dnia: 27 Marca 2018, 20:52 »
Część, jestem nowy na forum więc na wstępie chciałbym się przywitać.
Pragnę Ci zaproponować ciekawą promocję. Jestem fotografem i buduję swoje portfolio fotograficzne. Dlatego proponuję wykonanie reportażu ślubnego za darmo. No może oprócz kosztów dojazdu  ;) Co to dokładnie oznacza. Wykonuję reportaż, ty otrzymujesz zdjęcia w formie elektronicznej, a ja wykonane zdjęcia wykorzystuję w swoim portfolio. Mogę wykonać reportaż jako główny fotograf, lub jako dodatkowy (jeśli masz już fotografa, a mi chcesz dać szansę i mieć dzięki temu więcej zdjęć).
Ale spokojnie nie jestem kompletnym amatorem, który przyjdzie z aparatem kupionym tydzień temu w markecie. Fotografuję od kilku lat, posiadam bardzo zaawansowany sprzęt, oraz uprawnienia z kurii do wykonywania zdjęć w kościele. Na usługę podpiszemy umowę.
Moje zdjęcia możesz obejrzeć na Instagram'ie

Jeśli wykonane zdjęcia będą dobre (albo świetne) wtedy możesz mi zapłacić :) ale nie musisz, bo umawiamy się na zdjęcia za darmo. Jako, że jest to promocja wyjątkowa, jest też ograniczona czasowo. Ślub może się odbyć najpóźniej do końca czerwca i musisz się spieszyć abym miał wolny dany termin. Po terminie reportaże będę już wykonywać tylko odpłatnie. Oferta jest ograniczona raczej tylko do województwa mazowieckiego, chyba, że będziesz mieć malowniczy ślub w górach ;) Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji zapraszam do kontaktu przez fb lub drogą mailową.
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2018, 08:52 wysłana przez zibi »